ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 09:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   işte şehidlerimizin resimleri!!!
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 22:10:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Şehit olan askerlerimizin ruhlarının şad olmasını, kederli aileleri ve sevenlerine de baş sağlığı diliyorum. Allah (C.C) sabır versin.

Allah tan (C.C) dileğimiz kaçırılan askerlerimizin de sağ salim geri dönmeleridir. Allah (C.C) onları korusun, dualarımız onlar için.

*Editİce

xxxbuSyAIDSxxx

xxxbuSyAIDSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2007 Sal 22:26:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Kanlı örgüt istediği propagandayı bu yolla yaptı, yapıyor. LÜTFEN BU FOTOĞRAFLARI HEMEN KALDIRIN...Sağduyunuz için Şimdiden Teşekkürler.

HjFrOsT38

HjFrOsT38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 02:09:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Mekanları Cennet Olsun...Sehıtlerımızın Aılelerının Konustuklarını dınlemıstım  Ve Cok Duygulanmıstım Sızlerlede Paylasmak Isterım...

Bır Sehıtımızın Annesı  Dıyokı : Benım  Oglum  Vatanı Borcunu  Tam Olarak Yerıne Yetıremeden Sehıt Dustu  Bende Onun Icın  Elımden Ne Gelıyosa  Camsırlarını,Bulasıklarını,Coraplarını  Yıkamak Icın  Gıtmek Istıyorum...

Bır Sehıtımızın Babası : Oglumun  Askerlıgının Bıtmesıne 20 Gun Kalmıstı  Vatanı Borcunu Tam Olarak Yerıne Yetıremedı  Kalan 20 Gun Unu Ben Tamamlamak Istıyorum...

Bır Setımızın  Annesı : En Buyuk  Oglumdu  Sehıt Olan  Arkasında 2 Oglum Daha Var  Dıger 2 Oglumunda Canı  Bu Vatan Icın Sagolsun...

Bır Sehıtımızın Esı : Kocan Sehıt Oldu Ama Ben Aglamıycam  Aglayarak  Onu  Kahbece  Tuzaga Dusurub Sehıt Edenlerı Mutlu Etmıycem...

Bu Nasıl  Bır Vatan Sevgısıdırkı Bunları Soletebılıyo Insana Bu Nasıl  Bır Asktırkı Vatana...Baska Mılletletlerın Bolesıne Ask Ve Sevkle  Vatanını Sevebılecegıne Inanmıyorum...

alpyurur

alpyurur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 15:37:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hani isimleri sıralandı ya  onlar için  

BURDA

ALLAH CENNETTE ONLARA HUZUR VERSİN

cim35

cim35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 22:41:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 allah mekanlarını cennet ruhlarını saad eglesin heimizin başı sağ olsun

cim35

cim35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 22:45:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=·cim35·]  Allah mekanlarını cennet ruhlarını sad eglesin hepimizin başı sağ olsun.kederli aileleri ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

nilosworld

nilosworld resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 22:55:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI ZATEN CENNET ONLARIN ALLAH AİLELERİNE SABIR VERSİN HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN MEHMETÇİKLER ÖLMEZ 1 ÖLÜR 1000 DİRİLİR

umut1395

umut1395 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2007 Per 10:50:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  dicek söz yok elbet şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz!... bu vatan için herzaman tarihe adımızı altın harflerle yazan şehitlerimiz olmuştur, olacaktırda şüphe yok!.. ama artık kendimize gelme zamanı elimiz kolumuz bağlı oturup herşeyi mehmete bırakmamalıyız... bugün birlik olma günü belkide bugün tekrardan dirilme günü!..  herşeyden önce ne mutludur ki oğlunu evladını 9 ay karnında taşıyan anada onu büyütmek için dişini tırnağına takan babada evlat acısını kalbine gömüp düşmana namerde karşı VATAN SAĞOLSUN diyebiliyo ya.... işte bu nedenle NE MUTLU TÜRKÜM demek bana herseferinde daha büyük haz veriyo!.  allah mekanınızı cennet eylesin!...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2007 Per 20:15:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Onların adı okullara verilecek

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Hakkari deki terörist saldırısı sonucunda şehit olan 12 askerin isimlerinin okullarda yaşatılacağını açıkladı.

Şehitlere Allah tan rahmet, ailelerine başsağlığı; gazilere acil şifalar dileyen Çelik, Bunun son olmasını diliyorum. Birçok ocağa ateş düştü maalesef. Onların acısını yüreğimizde hissediyoruz dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı olarak bu konuda neler yapılabileceğini değerlendirdiklerini kaydeden Çelik, şunları kaydetti: 12 vatan evladını şehit verdik. Bu şehitlerimizin aziz hatırasını ebedileştirmek için, bütün yavrularımızın, eğitim camiasının gönlünde yaşamaya devam etmesi için isimlerini okullarımıza vermeye karar verdik. Adıyaman da 31 Ekim 2007 de, 153 adet okulun toplu açılışını, AB Türkiye Büyükelçisi Marc Pierrini ile birlikte yapacağız.Bu 153 okuldan 12 sine son saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimizin isimlerini vereceğiz. Adıyaman da şehidimiz var, buradaki okula onun ismini vereceğiz, aynı şekilde Bursalı, Antalyalı, Karslı şehitlerimiz var. Bu illerde yapılmış okullara onların isimlerini vereceğiz. Diğer şehitlerimizin de isimlerini diğer vilayetlerdeki bitirdiğimiz okullara vereceğiz. Aynı ilde olması şart değil. Biz eğitim camiası olarak şehitlerimize vefa borcumuzu, vicdan borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Onların aileleriyle de dayanışma içinde olduğumuzu gösteriyoruz. Bedenlerini bu kurşunlara siper eden güvenlik güçlerimize de Milli Eğitim Bakanlığı nın bu anlamda bir vefa borcu olarak, bu isimleri okullara vereceğiz.

Sen Mustafa Kemal sin alın terim göznurum sen ölümsüz en yüce Türk, kıvancım onurum sen yeni Türkiye nin ilk mimarı, harcı karan çatıyı ilk atansın, sen ilk öğretmen, baş kumandan ulu önder şavkı yarınlara vuransın, çarpan yürek akan kansın, sana nasıl sesleneyim
        SEN BAŞTAN BAŞA VATANSIN

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2007 Per 20:16:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir