ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 15:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Tavla Klußü İle İlgili Düşüncem....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CeLLooOO34

CeLLooOO34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 14:24:49      Tavla Klußü İle İlgili Düşüncem....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhabalar Tavla Klubüyle İlgili ßirşeyler Söylemek İstiyorum.Kim ßana Katılır Katılmaz ßilmiyorum Ama Adı Üstünde Değilmi Tavla Klußü Ve Herkes ßuraya Tavla Oynamaya Gelicek.Ama Görüyoruzki ßurda Tavladan Hariç Yine Chatcity nin ßaş Proßlemi Olan Küfür ßurayıda Daha Clüß ßugün Açılmasına Rağmen Etkisi Altına Almış.Ve Eğer ßu ßöyle Giderse ßu Odada Yakın zamanda Kendini Gözden Geçirme Odası Gißi Olacak.Chatcity Sorumluları ßize Sunduğunuz ßu Güzel Oda ßizleri Düşünerek Eğlencemize Daha Neşe Kattığınız ßu Odayla İlğili Şöyle Nacizane ßi Düşüncem Var.Tekrar Yineliyorum Adı Üstünde Tavla Clußü Siz ßizi Düşünüp Yeni ßi Eglence Mekanı Kazandırmışsınız Chatcity e.Ve ßuyrun Tavla oynayın Demişsiniz.Ama ßakıyorumda Tavlada ßaşka Herşey Var Küfür Sataşma.ßenim İstediğim , Düşüncem ßence Eğer ßu oda Tavla Odasıysa ßu Cluße Normal Üyelerin Girmemeleridir.Vip Cafe Tarzında Olmasıdır.Yani Sadece Viplerin Gireßileceği ßi Odaya Çevirilmesidir.Diğer Userlerde Ettikleri Küfürü Gidip ßaşka Odada Etsinler.Eğer Siz Chatcity Sorumluları ßizi Düşünüp ßöyle Güzel ßi Ortam Sağlıyorsanız ßence ßu Güzelliğin ßu Küfürlerle ßu Hakaret Ve Savaşlarla ßozulmamasını İstiyorsanız ßence ßu Söylediklerime ßiraz Kulak Verin Derim.Yoksa ßu Çalışmanız Sadece Normal Userlerin Küfürhanesi Olmaktan ßaşka ßi İşe Yaramıycak Ve Herkes Tavlasını Yine Vip Cafelerde Oynamaya Devam Edicektir.ßen İsterimki ßu Güzel Oda Sadece Vip üyeler İçin Olsun.

Saygılar Hoş Sohßetler.

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 14:29:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·CeLLooOO34· :

ßence Eğer ßu oda Tavla Odasıysa ßu Cluße Normal Üyelerin Girmemeleridir.Vip Cafe Tarzında Olmasıdır.Yani Sadece Viplerin Gireßileceği ßi Odaya Çevirilmesidir.Diğer Userlerde Ettikleri Küfürü Gidip ßaşka Odada Etsinler.Eğer Siz Chatcity Sorumluları ßizi Düşünüp ßöyle Güzel ßi Ortam Sağlıyorsanız ßence ßu Güzelliğin ßu Küfürlerle ßu Hakaret Ve Savaşlarla ßozulmamasını İstiyorsanız ßence ßu Söylediklerime ßiraz Kulak Verin Derim.Yoksa ßu Çalışmanız Sadece Normal Userlerin Küfürhanesi Olmaktan ßaşka ßi İşe Yaramıycak Ve Herkes Tavlasını Yine Vip Cafelerde Oynamaya Devam Edicektir.ßen İsterimki ßu Güzel Oda Sadece Vip üyeler İçin Olsun...

Kesınlıkle katılıyorummm

tawla oynayamayan adamın orda işi ne

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 14:31:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Celloomss tavla klübü süpper olmuş dizaynı harika ama küfür meselesine gelince haklısın fakat bu olay her odada var.Vipsizlerin girdiğini bilmiyordum. Tavlayı sadece vipliler  oynuyorsa vipsiz üserlerin bulunması nasıl bir doğrudur anlamış değilim.

Düşüncelerine katılıyorum teşekkürler...

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 14:31:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Haklısın kanka ne yazmış isen yukarda haklısın onun yanı sıra tavlayı sadece vip üyeler oynayabiliyor bi de böyle bi faktör var ama her seyde ziyade en buyuk faktör iseee cc eskisi gibi eglence mekanı degil kâr hane oldugunu unutma burda artık insalar eglensin sohbet etsin degil nasıl para kazanırız umut o oraya biri giricek tavla oynamak isteycek falan filan iste sonunda cc alıcak gibi bi zihnniyetin eseri o oda neyse ama vip cafe gibi gizemli olursa daha cok dikkat çeker

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 14:53:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evet katılıyorum eminim sizi düşündükleri için yapmışlardır bu kıyağı.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 18:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tavla Kulübü

Gerek fikir,gerekse dizayn açısından hoş bir kulüp olmuş.Chatcity`nin ihtiyacı olan bir kulüp idi bu..Yönetime teşekkürlerimi sunuyorum.

Bazı arkadaşlarımız birtakım konulara değinmişler:Küfür,vipsiz kullanıcılar.

Arkadaşlar,vipsiz kullanıcı demek küfürbaz demek değildir.Ama şu da bir gerçek ki,küfre itimat edenlerin çoğu vip almayan,sürekli nick değiştiren kişilerdir.Vipsiz kullanıcılar ile küfür edenleri bir tutmayalım lütfen.

"Vipsizler tavla oynayamaz,Tavla Kulübü`nde ne işi var?"

Arkadaşlar,Tavla Kulübü`ne gelip de tavla oynayanları izleyen vipsiz kullanıcıların güdülenip vip alma eyleminde bulunmaları muhtemeldir.Mevcut vipsiz kullanıcıların hepsi "Potansiyal Vip"lerdir.Bu yüzdendir ki ben,vipsiz kullancıların Tavla Kulübü`ne girmesinde bir sakınca olduğunu düşünmemekteyim.

Sadece vip kullanıcılar açısından bakarsak bu küfür sorununa,bir çözüm önerisi istemeniz gayet doğal.Fakat sizin istediğiniz çözüm önerisine(Vipsizler Tavla Kulübü`ne girmesin) ChatCity açısından bakarsak,"Potansiyal Vip"lerin yok farzedilmesinin ChatCity için mali açıdan bir zarar olduğunu düşünmemiz gerekir.

ChatCity içerisinde görevli ajan arkadaşlarımız mevcuttur.Ajan arkadaşlarımız,dile getirdiğiniz sorunları en aza indirmek için çalışmaktadırlar.

Tavla Kulubü,ChatCity için hayırlı olsun!

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 19:17:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity e hayırlı uğurlu olsun Tavla Klubü

Sadece vip kullanıcılar açısından bakarsak bu küfür sorununa,bir çözüm önerisi istemeniz gayet doğal.Fakat sizin istediğiniz çözüm önerisine(Vipsizler Tavla Kulübü`ne girmesin) ChatCity açısından bakarsak,"Potansiyal Vip"lerin yok farzedilmesinin ChatCity için mali açıdan bir zarar olduğunu düşünmemiz gerekir.Hokkabaz

ChatCity içerisinde görevli ajan arkadaşlarımız mevcuttur.Ajan arkadaşlarımız,dile getirdiğiniz sorunları en aza indirmek için çalışmaktadırlar.

ChatCity mali açıdan zarar görmek istemiyorsa veya bizde öyle düşünmek zorundaysak!

Bu ajanlık sistemindeki efendim ben görmedim,duymadım, ancak küfür ettiğini görürsem işlem yaparımlarla,ister tavla klubü aç istersen vip de ol hiç bişey farketmiyor..Tacize devammm

Yönetim ajanlarına güveniyorsa seçimini de onlar yapıyorsa.Görevli arkadaşta forumda hakkında kötü veya şikayet tarzında yazılacak veya üstleri tarafından kötü not verilecek düşüncelerine kapılıyorsa,kapılıyor gözlemci olarak bunları farkediyoruz.(Örnek; en basiti forumda hakaret,aşağılayıcı laflar eden birisine, bir ajan  alıntı yapıp hehehehhehee alemsin koptum diyebiliyorsa)

Genel odalarda veya veya üyesiz herhangi bir odada ne halde olduğumuzu siz düşünün!! Zevkin kalmadığı bir yerde mutlu olmaktan bahsedilemez 

Anılan klube veya diğer herhangi bir yere,ha vipli girmiş arkadaşlarımız ha vipsiz.Hiç bişey değişmez.Olayı bende bu açıdan ele aldım

Tavlaya devam Teşekkürler ChatCity

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 20:00:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest :
Anılan klube veya diğer herhangi bir yere,ha vipli girmiş arkadaşlarımız ha vipsiz.Hiç bişey değişmez.Olayı bende bu açıdan ele aldım

Selçuk abi,benim yazımda da bu yazdığın mevcut zaten.Olayı benim açımdan ele almışsın sen de

Potansiyal Vip Nedir? :
Mevcut vipsiz kullanıcıların hepsi "Potansiyal Vip"lerdir.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir