ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 16:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   MÜBAREK RAMAZAN AYINDA SEYFİDEN CHATCİTY HALKINA İFTAR YEMEĞİ BUYURUN TIKA BASA YİYİN İMANA GELİN
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LeCoultre

LeCoultre resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 01:39:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Ben iftar yemeğimi  kendim görürüm.Seyfi sen sadece bana yemekler için kesilen kounların kuyruk yağlarını soteleDolgulu köfte yapacağımda.Dışarda çok pahalı.

xxxxxSEYFIxxxxx

xxxxxSEYFIxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 01:42:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Lecom millet kıymasız makarna yer iken sen koyunun kuyruk sotesinden bahsediyorsun öyle bir hayırsever varsa benimde hbrim olsun.

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 01:43:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxxxxSEYFIxxxxx· :

Nehircigim cc için çok sey yapmaya calıstım ama actıgım keseninde sonu geldi son verdigim iftar yemeginde paralar suyunu cekti tatlı yaptıramadım cok incesin ve çok düşüncelisin sevabın + olarak işlenmiştir inş amin cümlemizden Allah razı olsun.  

Seyfi bu gece inan sevap işlemenin huzuru içinde uykuya dalıcam:))Senin hayırın yanında devede kulak kalıcak ama olsun bir tutam tuz işte  Allah hepimizden razı olsun

Renk Değişir mi?
              Sen değişir misin?
             Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

xxxxxSEYFIxxxxx

xxxxxSEYFIxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 01:46:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aminnnnnn...

sunlightksk

sunlightksk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 02:03:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ellerine Saglik Seyfişcim Sende Olmasan Falla Kimsecikler

Dusunmuyo ki Bizleri

Dualarimis Hep Senınle Kankam Sen Rahat Huzurlu Ol Emi..

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 11:47:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEYFOMMMM

Sen ne mübarek bir adamsın,allah seni başımızdan eksik etmesin,allah ne muradın varsa versin,allah tuttuğunu altın etsin,tez günde muradına eresin,hayırların sayesinde mekanın cennet olsun,bineğin burak olsun yetimlerin koruyucusu,öksüzlerin savunucusu seyfom,garibin hakkını gözeten,fakirin sırtını örten,yoksulun karnını doyuran seyfom,komşusu açken, kendisi tok uyuyamayan seyfom,allah seni kadirin şerrinden koruyaallah seni volkana muhtac etmeyeallah seni korayın eline düşürmeyeSEN NE MÜBAREK Bİ ADAMSIN LAN.ALLAH SENDEN RAZI OLSUN .SAYENDE KADİRİN,VOLKANIN,KORAYIN VE BENİM KARNIM YEMEK GÖRDÜ SENİN HAKKINI İNKAR EDENİN GÖZÜNE DİZİNE DURSUN YAPTIĞIN EMEKLER.(AMİN) 

LeCoultre

LeCoultre resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 12:36:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bak seyfi ben cimri ve pinti adamımdır.var yada yok hayrına nenim kuyruk yağınıda  buluver.

YOKSA O ÇADIRI BAŞINIZA YIKARIMMMM...

smthHOT

smthHOT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 12:58:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben bi turlu guvenemedim su Seyfi kisiligine...Kesin var bi bit yenigi...Yarin obur gun ya ben muhtar olcam bu maallede oy verin dicek, ya da bankadan kredi falan cekmeye caliscak. Cevre yapmaya calisiyo. Ne hin bi kisiliksin sen Seyfi...hinzir seni...

Macbethh

Macbethh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 15:14:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seyfi Bey;

Insanligin unutmaya basladigi degerleri bizlere tekrar hatirlattiginiz icin sizi can-i gonulden tebrik ediyorum. Sahsinizi benzeri faaliyetlerde daha fazlaca gormekten mutlu olacagiz.

Ote yandan, verilen yemek icin kullanilan malzemelerin ucretini size daha onceden gonderdigim mesaj(lar)imdaki banka hesabina acilen yatirmanizi rica ediyorum. Zira; size verilen sure coktan doldu ve halen hesabimizda bir hareketlilik goremiyoruz.

Saygilarimizla.

Sanal HamdiBey ve Mahdumlari Ltd Sti. adina

Macbethh, Jr.

PS - Verdiginiz ceki kontrol ettirdik. Karsiliksiz cikti. Bilginize.

PPS - Sanirim bu kucuk maddi problemin kamuoyu tarafindan bilinmesi hosunuza gitmeyecektir (). Bizden soylemesi.

CONFIDENTIALITY NOTICE: This email, including any attached files, may contain proprietary and privileged information for the sole use of the intended recipients. Any review, use, distribution or disclosure by others is strictly prohibited. If you are not the intended recipients. Any review, use, distribution or disclosure (or authorized to receive information for the recipient), please contact the sender by reply email and delete all copies of this message. Thank you.

djtugb3rk

djtugb3rk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 15:17:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity plaj belediyesi en öndeki bebek de noluyo lem burda diye gelmiş

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

By djtugb3rk

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir