ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 07:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   1.ci olabilirsin.ama ödülünü alamassın!!!
 <<1...345678910111213 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sarrriii

sarrriii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 00:06:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

N_O_A :

Forum içerisinde belli bir kural koyduk ve bunun uygulamasını da Editörlerimize bıraktık ama bazen editörler kararsız kalıyor galiba en azından ben gerekeni yapayım.

Konu başlığında anlatılan hususlar şu; başı örtülü bir lise talebesi ödül alması gerekirken alamamış nedeni ise türbanlı olması. Kendi kişisel çıkarları için şu hassas konuyu kullanıp forum içerisinde saldırmayı amaç edinmiş basiretsiz insanların yeri değildir forum.

Ben Türkiyedeyim, Türküm ve Vatanımda ekmek yiyorum. Vatanımın sorunlarıyla ilgileniyorum kendimce her vatanında olan vatandaş gibi. Bu kişiler haricinde vatanında olmaktan korkmuş ve kaçıp yurt dışında kendi ırkından olmayan insanların pislediğini temizleyerek burada ahkam kesen insanlardan değilim. Çoğu kişi de benim gibi böyle biliyorum bunu. Oturduğu yerden kurbanlık olduğunu anlık unutmak için burada ahkam kesen insanlara müsama edilmeyeceğini herkes bilsin.

Başlık konusuna gelince; O kompozisyonu birinci seçen kişiler kimdir? Asıl provokasyon seçilende değil seçenlerde bence.

Kolay gelsin.

Sen kim oluyorsunda GURBETCİLERIMİZE dilini uzatıyorsun ..

Sen kimsin GURBETÇİYE DİL UZATMAK SENİN HADDİNMİ .

GURBETÇİ YAZ SEZONUNDA ÜLKEYE DÖVIZ GETİRMESE SENİN GİBİ ACLIKTAN AGZI KOKANLAR NASIL GECINECEK.

GERÇEK HAYATTA PİSLİK TEMİZLEYİCİSİ BİLE OLAMAMIŞ SAHSIYETSIZ SENI

BIZ GURBETCILER ÜLKEMIZE SENDEN DAHA COK FAYDALI OLUYORUZ. SENIN GIBI SANAL ALEMDE MILLETIN KIZINA KARISINA "SEN ERKEKMISSIN CAM ACTA KADIN OLDUGUNDAN EMIN OLAYIM" DIYE SARKINTILIK ETMIYORUZ....

BU YAZININ AYNISINI DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM!!!

Benım bu yazımı silen arkadaş ya bu kişinin TÜM GURBETÇİLERE YAPTIĞI TERBİYESİZLİK DOLU YAZIYIDA SİL YADA BENİM YAZIMADA DOKUNMA LÜTFEN!!!

O bütün gurbetçilere hakaret ediyor terbiyesizlik ediyor onu silmiyorsanız bu cevap yazısınıda silemezsiniz!!!!

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 06:25:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·sarrriii· :

N_O_A :

Forum içerisinde belli bir kural koyduk ve bunun uygulamasını da Editörlerimize bıraktık ama bazen editörler kararsız kalıyor galiba en azından ben gerekeni yapayım.

Konu başlığında anlatılan hususlar şu; başı örtülü bir lise talebesi ödül alması gerekirken alamamış nedeni ise türbanlı olması. Kendi kişisel çıkarları için şu hassas konuyu kullanıp forum içerisinde saldırmayı amaç edinmiş basiretsiz insanların yeri değildir forum.

Ben Türkiyedeyim, Türküm ve Vatanımda ekmek yiyorum. Vatanımın sorunlarıyla ilgileniyorum kendimce her vatanında olan vatandaş gibi. Bu kişiler haricinde vatanında olmaktan korkmuş ve kaçıp yurt dışında kendi ırkından olmayan insanların pislediğini temizleyerek burada ahkam kesen insanlardan değilim. Çoğu kişi de benim gibi böyle biliyorum bunu. Oturduğu yerden kurbanlık olduğunu anlık unutmak için burada ahkam kesen insanlara müsama edilmeyeceğini herkes bilsin.

Başlık konusuna gelince; O kompozisyonu birinci seçen kişiler kimdir? Asıl provokasyon seçilende değil seçenlerde bence.

Kolay gelsin.

Sen kim oluyorsunda GURBETCİLERIMİZE dilini uzatıyorsun ..

Sen kimsin GURBETÇİYE DİL UZATMAK SENİN HADDİNMİ .

GURBETÇİ YAZ SEZONUNDA ÜLKEYE DÖVIZ GETİRMESE SENİN GİBİ ACLIKTAN AGZI KOKANLAR NASIL GECINECEK.

GERÇEK HAYATTA PİSLİK TEMİZLEYİCİSİ BİLE OLAMAMIŞ SAHSIYETSIZ SENI

BIZ GURBETCILER ÜLKEMIZE SENDEN DAHA COK FAYDALI OLUYORUZ. SENIN GIBI SANAL ALEMDE MILLETIN KIZINA KARISINA "SEN ERKEKMISSIN CAM ACTA KADIN OLDUGUNDAN EMIN OLAYIM" DIYE SARKINTILIK ETMIYORUZ....

BU YAZININ AYNISINI DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM!!!

Benım bu yazımı silen arkadaş ya bu kişinin TÜM GURBETÇİLERE YAPTIĞI TERBİYESİZLİK DOLU YAZIYIDA SİL YADA BENİM YAZIMADA DOKUNMA LÜTFEN!!!

O bütün gurbetçilere hakaret ediyor terbiyesizlik ediyor onu silmiyorsanız bu cevap yazısınıda silemezsiniz!!!!

senin döviz inle karnim doyucaksa ne sen gel ne döviz ini getir ben aç kalmaya raziyim..
CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir