ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Haziran 2024, Salı 01:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   BU AYIP İZMİR BELEDİYESİNE YETERDE ARTAR !!!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2007 Sal 10:10:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BİRİNCİSİ BEN CC DEĞİLİM !BEN SENİ TANIMIYORUM!

İKİNCİSİ İFTAR ÇADIRLARININ AÇILIŞ GAYESİ BENİM İÇİN ÖNEMLİDİR.KİMSENİN İPLİĞİNİ PAZARA NE DÖKMEYE NEDE KİRLİ ÇAMAŞIRLARINI SERGİLEMEYE İHTİYACIM YOK BENİM.SEN DİLEDİĞİNİ YAZ ARAŞTIR!TSK OLAYINA GELİNCE YUNAN UÇAKLARI 2 KEZ İHLAL YAPMIŞTI BİZİM KARASULARIMIZA BİRKAÇ AY ÖNCE,OZAMAN KOPARILAN KIYAMETİN SEBEBİNİ MERAK ETTİĞİMDEN BUNU YAZDIM.AYRICA BANA ÜSTPERDEDEN POSTA KOYAR GİBİ YAZI YAZMAMANI TEMBİH EDERİM!DURUMDAN VAZİFE ÇIKARMA KENDİNE!EĞER ÇIKARACAKSANDA  GİT BAŞKA YERDE VAZİFENİ İFA ET.SADECE BAŞLIKLARI OKUYUP ÖN KABULLERİNİ BURADA BANA SIRALAMA!TSK İLE HUKUMETİ BİR BİRİNE KARIŞTIRMANIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİR DAHA DÜŞÜN  SONRA YAZ! ŞUNU UNUTMAYINIZ Kİ ; İYİCE ÇİĞNENMEDEN YUTULAN ET KARIN AĞRISI , İYİCE DÜŞÜNMEDEN SÖYLENEN SÖZ İSE BAŞ AĞRISI YAPAR!BURADA KİTLE OLUŞTURANI BEN PEK ALA BİLİYORUM.O NEDENLE BÖYLE BİR OLUŞUMUM YADA GİRŞİMİM OLMADI BENİM!ÇÜNKÜ BEN ORTAK DEĞERLERİ ARAÇ(SİZ VE SİZİN GİBİLERİN SIK SIK KULLANDIĞI GİBİ) DEĞİL AMAÇ OLARAK KABUL EDERİM!

murekkepbaligi

murekkepbaligi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2007 Sal 23:12:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kendini tanıtmak için iftarıda çadırıda kullanırlar insanlar. İzmirdeki iftar çadırınında aşağıdaki haberden farkı yok bence..

İftarı da reklama alet ettiler

İftar daveti veren türkücü kendini tanıtmak için hangi mankenle yakalandığını hatırlattı?

18.09.2007 18:01

Hemen her konuyu reklama çevirmekten utanmayan şarkıcıların dünyasından ilginç bir iftar daveti bu kadar da olmaz dedirtti.

Bütün ilişkilerini gözler önünde yaşayan ve reklama alet eden şarkıcılar! bu en nezih duygularını kırılgan bir şekilde yaşayan yaşlılarımızı ve kutsal Ramazan ayını kendi reklamlarına alet ediyorlar. Medya kuruluşlarına geçilen faks metni bu sözde sanatçıların düştükleri durumu gösteriyor aslında...

Gerçek sanatçılarla uzaktan yakından ilgisi olmayan bu kişiler her türlü duyguyu istismar etmeyi sürdürüyorlar. İşte bunun son örneği. Hem de ne kadar ileriye gidebileceklerinin göstergesi...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 00:02:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bilgi alışverişi varmış burada..Kaçırmışım  tüh tüh..

Azizim,geçen gün (seyahatim sırasında) bir gazetenin haberine rastladım.Haberde başbakanımız bir namaza gidecekmiş.Haber vermişler camiye,başbakan gelecek diye..O da beklemiş başbakanın gelmesini...Eee sorun nerede bunda diyeceksiniz..İmam beklerken başbakanı,ama ezan da beklemiş aynı zamanda...

Dün (yine seyahatim sırasında,yani kendime izin verip haberlerden uzak kaldığım zamanlardan birinde) yolculuğum sırasında televizyonu açtık,haberlere 15 göz attık.Bu 15 dakika içerisinde başbakanın davetli olduğu bir iftar yemeğinin görüntüleri vardı.İftar cennetlik bir durum,ne var bunda dersiniz şimdi...Başbakan geç kalmış iftar vaktine..Davetliler beklemiş..İmam da beklemiş...Bunda da ne var dersiniz..Ezan da beklemiş..İftar da beklemiş..

Yorumları siz yapın..Hata nerede?

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 00:10:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hata imamda (veya müezzinde) elbette Hokki. Başbakan da gelse, cumhurbaşkanı da gelse, dünyanın lideri de gelse ezan vaktinde okunmalı. Başbakanın kendi isteğiyle böyle bir şeyin yapılmış olmasına inanmak istemiyorum. O daha da vahim çünkü...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 00:20:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Restti :
Başbakanın kendi isteğiyle böyle bir şeyin yapılmış olmasına inanmak istemiyorum.

Bu anlattığım olaylar peşi sıra olan şeyler...Birileri yanlış yapmış.Ama en büyük hata,o hataya çanak tutan imamlar haklısın..Ben de inanmak istemiyorum,senin gibi...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2007 Çar 10:16:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Restless, Hokkabaz nedendir bilmiyorum sayfayı açınca birden aklıma Bathead-Beavis geldi

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2007 Çar 16:22:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yazıklar olsun
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir