ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 01:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   ***CHATCİTY İLE İLK TANIŞMA VE İLK GÜN...***
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 19:45:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sene 2003 sanırım aylardan mart sonu nisanın ilk günleri o aralar.O zamanlarda realde  çok sevdiğim hatta aşık olduğum bir arkadaşımda chat hastası biriydi bazen benide yanında götürür hiç sevmememe rağmen cet yapardı başka erkeklerle bende çatlardım ama napıcan işte sevda bazı şeyleri kısıtlıyodu

Derken bu hatunla ayrıldık ama sevgi işte.Ne zaman aradıysam yok yok tellere cevap yok.Dedim ben bunu bulsam bulsam gene çet odalarında bulurum diye düşünürken bir internet kafenin önüne gelmişim hadi giriyim dedim onun takıldığı siteye girecektim.

Neyse açtım pc yi karşıma superonline çıktı incelerken chatcity diye bir buton tıkladım resimli hareketli bir yer dizi film gibi

Neyse üye oldum giyindim kuşandım er meydanına çıktım orasıda çay 1miş hani ilk nick yaa işin cambazlığını bilmediğimden direk adımı soyadımıda yazdım.Sonra özel açıldı benim, bana bir bayan yazıyor hemde oturduğum semte kadar biliyor senin isminde benimde o semtte oturan arkadaşım vardı diye.

Düşün gökte aradığım insanı chatcity de bulmuşum hemde ilk gün ilk dakikalar.Güya onu aramışım yaaa sanal dünyada,tabii tarafından da affedildim dostluğum hala sürmekte:))Benim şansta milyonda bir rastlayan şekildeydi yani

O gün bu gün buradayım çet hiç sevmezdim çet kolik oldum buranın sayesinde çünkü aradığım insanı hiç ummadığım yerde buldum:))İyiki de varmışın CC ne diyim

İşte böyle ChatCity ile tanışmamız böyle oldu

Tşkler egeli nostalji yaşadım sayende

egeliMFB

egeliMFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 20:02:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BU GÜZEL ANI İÇİN ASIL BİZ SANA TEŞEKKÜR EDİYORUZ Harwest ...

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 20:48:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity i bir arkadaşımın sayesinde gördüm (kendileride hala buradadır) bize gelmişti,sohbet ediyorduk bana chatcity diye bir sitenin varlığından bahsetti :)) girdi ve burada edindiği arkadaşları ile klavye eşliğinde sohbete başladı, bir tıkla odaları ziyaret ediyordu... öyle komik gelmişti ki ilk etapda minyatür insan siluetleri ortalıkta dolaşıyordu tam bir çizgi film gibi bir yandan gülüyor bir yandan da onu izliyordum,bana anlatıyordu bir taraftan da  neler olup bittiğini ve sende üye olsana dedi, ona ait bir üyelikten kendime bir nick almıştım.. Girdim girmesine ama o güne kadar da chatle ya da benzer bir siteyle  ilgim  hiç olmamıştı,yürümeyi bile beceremiyordum  bir kaç denemeden sonra vazgeçtim,bir süre girmedim , pek de hoşlanmamıştım doğrusu, belki de beceremediğim için di :)) ama daha sonra ki denemelerim de  daha doğrusu artık başarabilmenin sayesinde o gün bugündür buradayım. Neredeyse 3 yıl oldu...  Hala da buradan başka chat sitesi bilmiyorum. Teşekkürler arkadaşım.

Renk Değişir mi?
             Sen değişir misin?
             Ovunca gözlerini ben değişir miyim

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 20:50:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·Nehir· :

Chatcity i bir arkadaşımın sayesinde gördüm (kendileride hala buradadır) bize gelmişti,sohbet ediyorduk bana chatcity diye bir sitenin varlığından bahsetti :)) girdi ve burada edindiği arkadaşları ile klavye eşliğinde sohbete başladı, bir tıkla odaları ziyaret ediyordu... öyle komik gelmişti ki ilk etapda minyatür insan siluetleri ortalıkta dolaşıyordu tam bir çizgi film gibi bir yandan gülüyor bir yandan da onu izliyordum,bana anlatıyordu bir taraftan da  neler olup bittiğini ve sende üye olsana dedi, ona ait bir üyelikten kendime bir nick almıştım.. Girdim girmesine ama o güne kadar da chatle ya da benzer bir siteyle  ilgim  hiç olmamıştı,yürümeyi bile beceremiyordum  bir kaç denemeden sonra vazgeçtim,bir süre girmedim , pek de hoşlanmamıştım doğrusu, belki de beceremediğim için di :)) ama daha sonra ki denemelerim de  daha doğrusu artık başarabilmenin sayesinde o gün bugündür buradayım. Neredeyse 3 yıl oldu ... Hala da buradan başka chat sitesi bilmiyorum. Teşekkürler arkadaşım.

Renk Değişir mi?
             Sen değişir misin?
             Ovunca gözlerini ben değişir miyim

Nehirimmm ayhhhh o günü anımsadım birden..

xxmsndelisixx

xxmsndelisixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 20:57:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
superonline da gezerkn bi baqtm chatcity die bişey var ilk demo olrk girdm snrada bi üye olym dedm ve çoqq beğendmmm

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 21:01:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity e bende ,Kusenım vardı (Bahar değil bu diğer kuzenım).

Ben onlara gitmiştim baktım pc başında birileriyle kavga ediyor.Bunlarda ne dedim.Gülmekten kopmuştum..Biz dedi..:)) Ama bunlar karikatür dedim ve bana anlatmaya başladı..Zaten bende bırakacağım dedi çok alışkanlık yaptığını söyledi. (banada asla üye olma dedi nedense ) ....Üyeliği sordum anlattı ve ertesi günü üye oldum..Hemen bahar kusenımı aradaım bir site buldum çok komık dedim..:)) Kusenımde üyelik aldı..O gün bugündür devam ediyoruz..:))

İlk zamanlar eğlenceli gelmişti...Buradaki dostlarım sayesinde cc üyeliğim devam etmekte...

teşekkür ederim arkadaşım...

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 21:31:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
2003 senesinde sıkıcı bir günün akşamında internet sitelerinde gezinirken Superonline da bir reklam gözüme ilişti. İnternette asıl chat devri şimdi başlıyor diye. Merak ettim. Bir tık Chatcity e hoşgeldiniz. Üyelik işlemlerimi tamamladıktan sonra girdiğim ilk oda çay bahçesi oldu. O zamanlar bütün odalar tek bölümden oluşuyordu. Odalara kişi girişi 15 le sınırlandırılmıştı. O zamanlar ajanlar ve şeflerde rozet yoktu. Kimlerin görevli olduğu bile belli değildi. Merak yüzünden girdiğim siteden bir daha kopamadım. Sanırım iyiki de kopmadım.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 21:58:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

2003 yılı idi,daha liseye gidiyordum ilk girdiğimde..Arkadaşlarla okuldan kaçardık,doğru internet cafeye giderdik.O zamanlarda her yerde cafe yoktu ya neyse..Multi player oyunlar oynardık(o zaman birazcık anlıyordum oyunlardan).Az buz da oynamazdık hani 4-5 saat durmadan.Bir gün işte böyle oyun oynarken çıkayım dedim,interneti keşfedeyim.Neymiş bu explorer denen şey:)) Girdim öylece bakınıyordum.Yanıma benden epeyce küçük bir çocuk ilişti.Ve superonline ye girdi,oradan da chatcitye.Önce oyun sandım..Çocuğu izlemeye başladım.Dedim ben de üye olayım.Zor üye oldum ama..Hangi  rumuzu denediysem üye olamamıştım.Sonra "x"ler koyarak ancak üye olabilmiştim:) O zamanlar bir üyelikte 5 nick alabiliyorduk,ben 5 ini de almıştım.Hatta bir tanesi 2 harfli idi,ama hiç giremedim onunla.Şuan bile o nick sitede kayıtlı gözükmüyor neyse:)) Ben çet bilmem,hiç girmemiştim sohbet kanallarına.Chatcity sayesinde öğrendik..İlk günü konuşmadım bile kimse ile,öyle aval aval bakındım desem yeri:))

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 22:38:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sene 2003 kanımca  evden dükkana gidmek için cıktım o zaman intenet cafe miz vardı neyse cafeye geldim aßim ßaktım aßuk subuk ßir yerde geziyor bune lan dedim Sen giremesssin yaşın tutmuyo demişti  ( arkadaş üye olalı daha 1 kaç dakika olmustu taßi kendide ßilmiyor neyin ne olduğunu artistlik yapcak ya )neyse ßizim fatih aßiler ömür aßiler ama 4-5 kişi girmiş orda takılıor takııldıkları odada çaybahçesi 1 neyse  ilk gün pek merak etmedimsonraki günlerde aßim chatcity iaçık bırakmıs ßende ßakayım dedim taßi arkadaşta var yanımda  HESAP yazan yere tıklıcam Tıklama lan hesap falan gelir ßelki diyor aßime söleye söleye yok yapmadı beni üye en son nasıl girildiğini çözdüm üye oldum  4-5 günde olayı çözmüş bulundum taßi  ama girdim ßöyle ßir yere nalet olsun girmez olsaydım diyorum ßazen halen kopamadık burdan  DEHHH DİYORUM FİTİLDEN

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2007 Cmt 22:58:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evet herkesin 2003 mübarek, tesadüf bu ya benim de 2003 ün karlı bi yaz akşamıydı, istanbul dan kuzenim gelmişti (Levco) ve bağlantı olarak da 56K Dial-up vardı, bi bağlanıp hava atayım dedim kuzene, halbuki adam istanbullu ne hava atıyorsun :) bi başladı konuşmaya Net hakkında bilmediğim bi sürü şeyi saydı bana siteler vs.. bense mIRC da takılıyordum nadir de olsa. Chatcity diye biyer var dedi girdik baktık oyun gibi sardı tabi beni hemen...sevginetix nicki ile girdim ilk olarak bu siteye (Temmuz-2003)...
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir