ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 22:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Kaza Yapan Acemi soförümüzün Gizli Yemini :))
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:18:17      Kaza Yapan Acemi soförümüzün Gizli Yemini :))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Kaza Yapan Acemi Soförümüzün Gizli Yemini :))

Kontağı çevirir çevirmez trafikte, kurt dalmış koyun sürüsü benzeri bir etki oluşturacağıma...

Direksiyonu saat 9:15 pozisyonunda, kafamı ise direksiyon simidi üstüyle ayni hizada tutacağıma, takip mesafesi kısaldıkça ön cama yapışacağıma, saçım topuzum bozulmasın diye geri giderken bile mümkün mertebe kafayı döndürmeyeceğime...

Ladies first, (el turko: Bayanlara öncelik) kaidesinin salon erkeklerinin yanı sıra arabalarda da geçerli olduğunu sanacağıma, bunu tali yoldan anayola dalarken aklımda tutacağıma... Böyle olmadığını idrak etsem de, bu sefer "yaradana sığınıp" fırlayacağıma...

"Karar vermemek kadınsı bir karadır" düsturuna sadakatle fren mi gaz mı bilememek, biraz zamana ihtiyacı olmak, amaan öff "ortaya" basmak gibi tatsız hallerde, (herhangi bir araca sürtme, aynayı alma vs) pısıp araçtan inmeyeceğime, "ben hatamın farkındayım, direksiyonu çevirmeyi de unuttum" özeleştirisiyle karşı tarafı yumuşatmaya çalışacağıma...

Aramızda bir firkateyn geçecek kadar yer olsa da, diğer araca uzun bir korna çalarak çekilmesini, yaklaşmamasını, yanaşmamasını talep edeceğime...
Park yerinde, görevliyi "gel, toplaaa, huoop sağ yap sağ yap, ileri al, tamam şimdi gel toplaaa, huoop sağ yap sağ yap, ileri al..." tekrarlarıyla delirtip en sonunda "abla kalsın, öyle bırrraak!! " dedirteceğime...

Tek başıma park etme durumunda, kırk ve üzeri manevra yapacağıma, en imkansız kombinasyonları deneyeceğime, yine de gerisi dışarıda, arka lastik kaldırımda tarzı modern yaklaşımlar sunacağıma...

Sarı ışığı gördüğüm anda durup kırmızının yanmasını bekleyeceğime, vitesi vitese bakarak değiştireceğime, sinyal verirken silecekleri de çalıştıracağıma, sürücü koltuğunu ortalamakla yolu ortalanmış sayacağıma...

Belediye otobüsleri, dolmuşların arkasından gidip onların durduğu her durakta onlarla birlikte bekleyeceğime ve "Akmıyo bu trafik ayol" diye sızlanacağıma...

Yokuşlarda aracı kaydıracağıma, ter ve göz yuvalarımı büyüterek daha da elimi ayağıma karıştıracağıma, nasıl olsa arkadan vuran 88 suçlu düşüncesiyle rahatlayacağıma, kalkarken stop etmesin diye köküne kadar gaza yüklenip pati yapacağıma...

Unutup uzunları yakma, hatalı sollama, sol şeritte 60 la gitme, zonk diye durma ve dönme, ona buna "düt"leme, korna yeme, küfür yeme gibi durumlarda "ne var yaaa" bakışı atacağıma...

Kullanılan aracın zarar görmesi halinde eşe, babaya, polise "napıyım yaaaa, frene basamadım işte" diyeceğime, hatta "benden kıymetli mi?" tribiyle küseceğime

AND İÇERİM!

Kısa bir süre önce arabayı ben kullanıcam deyip de kendini bir anda şarampolde bulan acemi bir arkadaşım hem kendini hemde yanında ki diğer arkadaşımızı tehlikeye attı,Allahtan ucuz atlattılar(birinin kolu çatladı ,birinin bacağı,yüzlerde hafif çiziklerle) bu yazıyı ona ithafen yazıyorum arkadaşlar böyle yemin olur sa öyle de kaza olur aman siz siz olun dikkatli olun... Bu arkadaşlar kim diye merak edenleriniz olucaktır eminim söylesem mi bilmem ... durun durun söylüyorum.Acemi Ajanımız Bahar ve acemi Şoförümüz (daha ehliyeti bile yok)Ferah emeklemeden yürümeye çalışmış kısacası  

Renk Değişir mi?
            Sen değişir misin?
                                          Ovunca gözlerini ben değişir miyim

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:30:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Emeğine sağlık nehir. Harika olmuş. Bu arada kaza geçiren arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

senseles

senseles resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:31:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nehircimm anladım seni kuzucum sus susMalum ısrarcı şşahısa okutcam  bunları

binbirgecekaramsal

binbirgecekaramsal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:33:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nehircim  anladım güselim çok manyak olmuş:))))

Özhür Abicim Hos Sohbetler.. kolay gelsin  Nehircim Sanada Kolay gelsin..:)))

Hos Sohbetler.. Binbirgecekaramsal..:)))

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:36:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
NehircimmmNe anladınız be bişi anlatmıokiWalla madur olan tarafım benAhh direksionda ben olcaktımki şimdi ikimizde koşuoduk o koşuo ben bakıorum şimdi Kanka pe ne anladın nee

euphoria06

euphoria06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:40:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NEHİRİM bu ARKADAŞLAR  hiç yabancı gelmedi bana ama neyseeee.BEN BİLMEM KİMDİRLERRRR ONLAR ZATEN ACEMİ DEĞİLKİİ NEHİRR YANLIŞLIKLA OLDU ŞEKERİM .....UMARIM DAHA DİKKATLİ OLURLAR BUNDAN BÖYLE..

ALLAHIM KORUDUDA HAFİF ATLATTILAR..İKİSİNİDE ÇOK SEVİYORUM.....

GIZLISAKLI

GIZLISAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:49:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Nehir· :

Kontağı çevirir çevirmez trafikte, kurt dalmış koyun sürüsü benzeri bir etki oluşturacağıma...

Bu yemini CC deki acemi şöförlere dağıtalım Nehir. Her an yanlarında bulunsun.

Paylaşım için teşekkürler.

depresi

depresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:50:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aramızda bir firkateyn geçecek kadar yer olsa da, diğer araca uzun bir korna çalarak çekilmesini, yaklaşmamasını, yanaşmamasını talep edeceğime...
BAHAR BU KISMI UNUTTUNUZ SANIRIM :)))

GEÇMİŞOLSUN TEKRAR

s.S.g

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:51:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Baharım ferahım olur böle şeyler siz nehire bakmayın acemilik kiiimm siz kim

allahım korududa bunla atlattınız.AMA DİKKAT ETMEK LASIM KISLARR DEĞİLMİİİ..

SEVİYORUM SİZİİ KOCAMAN ÖPTÜM

NEHİRR YAPMA BÖLE ŞEYLERR :))) 

DENİZ

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2007 Cmt 23:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·GIZLISAKLI· :
·Nehir· :

Bu yemini CC deki acemi şöförlere dağıtalım Nehir. Her an yanlarında bulunsun.

Paylaşım için teşekkürler.

hee gızlı gerekli şahsa mmesaj at bunları sen

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir