ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 23:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BÜDÜ BİR ŞEYTAN..!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 16:21:37      BÜDÜ BİR ŞEYTAN..!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Artık bütün gerçekler su yüzüne çıkacak!Daha önce forumda kısmen verilmişti.Büdü hayranları özür dilerim ama gerçekleri görme zamanı geldi, biraz daha kapsamlı araştırdık ve korkunç verilere rastladık evet Büdü bir şeytan!

Çocukluğumuzda, rüyalarımızı süsleyen Susam Sokağı nın sevimli kuklası Büdü nün aslında şeytanın ta kendisi olduğunu biliyor muydunuz?? O sevgi dolu, zararsız bir kukla değil, aksine sadece şüphe çekmemek için Susam Sokağı nda oynayan bir katildi.

Burada gördüğünüz belgeleri sizlere sunarak kendimizi tehlikeye atıyoruz fakat biri gerçekleri söylemeli! 13 seneden beri polisimiz yabancı ülkelerin polisleriyle işbirliği yaparak Büdü yü aramaktadır. Zamanında FBI ajanı olarak da görev yapmış olan Büdü nün hala yurt dışıyla bağlantılarının olduğu biliniyor. Şu anda bile kim bilir birilerini öldürüyor, zavallı kadınların ırzına geçiyordur. Büdü pisliği hala gizemini koruyor...

JFK SUİKASTİ

John F. Kennedy suikasti gerçekleşmeden birkaç dakika önce çekilen bu fotoğrafta, Büdü yü yolun kenarında görebiliyoruz.
Kaynaklarımıza göre Lee Harvey Oswald ve Büdü, Kore de yakın arkadaşlarmış.

BÜDÜ, EDİ Yİ PAVYONA GÖTÜRÜR

Edi ve Büdü yü Susam Sokağı nda ki apartmanlarından çıkarken gördük ve takip etmeye karar verdik. İkisinin bir pavyona girdiğini görünce şok olduk. Büdü, Edi yi kızlardan birine asılması için zorlayınca zavallı Edi ağlayarak eve döndü..

HİTLERİN SAĞ KOLU

II. Dünya Savaşı sırasında Hitler, 3 milyondan fazla Yahudi esirinin ölüm emrini verdi. Büdü nün ise, Hitler in savaş sırasında verdiği bu tip canice kararlarda rol oynadığı sanılmaktadır.

EDİ NİN ALBÜMÜNDEN BİR FOTOĞRAF

Yukarıda gördüğünüz bu fotoğraf, Susam Sokağı nın 276. bölümünün molası esnasında çekilmiştir.Zavallı Edi, kameraya gevrek gevrek gülümserken,Büdü marijuanasını tüttürüyordu.

MİCHAEL JACKSON LA İLİŞKİSİ

Güvenilir bir kaynaktan aldığımız habere göre;Michael Jackson ın homosexuel olması, onun gençlik yıllarına dayanmaktadır. Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğümüz gibi, Büdü el şakası yoluylada olsa M.J. ı taciz etmektedir. Michael in içine kapanık biri olmasının en büyük nedeni budur. Eski karısı L. Marie Presley ile yaptığımız ropörtajda bu düşünceleri kanıtlar niteliktedir.

FBI IN GİZLİ DOSYALARI

Bu fotoğraf FBI ın gizli dosyalarından alınmış olup yeryüzüne inmiş olan en tehlikeli uzaylıları göstermektedir. Sol taraftataki uzaylı, 1940 yılında Los Angeles yakınlarındaki bir kasabaya inmiş ve birçok insanı öldürmüştür...

DENNİS RODMAN BAĞLANTISI

Büdü nün gizli ajanlarından(!) biri de Dennis Rodman dı. Büdü, Dennis i tanınmış mankenlerle ilişki kurması için kullanıyordu. Bu saadet zincirinin en büyük geliri de Dennis in mankenlerle olan şantaj kasetleriydi.

KEVİN COSTNER LA İLİŞKİSİ

Kevin Costner, "Kurtlarla Dans" filminin çekimleri bittikten sonra, Hollywood tan ayrılıp hayatının geri kalan kısmını Alaska da geçirmeyi düşünüyordu. Fakat eski dostu Büdü, onu yeni filmler çekmeye ikna etmişti. Senaristliğini Büdü nün yaptığı "Waterworld" ve "The Postman" filmleri tam anlamıyla rezaletti...

KUKULETALI KIZ IN TECAVÜZÜ

Susam Sokağı nın baş rol oyuncularından kukuletalı kız 14/07/1991 yıllında Büdü tarafından tecavüze uğramıştı. Büdü polis kameralarını görünce soğukkanlılığını korumasına karşın, aptal kukuletalı kız kameraya gülümsemeye çalışıyordu. Büdü nasıl olduysa bu olaydan hüküm giymedi.

Bu olaydan önce kukuletalı kız ne kadar da mutluydu, değil mi!?

80 LERDEKİ SAĞ-SOL ÇATIŞMASI

Türkiye de sağ-sol çatışması 80 lerin başında bazı provokatörler sayesinde giderek ateşlenmişti. Bu kişilerin başında da tanıdık bir simaya rastlıyoruz. Zamanında da Büdü nün büyük büyük babası Şah Kudrettin, Patrona Halil ve Yeniçeri ayaklanmalarına neden olmuştur. Acaba ırsi mi?

O.J. SİMPSON BAĞLANTISI

Sayın Restli ve Hokki Bey;

Sizlere O.J. Simpson ın Büdü yle beraber çekilmiş fotğraflarını yolluyorum. Bu fotoğraflardan bir tanesi cinayet gerçekleşmeden 2 saat önce çekilmiştir, diğer ikisi ise duruşma sırasında çekilmiştir.Sizinde gördüğünüz gibi Büdü, eski, ünlü Amerikan futbolu oyuncusu O.J. le oldukça samimi görünüyor. Ayrıca cinayet mahalinde sarı bir tüy bulunması benim cinayette Büdü nün parmağının olduğunu düşünmeme sebep oldu. Ben, Büdü yle uğraşmayı göze alamadığım için bilgilerimi sizinle paylaşıyorum.

Saygılarımla,

Fatih Altaylı

KU KLUX KLAN

Uzun zamandır dedikodulara sebebiyet veren, Büdü nün zenci karşıtı grup Ku Klux Klan ile olan bağlantısını gözler önüne seriyoruz. 12 sene önce gruba katılan Büdü, şimdilerde ise ayinlere başkanlık ediyor.

Ayin sırasındaki bu fotoğrafta, Büdü yü ortadaki yanan haçın altında görebiliyoruz.

ROBOT RESİM

Üstteki robot resim de Avrupa ve Amerika da 55 değişik suçtan aranan bir suçluya aittir. Sizce de tanıdık değil mi?

MARS

Pathfinder tarafından Marsta görüntülenen ilk fotoğraflar.

Bu fotograf Marsta bile Büdü ye tapıldığının kanıtı değil midir?

ESTETİK OPERASYON

Büdü daha küçük işler yapan bir suçlu iken;T.C polisi, Büdü nün çok iyi bir robot resmini çıkarmıştı. Bu yüzden Büdü, tanınmamak için bir burun operasyonu geçirmeye karar vermişti. Üstteki fotoğrafta Edi yi Büdü nün yeni burnunu tutarken görüyoruz. Bu fotoğrafta Edi nin fotoğraf albümünden alınmıştır.

BÜDÜ NÜN ARABA TUTKUSU

Büdü nün en büyük zevklerinden birisi de milyarlık arabaları çalıp parçalamaktı.

Büdü, en büyük rakibi Kurbağa Kermit i öldürmek için Kermit i içirip Porsche sinin ayarlarını bozdu.

BÜDÜ NÜN CLİNTON İLE İLİŞKİSİ

Bir televizyon programında Büdü ve Bill Clinton çok kötü tartışmış ve Büdü programın orta yerinde Clinton ı tehdit edip proğramdan ayrılmıştı.

Bu üzücü olaydan yaklaşık 6 ay sonra Bill Clinton-Monica skandalı America yı sarsmıştı. Güvenilir bir kaynaktan aldığımız bir istihbarata göre Büdü Monica ya Clinton ile ilişkiye girmesi için yüklü bir miktar para ödemiş
.

BÜDÜ, EDİ VE MİNİK KUŞ SİNEMADA

Bu fotoğraf Büdü Minik Kuş u öldürmeden 5 dakika önce amatör bir kamera tarafından çekildi. Büdü ifadesinde Minik Kuş un koca kafası yüzünden filmi izleyemediğini bu sebeple onu kafasından üç el ateş ederek vurduğunu itiraf ediyor.Büdü nasıl olduysa bu olaydan da hüküm giymeyerek kurtuluyor.

TİTANİK İN BATMASINA BÜDÜ SEBEP OLDU

Bilinenin aksine Titanik i batıran büyük bir iceberg olmadı. Batık gemide yaptığımız araştırmalarda geminin bir bomba tarafından battığı anlaşıldı.

Arsel Bey komutasındaki dalgıçların yoğun çabaları sayesinde gemiden hiç hasar görmemiş bir fotoğraf çıkarıldı. İşte kanıtlar ilginize sunuyoruz.

RAHİBE TEERA, LADY DİANA VE BÜDÜ

Lady Diana nın araba kazasında, Rahibe Teressa nın da kalp krizinden ölmediğini biliyor muydunuz??

BILL GATES VE TABİKİ BÜDÜ

Microsoft un kurucusu Bill Gates i kimi zaman dahi , kimi zaman bir diktatör , kimi zamansa para avcısı olarak tanıdık. Bill Gates bir toplantısından sonra basın mensuplarının gözleri önünde pasta saldırısına maruz kalmıştı. Doğrusu biz bile Büdü nün bu şakacı tarafını bilmiyorduk..
Hatırlarsanız Windows 98 işletim sisteminin tanıtımı sırasında , işletim sisteminin çökmesi ve bu duruma herkez gibi Bill Gates inde gülerek karşılık vermesi belkide unutulmayacak anlardan olmuştu..
10 yıl boyunca destek sözü verdiği Windows 98 e desteği geçtiğimiz günlerde kesmesi ise bir kara leke olarak nitelendirilmekde.
Her işte olduğu gibi Büdü nün bu iştede bir parmağı olduğu sanılıyor....

BÜDÜ VE HAMAS MİLİTANLARI

Büdü nün ününün dünyanın dört bir yanına ulaşmasıyla hayran kitleside arttı. Bakınız hamas militanları bile Büdü yü bir lider olarak görüyorlar.

BÜDÜ NÜN OYNADIĞI FİLMLERİN BİR KAÇI

Büdü Hollywood un bütün ünlü yönetmenlerini zorlayarak kendisinin rol aldığı filmler çektirtti. Oyunculuğu tam bir rezalet olduğu için yerine başka oyuncular alınarak bu filmler tekrardan çekildi.

Büdü en son Cafe1 de görüntülendi..

Devamı gelecek,herkes tanıyacak Büdü yü..

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 16:31:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harika bir yazı dizisi olmuş ellerine sağlık Nefertiti

komplo teorileri bu kadarla sınırlı kalmayacak düşüncesindeyim yanılıyor muyum

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 20:30:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tüylerim ürpererek okudum bu yazıyı  Kuzucum bu bu bu bizim büdü yani öyle mi ? Biz  bu komplo teorilerine nasıl kurban gitmedik şükürler ediyorum Allahıma  İyi ki iyi ki bizi zamanında uyardın canım sağolasın,varolasın,sen bitanesin daha yazarım da yağ yapıyorum sanıcaklar

Renk Değişir mi?
             Sen değişir misin?
             Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 20:37:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nehir devam et sanılcak bişeyi kalmadı artık

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 23:25:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evet kuzucum malesef bizim Büdüşaşırdın di mi bende şaşırdım, ne kadar da masum duruyordu oysa

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2007 Cum 16:15:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HurremSultan dan yılın röportajı !

Büdü nün en yakın arkadaşı Edi yi tenhada kıstırarak röportaj yapmayı başaran muhabirimiz HurremSultan gerçekleri tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdi.Artık hiçbişey gizli kalmayacak.

Röportajın bazı kısımları kesilmiştir..

HurremSultaan: Büdü yü ne kadar zamandır tanıyorsun?

Edi: Imm, 20 yıldan fazla oldu.

HurremSultaan: Hep beraber mi yaşadınız?

Edi: Evet, kendimi bildim bileli.

HurremSultaan: Peki, onunla yaşamak nasıl?

Edi: Gerçekten zor.

HurremSultaan: Zor? Biraz daha açıklayabilir misin?

Edi: Hımm... Nasıl desem? Sanki Büdü nün çift kişiliği var... Şov sırasında çok sakin ve sevimli oluyor. Ama kamera durduktan sonra adeta çıldırıyor ve çok saldırgan bir kişiliğe bürünüyor.

HurremSultaan: Saldırgan? Ne kastediyorsunuz?

Edi: Beni ve diğer arkadaşlarımı incitiyor.

HurremSultaan:Buna rağmen neden hala birlikte yaşıyorsunuz?

Edi: Çünkü ,eğer Susam Sokağı nı terkedersem beni ve Minik Kuş u öldüreceğini söyledi.

HurremSultaan: Söylediklerinde ciddi değildi herhalde!

Edi: Ciddi, gerçekten ciddi. Bir keresinde ben ve Minik Kuş kaçmayı denedik... Neredeyse bizi öldürüyordu.

HurremSultaan: Neden kalmanız için sizi zorluyor?

Edi: Bence, bu şirkete ihtiyacı var. Ayrıca fazla doz aldığında bana dokunmaktan hoşlanıyor...

HurremSultaan: Nasıl yani?

Edi: Tanga giydiriyor...

HurremSultaan: Ne??!!

HurremSultaan: Edi lütfen ağlama. (ara) Şimdi iyimisin peki?

Edi: (snıffsnıff) Evet, lütfen devam edin.

HurremSultaan: Senden önce de Nuri Alço yla röportaj yapmıştım.O da çok çekmiş Büdü den...

Edi: Lütfen, daha fazla konuşamayacağım. (ühüüü)

Edi nin gözyaşlarına boğulmasıyla, röportaj sona eriyor.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 02:14:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Röportaj esnasında bir ara elektrikler kesildi... Bu kesintinin kasti ve bilinçli olduğunu, karşı binadan gelen ışıklardan anladım... Bir ara ensemde bir el hissettim... Arkamı döndüğümdene göreyim...? Nefertiti ile Büdü el ele gibi bir gölge... Korkumdam sıtkım sıyrıldı o günden beri sıyrık geziyorum...

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 03:50:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 15:39:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

REHA MUHTAR IN BÜDÜ İLE RÖPORTAJI

REHA:
Hoş geldin Büdü nasılsın?

BÜDÜ: Ha.. ne.. evet merhaba

REHA: Büdü herkes seni Susam Sokağı ndaki sevimli kukla zannediyor. Oysa sen dünya çapında bir suçlusun bu ikisi nasıl bir arada olabiliyor?

BÜDÜ: Abi ne biliyim ben yaa oluyor işte.

REHA: Hmm sizde duydunuz sayın seyirciler çok ilginç değil mi bütün bunlar olabiliyormuş. Peki Büdü seni suç kralı yapan şey nedir?

BÜDÜ: Beni bu konuma ge..

REHA: Hangi konuma?

BÜDÜ: Şu andaki halime yani..

REHA: Hmmm evet anlıyorum efendim.

BÜDÜ: Neyi anlıyorsun daha açıklamadım !!!

REHA: Evet sayın Büdü biraz daha açık konuşabilir misiniz? 70 milyon insan sizi izliyor.

BÜDÜ: ..Allah Allaaah! neyse.. Küçüklüğümde başımdan geçen olaylar benim kötü kalpli biri olmama neden oldu diyebilirim.

REHA: Peki neden kötü kalpli biri oldunuz?!

BÜDÜ: Dedim ya küçüklüğümde başımdan geçen olayla..

REHA: Büdü Bey lütfen cevap verin sorularımdan kaçmayın!!

BÜDÜ: ...

REHA: Neden bir suçlu oldunuz??

BÜDÜ: yhaa sen ne salak adammışsın be!!

REHA: Büdü Bey tüneli kaçmak için mi kazdınız?

BÜDÜ: ??.. Ne?

REHA: Tüneli diyorum kaçmak için mi kazdınız??

BÜDÜ: GEL LAN BURAYA !!

Reha nın dayak yemesiyle röportaj sona eriyor.

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 16:11:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Reha Muhtar a çok acıdım doğrusu  yılın röportajı olmuş kuzucum sırada kim varr nolurr sen deme

Renk Değişir mi?
              Sen değişir misin?
              Ovunca gözlerini ben değişir miyim

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir