ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 05:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Otobüs we YoLcu MuhabbetLeri :)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 16:53:47      Otobüs we YoLcu MuhabbetLeri :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
1) Sahil yolundan bostancı istikametinde gitmekte olan dolmuşa yasli bir bayan biner.bayan tam bir
eski istanbul hanimefendisidir. Gerek giyimi, gerek oturusu, gerek konusmasindakı kibarlik ile
çevresindekilerin saygi ve ilgisini ceker. Teyzemiz gitmek istedigi yer icin parayi uzatır:
- Pardon beyfendi, rahatsız ediyorum ama suradan bir suadiye uzatırsanız cok memnun olurum.
- Tabi hanfendi, ne rahatsızlıgı ... para şöföre uzatılır ve yolculuk devam eder. Yaslı ve kibar
teyzemizin kıbarlıgı, sık giyimi ve guler yuzu diger yolcuların icini ısıtmıstır adeta ...
Suadiye ye gelindiginde teyzemiz inmek ister ve bunu şöföre yine o kibarlıgı ile bildirir:
- Pardon şöför bey, mumkunse musait bir yerde indirir misiniz?
şöför saga yanasır ve kapıyı acar fakat arac hala yavasca hareket halindedir ... Teyzemiz yaslı
olması nedeniyle inemez ve dolmuşun tamamen durmasını bekler. Fakat şöför acelesi varmıscasına
yavasca ilerlemekte ve bayanın inmesini beklemektedir ... Dolmuşun bir turlu tamamen durmamasına
kızan kibar teyzemiz şöföre seslenir:
- Ulan pez... parasutle mı inicez!

2) Yolcu:
- Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafası karşık sanırım, kendisi de dolmuştakilerle
güler söylediine)
Şöför kadını indirirken:
- Buyrun size layık değil ama!

3) Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
- Musait bi yerde iner misiniz?
Şöför :
- Niye sen mi kullancan

4) Rumeli-Hisarüstü otobüsüyle taksim e dogru gidiyoruz. Adamın biri Besiktas dolaylarında gayet
aceleci bir tavirla
- Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim??
Bizim soför olaya hakim:
- Tabi abi ayıp ettin. al götür. senden kıymetli mi?

5) (Mekan bornova-evka 4 otobüsü / izmir) otobüs tıklım tıklımdır ve arka kapıya kadar ilerlemek
imkansızdır. şöförün insafına sığınıp ön kapıdan inmeye teşebbüs eder bir teyze...
- Şöför bey ön kapıyı açar mısınız?
- Niye hava mı alcaanız?

6) Ankarada otobüslerin kartlı değil biletli olduğu bir dönem. Good fellas ve ben sabaha kadar
üniversitede gireceğimiz ilk sınava çalışmışız. Otobüse bir adam biner ... Utangaç, sıkılgan bir
tavırla şöföre;
- Afedersiniz şöför bey biletim yok, acaba ineceğim duraktan alabilir miyim?
Şöför:- Istersen yolculara bir sor...
Adam: - Afedersiniz yolcular biletim yok, acaba inceğim duraktan alabilir miyim.!!

zulalp

zulalp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 17:01:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Teşekkürler Jennif.....Tongue

jennif

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 17:02:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·zulalp· :
Teşekkürler Jennif.....Tongue
SAol canım ..! :)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 19:05:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Teşekkürler jennif ilginç diyaloglardı paylaşım için sağol

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 19:24:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Son zamanlarda hiç bu kadar gülmemiştim:)) Teşekkürler Jennif

Bir Minübüs Hatırası

Gebze-Harem minübüslerinde bu tür olaylar çok yaşanıyor.Her bindiğimde ayrı bir hikayeye konuk oluyorum.Kimi zaman başrol oynuyorum olaylarda,kimi zaman da seyirci kalmakla yetiniyorum:))

2 sene önce idi.Her zamanki günlerden birinin sabahının köründe okula gitmek için minübüse binmiştim.Çok uykum vardı,haliyle sabah yani:)) En arka koltuğa camın kenarına geçtim,ki kimse rahatsız etmesin..Ama ne çare:)) Minübüs dolmuştu iyice...Ve teyzemin biri arkasına döndü,yüzüme baktı,parayı yavaşça uzattı..İçinden "Kaçamazsınn!" dediğini duyar gibiydim...Elime parayı tutuşturdu,ve bana ücreti uzatmamı istedi..Ben kısa süreli bir şoka girdim tabi:))İyi de,ben minubüsün en köşesindeyim.Şöföre en uzak yer:))

Minübüs kalabalık olduğu için,zar zor oturduğum yerden çıkabildim.Gittim,parayı uzattım,üstünü de geri verdim teyzeye:)) Tabi kalktığım yere de oturamadım bir daha:)) Başka bir öğrenci fırsat kaybetmeden ısıttığım koltuğa çöreklenmiş

Bir başka minübüs hatırasında buluşmak üzere,esen kalın

evvil

evvil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 19:35:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 19:55:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sene önce idi.Her zamanki günlerden birinin sabahının köründe okula gitmek için minübüse binmiştim.Çok uykum vardı,haliyle sabah yani:)) En arka koltuğa camın kenarına geçtim,ki kimse rahatsız etmesin..Ama ne çare:)) Minübüs dolmuştu iyice...Ve teyzemin biri arkasına döndü,yüzüme baktı,parayı yavaşça uzattı..İçinden "Kaçamazsınn!" dediğini duyar gibiydim...Elime parayı tutuşturdu,ve bana ücreti uzatmamı istedi..Ben kısa süreli bir şoka girdim tabi:))İyi de,ben minubüsün en köşesindeyim.Şöföre en uzak yer:))

Tufanım bişey dikkatimi çekti. minübüsün en arka koltuğundasın cam kenarındasın neden teyze bir ön sıradakilere veya ayakta olanlara vermedide geriye dönüp sana parayı uzattu? Madem uzattı sende yerinden kalkmadan birisine uzataydın şu ücreti yollarmısınız diye

Dolmuş kültürün zayıf valla adam ısıttığı yerden kalkarmı hiç sabah sabah hemde

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 20:10:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwi :
Tufanım bişey dikkatimi çekti. minübüsün en arka koltuğundasın cam kenarındasın neden teyze bir ön sıradakilere veya ayakta olanlara vermedide geriye dönüp sana parayı uzattu? Madem uzattı sende yerinden kalkmadan birisine uzataydın şu ücreti yollarmısınız diye

Dolmuş kültürün zayıf valla adam ısıttığı yerden kalkarmı hiç sabah sabah hemde

Sorma abi,dolmuştan sınıfta kaldımNeden o teyze bana uzattı parayı,hala çözemedim.Tam uykuya dalacaktım,birden önümde bir el,o elin avucunda para,kulağımda gezen "Yavrum,bir kişi verir misin?" sesleri oldu.O kadar kalabalık içinde kıyı-köşedeki masum beni seçtiBenim dolmuş kültürüm zayıf ya,diyemedim başka birine buradan bir tane diye de.Kaldım öyle dımdızlakUyku falan da kalmadı o şoktan sonra zaten:))

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 20:17:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
puahahahhahahaha demekki diyom dolmuş veya otobüs yolculuğuda bir zanaat işi kopardın beni akşam akşam

jennif

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2007 Çar 20:17:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Ay Allah sizi ne etmesın yaaa
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir