ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 17:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   ***CHATCİTY İLE İLK TANIŞMA VE İLK GÜN...***
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XTUGRUL18X

XTUGRUL18X resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 12:47:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ahh ahh seneler önce idi. arkadaşım bana dediki bi site buldum sende bi bak. bende hiç sevmezdim tabi chat falan. kağıda yazdı dedi böle gircen diye bende eve geldim birden aklıma geldi bi gireyim dedim. girdim ve bi daha çıkamadım o günden sonra hergün devamlı burdayım tabi o zamanlar biraz daha güzeldi şimdide güzel ama o zamanları unutamam. ilk arkadaşlıklarım o zamanlardı. şimdi biraz daha genişledi o kadar. araya askerlik girdi  Çok özlüyorum cc yi

JennifinKardesi

JennifinKardesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2007 Cmt 02:35:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bana Eskı Demeyın Burda Dostluk arkdaslık Kalmadı Eskıden Neydı Be... Ben kendımı Şanslı Hıssedıorum Son Demlerınde Dostlugu Yakaladım :) Nıqolaemrah..

egeliMFB

egeliMFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2008 Cmt 14:49:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
egeliMFB :

İLK OLARAK AÇILIŞI BEN YAPAYIM.

BİR KIŞ GÜNÜYDÜ DIŞARISI ÇOK SOĞUK KARLI BİR HAVA VARDI. CANIM ÇOK SIKKINDI. BİRDEN TELEFONUMA BİR MESAJ GELDİ CHATCİTY DE HOŞ SOHBETLER SİZİ BEKLİYOR DİYE. HEMEN AÇTIM PC Yİ CANIMDA ÇOK SIKKIN YA ORDAN KAZANDI BİRAZ DA CC... NEYSE ÇOK CETREFİLLİ BİR AŞAMADAN SONRA ÜYE OLDUM DÜŞE KALKA BUGÜNLERE GELDİM. TAM 5 YIL OLMUŞ VAY BEEEE.

SİZİN ÖYKÜNÜZ NASIL PEKİ ????

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2014 Pzr 21:27:44sohbet oyun linki

Sene 2006 yaz ayı ,

3d bir site ? ilginç gelmişti. Hadi bir bakayım dedim. Gözlemledim ilk önce hiyerarşik bir düzen vardı  ve her odanın mevcut üyesi.. Bar 1 ekibi , Disko 1 ekibi , Cafe 1 ekibi   güzel atışmaları ve inanılmaz bir sohbet vardı. Sohbet etmek zaman geçirmek ayrı bir güzel. Odaya ajan girer ve taşkınlık yapanlar hemen oda değiştirir ya da muhabbet birden yön değiştirirdi. Ve herkesin tek bir amacı vardı sohbet etmek =)

Her ne şekilde olursa olsun yaşam similasyonu olan şehrimizden vazgeçilmez.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2014 Pzt 19:36:53sohbet oyun linki
sene 2002 temmuzda bir kışın soğuk ve karlı sabahıydı, derken havuzlu parka gittim birde ne göriyim kafe 4 ten çağırdılar, ccsecruty ağbey, seni ajan yabdım demez mi, derken gidiş o gidiş

BirHorozunAnaTomisi

BirHorozunAnaTomisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2014 Pzr 09:17:50sohbet oyun linki
Sene 1900 çift sıfır. Superonline`da okeyin dibine vurup, ıstakaları acemilerin kafasında kırıyordum. Artık işler tekdüze, yavan bir hâl alınca farklı arayışlara gark etti beni bu durum. O arada, tesadüf ya, Chatcity linki gördüm. Üyelik, falan fişman derken login olmuştum. Tıkladım rastgele bir yeri. Cafe 1`e girdiğimde NOA oturmuş, userları sıvazlıyordu. Oh my gosh.
CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir