ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 21:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   işte şehidlerimizin resimleri!!!
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 05:37:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Nasıl kıydınız ya nasıll

Allah belanızı wersınnnnnn

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 10:21:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ŞEHİT OĞLUNU GETİRDİM SANA REMZİYE TEYZE

Değerli zamanını ayırıp okuyan herkese teşekkürler

Ahhhh Remziye Teyze ahhh..

Oğlunla hep sohbet ederdik.... Daha 22 yaşındayım. Evimin tek oğluyum. Annem beni çok sever. Ara sıra mektuplarıma Babamdan gizli
sigara koyar. Ama bilir, ben sigara içmem.. Adet böyleymiş. Sigara konurmuş. Annem her sabah kalkar benim yanıma gelir, sanki 8 yaşında çocukmuşum gibi Seloşum diye sever,

Babamda şakavari bağırır.. Eşşek kadar oğlun oldu.. Memlekete gitse onu kimse tanımaz artık. der söylenir dururdu. Babam çok iyi biri. Ama hep bana sert davranırdı.. Olsun onu çok seviyorum.. Yinede benim Babammm. derdi saatlerce seni anlatırdı.

Evin önünde çekilmiş resminizi görmeyen kalmadı. Herkese gösterirdi..

İşte bakkk Annem ve Babammm derdi..

Aniden karanlıklar içinden gelen bir kurşun sesiyle yere düştü. Dağ gibi Seloşun

Can Abi
yaralandım ben. deli gibi üzerime yağan kurşunlara aldırmadan koştum.
Seloş kalk bir şeyin yok... Hadi diyorum.. Oltu ya birlikte gidip Oltu kebabı yiyeceğiz.. Kalk..

Ellerini kan fışkıran
yaranın üstüne koyup,

Can abi sakın beni burda koyma. Anneme sen beni götür.. De ki Bu oğlun Seloşun şehit oldu. Bu
vatan için canını verdi. Babamda üzülmesin, Annemde ağlamasın, erkek gibi şehit olan bir oğlu var artık.

Ellerini açtı kelime-i şahadet getirdi..

ALLAHIM AİLEMİ VE ÜLKEMİ KORU .Dedi.. Şehit oldu..

HAYDİ. BU ÜLKE İÇİN CANLARINI VERENLER İÇİN BİR DUA OKU.. 

Remziye Teyze.. Bu
vatan için canını veren, Şehit oğlunu sana getirdim..    

Jasius

Jasius resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 11:23:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
https://jasius.awardspace.biz/

Şehitlerimize Karşı Açtığım Bir Sitedir.
Herkesin Ziyaret Etmesini İsterim.

Özellikle Şarkıyı Dinleyin.

icegirll

icegirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 11:31:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM

Jasius

Jasius resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 12:54:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 14:57:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

vogen

vogen resimleri

22.Eki.2007 Pzt 23:26:11 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
perfectman70 :

aminn..

vogen herkes şehid olamaz!!sen den şahid bile olmaz!!!

böyle bir günde bile bölücülüğüne devam ediyorsun!! yazdıklarını gözden geçir  sonra yaz!!

LonelyMan

LonelyMan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 15:34:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun...Onlar ahde vefayı unutmayan, ecdanına, vatanına sahip çıkan Meleklerdi. Daha fazla şehit kanı görmek istemiyoruz! Bunlara sebep olan hem siyasiler hem de teröristler hesaplarını verecektir!

sirinnkiss

sirinnkiss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 19:20:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sirinnkiss

sirinnkiss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 19:42:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 19:55:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jasuis ÖncelikLe SEni NaısL Diyeyim Çok Ama çok Teşekkür ederim..Senin Bu şarkını ßeni ßiLe aqLattıya,ALLAh ßiLir AileLEri NasıLdır..ALlah YardımcıLArı oLsun,mekanları cennet olsun..
    ßi insan aLlaHın yaratığı kendi gibi canlıyı kalkıp öldürmesi,hangi akla hizmet bu be,Hani şu dünyada,yaLan dünya cehennem dedikleri bumu sizce.ÖLdürdünüz ßi canı ne eLinize geçti söyleyin deyin şu elime geçti tamam derim.Ama Bi can değilki...Anası babası,Evlenmişse hele hele çocuğu ne olacak.Abi tek Kelime ALLAH ßeLalarını versin,boyunları yedi yerden kırılsın.O P KKların anaları ßi görsem varya:Yüzlerine tüküreceğim ilk insanlar olur.Hiç hayatımda anaya küfür etmedim,sayelerinde bu şerefsizlerin analarına ediyorum.Cennet anaların ayakğının altında Sözü,bunlaramı yazılmışBunLarın sayesinde cehheneme gideceksem ,İşte orası benim cennetimdir...
   Dİyecek hiç bir kelime BuLamıorum bunlar için.
   Zamanında Kurtluluş şavasında,helede çanakkale çephesinde o kadar türkler ßizim için hiç düşünmeden kanlarının son damlarına kadar akıtmadılarmı?Dedilermi biz ölürüz ama arkadamızda ne olursa olsun demişlermi...İşte bizim Atamız,atalarımız böyle insanlar.Peki bu ALLaHından buLan insanlar bizim analarmızın,hayatların anlamı olan anaları;onları büyüten analar bunları duyunca (öldüklerini)ben bile bu halde ağlayasm gelirken onLArın duygularını hiç ama hiç düşünmek bile istemiyorum.... 
    ßir ananın oğlunun vatanı için Savaşa yollarken oğlunun saçını kınalamıştır.KOmutanı sorduğunda bilmiorum deyişi üzerine anasına mektup yazar ve komutann sorusunu sorer.Uzun bi süre sonra anası mektubunda Aynı şunları Söyler:
oğlum bizm burada kurbanlık koyunları kınalarız,bende seni vatana kurban ediyorum..Deyişini okuyan evlat;komutanına söyLediğinde Komutan hayretler içinde kalır..İşte ßz böyle bi vatanın,böyle bi atanın evLAtlarıyız...Nice savaşları geçirdiler,Kıçı kırık bi örgütemi AsLa... 
     ßenim bi Canım var oda vatanıma feda oLsun,ßu şeyitlerimiz gibi...)düşünmem,Düşünürsem bilki vatamına,beni doğuran anama hayinlik etmiş olurum.)

İzzLeyin Şehitler ölmez..

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir