ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 17:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   1.ci olabilirsin.ama ödülünü alamassın!!!
 <<1 234567891011...13>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2007 Cmt 17:50:23      1.ci olabilirsin.ama ödülünü alamassın!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Başörtülü İHL öğrenci ödülünü almak için geldiği kürsüden indirildi
Adana nın Kozan ilçesinde düzenlenen öğretmenler günü programında kompozisyon dalında kazandığı ödülü almak için sahneye çıkan imam hatip öğrencisi okul kıyafetinin üstüne başörtüsü taktığı için Kaymakam ve garnizon komutanının uyarıları ile kürsüden indirildi

shuperbishi

shuperbishi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2007 Cmt 18:22:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CAHİLLİKTEN BAŞKA BİŞİ OLAMAZ BUUU YHAA O KADAR ÇOK VARKİİ TÜRKİYEDE OKUMUŞ AMA BEYNİ GELİŞMEMİŞ YAZIKKK

ELLvIS

ELLvIS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2007 Cmt 19:25:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Onu Orda ağlatanların Allah Milyon kere Belasını versin.. Allahın emrine karşı çıkıyorlar. Döktüğü sıkıntı ve Göz yaşı kadar Rabbimden Bela İstiyorum...

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 13:44:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte 1.cilik  ödülü kazanmış kompozisyon!!!

BİR ÖĞRETMEN OLMALI!!

Öğretmen... ne demektir öğretmen? Öğretmen, toplumu cehaletten kurtarmaya çalışan bir savaşçı. Alilere, Fatmalara, Yasinlere bilgi dağıtan, onlara sevgiyle yaklaşan, onları saran sıcak bir kucak. Ya da ufukları aydınlatan bir kandil...

Ben, seni böyle tarif ediyorum öğretmenim. Yalnız bu kadar mı? Hayır. Sen bir ufku aydınlatmak uğruna mum gibi erimeye razı olan. Sen, taze ruhları işleyip, onlara şekil veren. Ve sen ki; tarumar olmuş bir bahçenin son ümidi... Bir heykeltraşın mermere verdiği şekil misali bilginle şekillendir beni. Sadece beni mi? Hayır, ben nasıl muhtaçsam sana bir öksüz, bir yetimde öyle muhtaç.

Öğretmenim sen bir annesin

Sen "ah, bir öğretmenim olsa, beni bilgisiyle sulasa, beni ısıtsa" diyen sokak çocuğunun hayalisin. Onun masum gözlerinde canlandırdığı annesin. Ya da baba... Bunca çiçekler susuzken sana, bilgi yağmurunu sal onlara. Yağmurunda can bulsunlar, güneşinde sevgi. Uzatmalısın ellerini.

Yetişmeli elin taa Doğulara, Batılara, Kuzeylere ve Güneylere. Hatta dünyanın dört bir yanına. Fakat ülkeler değil, gönüller fethetmelisin. "Dünyanın her yerinde öğretmenler, toplumun en fedakâr ve saygı değer insanlarıdır." diyen Başöğretmen in duyduğu saygı kadar saygı duyuyorum sana. Onun verdiği değer kadar değerlisin. Gözlerine baktığımda görmeliyim; okyanusların derinliklerini, dünyayı, gezegenleri. Ellerini uzattığında anlamalıyım; tarihimi, geçmişimi, atalarımızın bizler için yaptıklarını. Ve dudaklarında dökülen her söz belleğime yerleşmeli.

Bir gün görevin kalmalı yadigar

Birgün gelmeli. Öyle birgün gelmeli ki, görevin yadigâr kalmalı bana. Verdiğin emeği, sevgiyi, bilgiyi ben de sunmalıyım Mehmetlere, Sevdalara. En güzide bilgiler vererek yetiştirmeliyim onları. Bana "öğretmenim" diyen küçük kalpleri hazırlamalıyım geleceğe...

İşte bu duygularla nesillere ulaşmalı. Öğretmenlik, Sadece 24 Kasımlarda değil, Şubatlarda, Nisanlarda da hatırlanmalı öğretmenin değeri. Toprağın altında gömülü kalmamalı, asırlarca. Bilgi için GÖNÜLLER KAZANMALI BİR ÖĞRETMEN, GÖNLÜNÜ ADAMALI BİR ÖĞRENCİ...

SAYGILARIMLA

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 13:46:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 14:14:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Leman, Tevhide olayını kapak yaptı  

Haftalık mizah dergisi Leman da Garnizon Komutanı Binbaşı Hüseyin Çopur ve Kozan Kaymakamı Aydın Tetikoğlu nun kürsüden indirttiği başörtülü öğrenciyi bu haftaki sayısında kapağına taşıdı. 

Ödülünü almak üzere kürsüye gelen öğrenciye, büyük bir asker postalının Küüt diye tekme atması şeklinde tasvir edilen karikatür, Bir Genç Kızın Gözyaşları başlığıyla sunuldu. Yaşanan dram da yazılı metinle aktarıldı. Karikatür, Garnizon Komutanı nın "İn Ordan Aşşaa!" ifadesiyle de destekleniyor. Taraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan da dün Türbanlı Kız başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısında Tevhide Kütük ün dramına değindi. Altan, "Bu kötü kalplilik mi bilmiyorum; ama o çocuğa öyle davrananların da aynı muameleye uğramasını istiyorum." temennisinde bulundu. Star Gazetesi yazarı Şamil Tayyar da köşesinden, "O küçük Tevhide ye nasıl kıydınız?" diye seslendi.

lemandan böyle bir kapak beklemezdim hayret...

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 14:17:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şöyle ki; (ben bunu gördüm)
türban takan ablalarımıza türbanın takılması için öncelikle baskı yapılmaktadır. sonra kadın türban takmayı kabul ettiği gün birinin evinde yemek verilir. o kadına orada hocası ya da hocası çok yukarılarda bir yere gelmişse hocanın seçtiği biri tarafından kıza o gün türban takılır ve çıkartmaması için yemin ettirilir. sonra odada bulunan her kadın (ki odada türbanı takanın dışında erkek yoktur) kızın eline bir cumhuriyet altını bırakır. böylece kızın başına türban bağlanmış olur.     
Alıntıdır*

Buradaki hanımın durumu biraz farklı, Başörtüsünden ziyade türbandır bu. Türbanı tabii ki böyle törenlerle takmayanlar da vardır, olabilir. Gelgelelim türbanın siyasi bir simge olmadığını anlatmaya çalışana "hadi bizi kandırmaya çalışıyorsun, bari kendini kandırma" gibi bir cevap verebilirim çünkü; türban Osmanlı nın şeriatçı yönetiminden kalma bir semboldür. O yönetimi geri getirmek isteyenlerin de zamanında ne sözler sarfettiğini de bu ülkenin aydın gençleri bilirler. Altı çizili cümleden de anlaşılabileceği gibi türban Laikliğe ters düşmektedir. Bu gibi bir olaya hele askerinde bulunduğu bir protokolde rastlamak hiç de şaşırtıcı değil...

Saygılar

HeLLoKiTTyY

HeLLoKiTTyY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 14:24:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AHLAKSISLAR  YHA ONUN TÜRBANINDAN ONLARA NE ? ONUN KAFASINDA TÜRBAN VAR DİE ÖDÜLÜNÜ ALAMICAKMI ?  REZİL İNSANLAR

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 14:29:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :

şöyle ki; (ben bunu gördüm)
türban takan ablalarımıza türbanın takılması için öncelikle baskı yapılmaktadır. sonra kadın türban takmayı kabul ettiği gün birinin evinde yemek verilir. o kadına orada hocası ya da hocası çok yukarılarda bir yere gelmişse hocanın seçtiği biri tarafından kıza o gün türban takılır ve çıkartmaması için yemin ettirilir. sonra odada bulunan her kadın (ki odada türbanı takanın dışında erkek yoktur) kızın eline bir cumhuriyet altını bırakır. böylece kızın başına türban bağlanmış olur.     
Alıntıdır*

şöle diyebilirim nba terimi ile... " Did you see that? ! "

konuyla bağdaştırman yalnış diye düşünüyorum bu alıntıyı...ama kendi düşüncendir saygı duyarım...

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 14:41:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sana göre yanlış belki de ama bana göre söyleyeceklerimin ön açıklaması Naon dostum..

"türban takan ablalarımıza türbanın takılması için öncelikle baskı yapılmaktadır. sonra kadın türban takmayı kabul ettiği gün birinin evinde yemek verilir.
hocanın seçtiği biri tarafından kıza o gün türban takılır ve çıkartmaması için
yemin ettirilir."

Başörtüsü                                 Türban

Daha ne kadar vurgulamam gerek, bunlar bazı irticai güçlerin yaptırımlarıdır. Baş örtüsü farklı - Türban farklı şeylerdir, Türban İrticai bir semboldür Naon kardeşim. Başörtüsü de saçını başını kapatıyor değil mi? Dinimize ters düşecek birşey var mı? Artı olarak Türban saç ve kafa şeklini açıkça belli ediyor. O zaman neden Türban?

xxxAlexandroxxx :
  türban Osmanlı nın şeriatçı yönetiminden kalma bir semboldür. O yönetimi geri getirmek isteyenlerin de zamanında ne sözler sarfettiğini de bu ülkenin aydın gençleri bilirler. Altı çizili cümleden de anlaşılabileceği gibi türban Laikliğe ters düşmektedir. Bu gibi bir olaya hele askerinde bulunduğu bir protokolde rastlamak hiç de şaşırtıcı değil...

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...13>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir