ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   EURO 2008 GRUP LAR
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 23:18:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

A Milli Takımımızın 23 kişilik Euro 2008 kadrosu şu oyunculardan oluşuyor;

KALECİLER :
Rüştü Reçber (Beşiktaş)
Volkan Demirel (Fenerbahçe)
Tolga Zengin (Trabzonspor)

DEFANS:
Sabri Sarıoğlu (Galatasaray)
Gökhan Zan (Beşiktaş)
Emre Aşık (Ankaraspor)
Servet Çetin (Galatasaray)
Hakan Kadir Balta (Galatasaray)
Uğur Boral (Fenerbahçe)
Emre Güngör (Galatasaray)

ORTA SAHA:
Mehmet Aurelio (Fenerbahçe)
Mehmet Topal (Galatasaray)
Emre Belözoğlu (Fenerbahçe)
Tümer Metin (Larissa)
Hamit Altıntop (Bayern Münich)
Ayhan Akman (Galatasaray)
Arda Turan (Galatasaray)
Tuncay Şanlı (Mıddlesbrough)
Kazım Kazım (Fenerbahçe)

FORVET:
Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)
Nihat Kahveci (Vıllarreal)
Semih Şentürk (Fenerbahçe)
Mevlüt Erdinç (Sochaux)

Analizin Biri

Milli Takım’daki başarılı futbolundan ve tecrübesinden dolayı kalede Rüştü’yü tercih edeceğini düşünüyorum Fatih Terim’in. Volkan’ın da gününde olduğunda harika maçlar çıkaran bir kaleci olduğunu es geçmemek lazım.

Defansa gelince, İbrahim Toraman’ın olmaması büyük kayıp. Özellikle Servet Çetin ile birlikte oynamaları, ve birbirlerinin eksiklerini kapatmalarını bekleyebilirdik. Servet, markajı düşük ve ağır olmasına rağmen yere ayağını sağlam basan hava toplarında etkili bir stoper. İbrahim Toraman ise markajı yüksek ve hızlı bir savunmacı idi, bence bu ikilide ısrar edilmeliydi. Gökhan Zan ile Servet Çetin ikilisi başımızı çok ağrıtacak gibi geliyor bana. Gökhan bende kendi fiziğini reddeden bir futbolcu görüntüsü çizdi hep. Çıt kırıldım futbolcu tipi. Sürekli sakatlanan bir futbolcudan nasıl bir verim alınabilir ki? Maç boyu harika oynayabilir, ama tek bir hata yapar ve o da gol olur. Bu yüzden Gökhan Zan’ın iyi bir tercih olduğunu söyleyemeyeceğim. Umarım beni yanıltır J

Emre Aşık, Hakan Balta ve Emre Güngör’ün Milli Takım’da olmaları kadro genişliği için düşünülmüş sanırım. Yoksa Emre Aşık’ın bu Milli Takım’da olma nedenini anlamış değilim. Diğer ikisi de yedek olmaları açısından mantıklı olabilir.

Defansın kanatlarında Sabri ve Uğur Boral ikilisi gibi görünüyor 4–4–2 oyun düzenine göre oynarsak (Oynarsak diyorum, çünkü hala bir oyun sistemine sahip değiliz.). Ama Hamit Altıntop’u geriye dönük bir şekilde oynatması muhtemel. Bunun da yerinde bir karar olacağını düşünüyorum. Yoksa Sabri’nin kendiliğinden dökülen savunmamızda fazladan bir bomba olduğunu söylemek zor değil J

Uğur Boral ise oynadığı zaman gerçekten iyi bir futbol ortaya koyuyor, ama oynamadığında kayıplarda. Form adamı diyebiliriz kendisine. Gününde olduğunda sol kanat için bir sorun olacağını sanmıyorum. Özellikle önünde oynayacak futbolcular hırslı futbolcular; gerek Emre Belezoğlu gerekse Ayhan Akman.

Arda Turan ve Tümer Metin takımın jokerleri. Özellikle Tümer için yıllanmış şarap dersem yanılmış olmam sanırım. Her an maçı lehimize çevirebilecek bir futbolcu, yaşı her ne kadar ilerlemiş olsa da.

Mehmet Aurello’ya yine çok iş düşecek. Koş Aurello koş J

Tuncay Şanlı hava toplarında etkili bir futbolcu. Top sürme kabiliyeti de var, ama biraz dengesizJ Her şeyden önce hırslı bir futbolcu ve takıma yararı yadsınamaz.

Ve Milli Takım’ın yıldızı, Nihat Kahveci. Türkiye ondan çok şey bekliyor. Ve onun da bu beklentilere fazlasıyla cevap vereceğini umuyorum. Şansızlıklarla başlayan sezonu harika tamamladı, ve en formda futbolcumuz. Onun kaleyi her yoklayışında gol diye ayağa kalkmaya hazırlanın, benden söylemesi J

Semih ligimizin gol kralı olabilir, ama Milli Takım için onun yeterli olduğunu düşünmüyorum. Özellikle Ümit Karan gibi yırtıcı, uzaktan şut çekebilen, hava toplarına son derece hakim, ve her şekilde golü koklayıp bulabilecek bir futbolcunun bu takımda olmaması büyük eksiklik. Mental olarak eksikleri olduğu bir gerçek Ümit Karan’ın, ama bu takımda yer alamayacak kadar değil.

Gökdeniz Rusya’da fırtınalar estiriyor olabilir. Ama bu turnuvada neler yapacağı önemli. Formda ama kapalı kutu diyebilirim onun için.

Mevlüt genç bir yetenek, ne zaman ne yapacağını bilemeyiz. Umarım bu turnuvada yıldızı parlar.

Milli Takım bir bakıma bu durumda bana göre. Henüz bir sisteme bile sahip değiliz, dan-dun oynuyoruz. Kalemizin emin ellerde olduğunu düşünmeme rağmen, savunmamız içler acısı bir durumda olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Orta sahamızda yetenekli ve çalışkan isimler var iyi ki. İlerde ise Nihat Kahveci gibi büyük bir silaha sahibiz. Frikikler bizim için çok önemli, buradan gol veya goller bulmamız lazım.

Grupta 3. olacakmışız gibi geliyor bana. Ama umarım yanılırım da gruptan çıkarız. Milli Takım’a Euro 2008’de başarılar…

Hokkabaz

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2008 Per 15:12:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel bir analiz olmuş Hokkabaz, Uğur Boral dışında yakın şeyler düşünüyoruz. Özellikle defans konusunda ve İbrahim Toraman konusunda aynı şeyleri düşündüm. Servet in hırsının yanına, arkaya kaçıracağı topları süpürecek hızlı bir adama ihtiyaç var, bunu iki Emre de yapamaz. Hele Emre Güngör ü hazırlık maçında seyrettikten sonra Toraman ın kadroda olmamasına daha çok üzüldüm.

Sonuçta milli takım, yüzlerce futbolcu arasından seçiliyor, benim olmalı dediğim adamı bir başkası hiç beğenmeyebilir, önemli olan hocanın kafasındaki kadrodur, vardır bir bildiği diyelim.

2 gün kaldı, hepsi bizim çocuklarımız aslanlar gibi çıkar oynarlar İnşallah. Allah ayaklarına kuvvet versin....

V0LkyBeyAw

V0LkyBeyAw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 01:41:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben takımımızdan ümitliyim.İlk maç çok önemli.Eğer iyi top oynarsak, yenilsek bile turnuvanın iyi gideceğini ve gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.

Kalede Rüştü , Volkan farketmez bence. İkisi de bazen gol yumurtluyorlar bazen ise takımı kurtarıyorlar.

Defans büyük sorun gibi görünse de; son maçta Servetin de gelmesiyle toparlandı gibi. Ama Portekizde büyük sorunlar yaşarsak da şaşırmam. Hakan Balta çok düz bir topçu . bir türlü ısınamadım ,Manisada oynarken de sevmezdim.Gökhan Zan oynadığı zaman fena oynar göz açtırmaz rakibe..Gününde olsun yeter.Ben yine de güveniyorum Zan a. Sabri sağdaki sibop olacak bence.Eğer kötü yakalanırsak Sabriye dua edicez.Yoksa Servet ile Zan dönesiye; Portekiz 5ler valla:)))

Orta sahaya gelelim.Bu orta saha iddia ediyorum başka takımlarda yok.

Sağda Hamit!! Bu adamın nasıl çalım attığını anlayabilen varsa anlatsın bana da.Yürüyerek çalım atıyor adam.Önündeki defansın hızlı olması filan hiçbirşeye yaramıyor.

Aurelio ya söyleyecek sözüm yok.İstikrarlı ve takımımızın olmazsa olmazı olan tek adam bence.O olmadığı zaman kitlenip kalıyorlar.Anca Emre gelicek de topu alıcak da uzun pas yapıcaklar. Defansif yönü çok iyi zaten bilmeyen yok.Çalar ,savaşır !! ve turnuvanın yıldızı olmaya aday.

Emre desen pasları yeter yahu. Bi de arkasında Aurelio nun oynaması rahatlatıyor gerçekten.

Tuncay mı Arda mı? derseniz Tuncay koşuyor deli gibi derim.Ama tutuk sanki biraz.Maçlarda öyle gördüm.Ama turnuvada coşar.Kendini ve takımını ateşliyor bu çocuk.Arda ikinci yarı girsin karıştırsın ortalığı daha ne :))) Yetenek desen tonla cocukta,araya top atsın Emre, bu da delirtsin defansı :)))

Kazım güçlü, ikinci yarı Hamit düşerse yararlanılabilir.Mehmet Topal da görev adamı gibi duruyo.Yetenek yok ama basıyor hiç olmazsa...Ayhan ve Tümerin oynayacağını hiç sanmıyorum:)))

VE forvet;

Nihat tan çok şey bekliyoruz. Ve bir frikik golü atacağına eminim.Değişik bir vuruş yakalamış :))Onsuz olmuyacak ama defansın içinde de yokolmasını istemiyorum şahsen.

Mevlüt yavaş yavaş kendine geliyor.Hızlı bi adam.Bi de denk geldimi oturtacak gibi şut atıyor :))

Gökdeniz acayip bi adam.Sıkıştığı zaman Terim,ona sarılacaktır...

Ve bence ikinci yarıların adamı Semih çok çok önemli bir rol oynayacak.Adama beleşçi diyorlar ama ben öyle beleşçiyi severim.Zeki olmasa beleşçilik yapamaz.Gol kokluyor adam daha ne yahu..

Yane uzun lafın kısası.İlk maçta iyi oynayalım.Ha bi de yenersek!!!! Gaz Milletiz biz, gaz futbolcularımız var. İki kat gazlı olacak böylece!! Daha ne :))) 

O zaman davulları hazırlayın,Taksimde buluşalım :)))

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 03:39:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BAŞARILAR TÜRKİYEM

Dipnot : Hokkabaz şunu düzeltirmisin...

Emre Belözoğlu (Newcastle United)

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 03:53:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
paint34 :

Dipnot : Hokkabaz şunu düzeltirmisin...

Emre Belözoğlu (Newcastle United)

Bilmem, düzeltir miyim ki?

Neyse zaten şampiyonluğu kaçırmışsınız, bir de ben üzmeyeyim sizi. Düzelttim gitti

KuOAp

KuOAp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2008 Cmt 01:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

her şey ilk maça bağlı yenilirsek çıkamayıs yarın puan alırsak çıkarıs bence zaten 1.lik zor ikinci olursak almanyayı geçeris gbime geliyo en gvendiğim adamım aurello kilit adamm bide servet :D

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2008 Pzt 02:24:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
paint34 :

TAHMİN...

A Grubu

TÜRKİYE
Portekiz

B Grubu

Almanya
Hırvatistan

C Grubu

İtalya
Fransa

D Grubu

İspanya
Rusya

Bu takımlar bir üst tura çıkar diye düşünüyorum...

A MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZA YÜREKTEN BAŞARILAR DİLİYORUM...

SANIRIM C  GRUBUNDA  TEKNİK Bİ ARIZA YAPMIŞIM

Hep Hokkabaz ın yüzünden tutturmuş Brezilya da Avrupa kupalarında olmalı diye o ara karıştırdım demek

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir