ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 18:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   AH BEŞİKTAŞ AH :((
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sTphurCaeN

sTphurCaeN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2007 Pzt 01:04:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Not:Bu Yazı Başka bir başlıkta Acılmış ama kaldırmak istemedim Görmeyenler birdaha görsün ve iyi okusun,Ancak anlarlar belki...diğer Arkadaştan k.bakmamasını istiyorum...Teşekkürler ...

Utanmışlarmış...

Bugün bütün medya, ağız birliği etmişçesine, utanmaktan sözediyor.

Size ne oluyor? İster 10-0 yeneriz, ister 8-0 yeniliriz. Biz seviniriz, biz üzülürüz. Rahat bırakın bizi. Acımızı demlendirelim, kavgamızı edelim. Aşkımızı tazeliyelim.

Sınavda, 8 notunu "kendisi alan"; ama notu 3 olunca, "hocanın verdiğini" söyleyen sorumsuz talebe anlayışı vardır. Aynı o talebeler gibi, -ama mâsum olmayan- medyacılar da, 2 hafta önce "Liverpool u yendik" diyordu. Bugün, "kahrettiler", "utanmazlar", "utandırdılar" vb. başlıkları attılar.

Dün maçtan sonra yorum yapan Mehmet Aslan, bugün "İkitelli nin en bi utangaçı" E.Özkök ün Hürriyet gastesinde ne yazmış diye baktım. Yazısını şöyle bitirmiş: "Shankly Gates... Liverpool’un kurucusu... O, "Futbol hayat memat meselesi değildir, ondan çok, çok daha önemlidir..." demişti. Önemli olan kaybederken ne kazandığımızdır"

Shankly Gates, Anfield in kapılarından birinin adı. Bill Shankly nin anısına, o isim verilmiş. Olmayan bir insanı, Liverpool FC kurucusu yapan utanmayacak. O gastenin sorumlusu, sahibi utanmayacak, Beşiktaş utanacak. Öyle mi? Hırsızlık mı yaptılar, elle gol mü attılar, kavga mı ettiler, yalandan yerlerde mi yuvarlandılar, rakibi mi sakatladılar? Niye utanacaklarmış ki.

Evet, üzüldük. Çokkkk üzüldük.

Ne yaptı bizim çocuklarımız? Bu sene bütün maçlarda yaptıkları gibi ileri top şişirdiler. Ankara maçından farklı mı oynadılar? Aynı topu oynadılar. Gelgelelim Liverpool, Ankara değildi. Bu fark, sonuca yansıdı. Yenilgi, hezimete dönüştü. (Benitez, 7-0 iken bastırın diye işaret yapıyordu, oturduğu yerden. Herkes Lucescu değil elbet. 3-0 dan sonra "Yana oynayın. Onların da ailesi, çocuğu var" desin.)

Ortalık, son haftada olduğu gibi, büzülmemiş torba misali beyânat fırtınasına tutulunca; Müslüm Gürses i medya maymuna çeviren medyaya da söz hakkı doğdu. Doğal olarak.

Ama medya, söz hakkını kullanmakla yetinmedi. Bugün, adı Vatan olan gastenin spor sayfasında, Beşiktaşlı futbolcuların maçtan önce toplu olarak çektirdikleri fotoğraf vardı. Sayfanın üçte ikisini kaplıyordu neredeyse. Kocaman. Ve her bir futbolcumuzun gözünde bant vardı. Hani, kocaman çıplak kadın resmini basıp, sahtekârca memeuçlarına bant koyarlardı ya. Ondan. O günlerdeki gazeteleri göremediyseniz, tecavüz edilenlerin gözlerine konan bantları görmüşsünüzdür. İşte tam da ondan.

Gazeteciliğin alnına kara leke sürdüğünüz hergün için utansanıza. Kaptığınız köşelerinizden milletin beynini iğfal edip Türkçeyi iğdiş ederken, oradaki resminize bant koysanıza. tevelerde bu işi yaparken maske taksanıza. Takmazsınız. Bir de poz verirsiniz. Utanmazsınız çünkü. Utanmaktan söz etmeyin.

Irak "operasyonunda" kullanılacak "kilit silâhları", manşet yaparken utansanıza. Her silâhın resmini ve fiatını basarak, gastenizin ilk sayfasını silâh dergisine çevirdiğiniz için utansanıza.

Sağlık haberleriniz, ilâç reklâmı olduğu için; ekonomi haberleriniz holdinglerin basın bülteni olduğu için utansanıza.

Dış "haber"lerinizi, kaynak göstermeden, ABD medyasından tercüme ederek hırsızlıkla yaptığınız için, utansanıza. Hadi emeğe, fikre saygınız yok diyelim. Tercümeleri de doğru dürüst yapmadığınız için bile utanmıyorsunuz. Tercüme yapıyorum derken Türkçe cinayeti işliyorsunuz.

İran a yapılacak saldırının ABD ye kaça malolacağını tercüme ediyorsunuz da, kaç insan evlâdı ölecek merak etmiyorsunuz. Ama siz, Bağdat müzesinin yağmalanmasını da sorun etmeyen "utangaç" kişilersiniz. O müzedekiler de, İran dakiler de, insanoğlunun tarihi. O eserler bizim, benim. Yağmalanmasından, yok edilmesinden acı duyuyorum; çocuklarımdan utanıyorum, emanetlerini koruyamadım diye. Ama hırsızlar, başka hırsızları ancak kıskanır, sizin gibi. Hırsızlığa toz kondurmazlar. "Benim hırsızım çok yaşasın" diyor haberleriniz. Sizin hırsızlarınız da yaşamasın, başkalarınınki de. Hele Beşiktaş takiler hiç yaşamasın.

Siz ne utanmaz, iki yüzlülersiniz.

Ahmet Çakar ı Cem Papila yı Ali Şen i, bağrınıza basıp maaş verdiğiniz için utanmak aklınıza gelmez.

Futbolcu dövenlerin, onlara "yamyam" diyenlerin, futbolun sportmenlik özelliğini öldürenlerin kapısında kul olurken neden utanmıyorsunuz?

Futbol adamı olmaları, ülkemizde misafir olmaları bir yana; sıradan bir insana "çeribaşı", "kasap", "kürdanlı arap", "zenci", "kazık" derken hiç utanmamıştınız.

Ar damarı kalmamış medyacılar sizi. Defolun siyah ve beyaz renklerden.

NOT: Geçen maçtan sonra, "Yendik" dediklerinde yazacaktım bunları. "Beyler, size ne oluyor? Biz yendik. Siz Fatih Terim in takımının Norveç maçından sonra böbürlenin, hiçbir katkınız olmadan. Ya da -ki;daha kuvvetle muhtemeldir- daha dün karşısında konuşurken kekelediğiniz FT için urgan yağlayın. Ne yaparsanız yapın ama Beşiktaş ımdan söz ederken "biz" demeyin." diyecektim. Fakat o kadar çok şey yaşadık ki... Medyacılara sıra gelmedi...

Alıntı...

Başın Öne Eğilmesin Aldırma Kartal Aldırma
En Büyük Sen Degilmisin
Aldırma Kartal Aldırma Kartal Aldırma
Dışarda Yüz Bin Taraftar Birgün Ağlar Birgün Coşar
Seni Bu Sözler Oyalar Aldırma Kartal
Aldırma Aldırma Kartal Aldırma Kartal Aldırma

...KARTAL ALDIRMA...

sefiyelisofpet69

sefiyelisofpet69 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2007 Per 15:19:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
8-0 yenildik ama hala fenere ya da baska bi takima bi gram sempati duyamadimAnlatamadik size galiba besiktasliyiz biz. ne süper kupa ne uefa kupasini aldigi icin gs yi destekleyen ve kendine taraftar diyen jenerasyona ne de cuvalla parasi var kocaman stadi var diyerek övünen fenerlilere benzeriz. Biz taraftariz. Besiktasimiz onu mükemmel sekilde destekleyen taraftariyla yani BIZLE duyurmustur kendini dünyaya. Bestelerimiz dilden dile dolasmakta,hatta özenilerek calinmaktadir. Topu biz oynamiyoruz,genelde 1-5 yil arasi futbol hayatini besiktasta dewam ettiren futbolcular oynuyor. Ama biz besikten mezara besiktasimizi destekleyerek taraftarlik görevimizi yerine getiyoruz. Biz BESIKTAS TARAFTARI üzerimize düseni en iyi sekilde yapanlar olarak bununla övünüyoruz. Peki ya siz?  size gidim yardimi olmayacak zengin is adamlarinin verdigi paralarla alinan futbolcularlami yoksa bu futbolcularin aldiklari (yine size bi nebze yarari olmayan) sacma sapan kupalarlami.

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2007 Per 16:33:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Ya özür dilerim bir galatasaraylı olarak bir şey demek istiyorum  Bir gazetede okudum  3 hece  BJK SEKİZ HARF BEŞİKTAŞ YAZIYORDU ÖZÜR DİLERİM AMA REKOR KIRMIŞINIZ BJK ARKADAŞLAR SÖZÜM YOK ...

sefiyelisofpet69

sefiyelisofpet69 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2007 Per 21:02:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tabi bide söyle bi durum war cogu kalin kafali su yukarda yazdiklarimi anlamakta güclük ceker

nightblue34

nightblue34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2008 Cum 16:19:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
beşiktaşlı olarak yensede yenilsede biz hep beşiktaşlı değilmiyiz asıl böle durumlarda takımımızın yanında olmamız gerekiyor arkadaşlar...hepinize tşk.kib

lcebaby

lcebaby resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2008 Sal 18:17:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EmbarrassedDoru Yoldayız Ölumune ßeşiktaş

IIMasumKediII

IIMasumKediII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2008 Pzt 12:47:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
En Büyük bjk

SeMiHa34

SeMiHa34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2008 Pzt 14:44:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

besiktas0077.JPG

Ölümüne Beşiktaşım ölümüne

xrainheart13

xrainheart13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2008 Pzt 15:31:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Masumkedi Selam  :)
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir