ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 04:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   EURO 2008 GRUP LAR
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2007 Pzr 15:18:21      EURO 2008 GRUP LARsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Group A Group B
Switzerland Austria
Czech Republic Croatia
Portugal Germany
Turkey

Poland

Group C Group D
Netherlands Greece
Italy Sweden
Romania Spain
France Russia

©uefa.com 1998-2007. All rights reserved.

UEFA EURO 2008™

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2007 Pzr 19:18:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BİZE C GRUBU YAKIŞIRDI ASLINDA.....

(Tam Dişimizi Göre)

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2007 Pzr 20:03:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TAHMİN...

A Grubu

TÜRKİYE
Portekiz

B Grubu

Almanya
Hırvatistan

C Grubu

İtalya
Fransa

D Grubu

İspanya
Rusya

Bu takımlar bir üst tura çıkar diye düşünüyorum...

A MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZA YÜREKTEN BAŞARILAR DİLİYORUM...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 00:27:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

A Milli Futbol Takımı`na Euro 2008`de başarılar dilerim. Umarım başarılı sonuçlara imza atarız.

Grupları inceleyelim...

A Grubu

Grubun mutlak favorisi Portekiz.Ronaldo ve Quarezma gibi dünyanın en iyi kanat adamlarına sahipler. Bu ikilinin turnuva süresince çok can yakacağını, ve turnuvaya damgalarını vuracaklarını tahmin ediyorum.

İsviçre dişli bir rakip. Kolay gol yemiyorlar, ama kolay da gol atabilen bir ekip değil. Turnuvada bir varlık gösterebileceklerini düşünmüyorum.

Şüphesiz Çek Cumhuriyeti`nin en iyi futbolcusu Thomas Rosicky. Çok iyi bir tekniğe sahip. İsabetli ara pasları ve harika bir top sürme yeteneği ile avrupanın en iyi ortasaha oyuncularından biri olarak gösteriliyor. Çek Cumhuriyeti deyince kaleci Petr Cech`i unutmamak gerekir. Yaşadığı sakatlıklardan dolayı kötü bir sezon geçiren Cech, Euro 2008 başlayana kadar form tutmazsa Çekler`in kalede sorun yaşayacakları bir gerçek.

Milli Takımımız Euro 2008`e iyi hazırlanırsa, elemelerde yaptığımız hataları tekrarlamazsa gruptan çıkar. Ama aynı düşünce tarzı ile, korkak bir futbol ve sıkışınca şişirme toplarla rakip kaleye gidersek gruptan çıkmak bizim için ütopyadan öteye gitmez.

İyi futbolculara sahibiz; Nihat, Emre, Hamit Altıntop,İbrahim Toraman. Gruptan çıkma şansımız yüksek, tabi iyi hazırlanırsak. Çek Cumhuriyeti ile çekişiriz diye düşünüyorum :))

B Grubu

Almanya gerçekten çok şanslı bir takım. Yine kolay bir grup. Çok büyük bir sürpriz çıkmazsa grubu lider tamamlarlar. Gruptaki bütün maçları kazanırsalar şaşırmam :))

İkinicilik için kıyasıya bir yarış olacak, ama benim favorim Hırvatistan.

C Grubu

Fransa ve Hollanda benim favorilerim. İtalya için turnuvaların takımı deseler de, ben bu turnuvada onlara şans vermiyorum. İyi ki Romanya`nın yerinde değiliz :))

D Grubu

İspanya iyi futbolculara sahip, fakat katıldıkları bütün turnuvalarda hayal kırıklığı yaşatıyorlar. Gruptan çıkarlar, ama ilerisini görmüyorum.

Rusya, İsveç ve Yunanistan arasında büyük bir çekişme olacağından şüphe yok ikincilik için. İsveç Zlatan İbrahimoviç farkı ile bir adım önde diğerlerine göre...

Euro 2008 gruplarına kısaca bir göz attık. İyi bir futbol olmasını umuyorum. Ve A Milli Futbol Takımı`ndan başarı istiyorum.. İmkansız değil Final oynamak... Biz Dünya 3.sü olmuş bir ülkeyiz...

Bir başka yazı dizisinde görüşmek dileğiyle:))

HoKKaBaZ

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 03:14:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar,

Hokki den özenip kuralar hakkında tahmin ve değerlendirme yapmaya karar verdim.  Şimdi grupları ve takımları kısa bir şekilde, milli takımımızın grubunu ise biraz daha detaylı inceleyelim...

A Grubu:

İsviçre: Disiplinli ve kolay gol yemeyen bir takım. Dünya Kupası nda çeyrek finale kalarak büyük bir başarı elde ettiler. Kazandıkları daha büyük bir başarı ise Dünya Kupası tarihinde "hiç gol yemeden elenen" tek takım olmaları  Bu özelllikleri dışında pek bir naneleri yok.

Çek Cumhuriyeti: Rosicky, "dev" Koller ve Baros gibi kilit oyunculara sahipler. Özellikle Rosicky ve Koller durdurulamadığı takdirde çok can yakarlar. Baros eski formundan uzak. Ayrıca Nedved milli takımda oynamıyor sanırım, bu da büyük bir avantaj. Petr Cech var tabi bir de, bana göre dünyanın en yetenekli kalecileri sıralamasında ilk üçe girer. Eleme grubunu Almanya nın önünde lider tamamladıkları düşünülünce milli takımımızın epey zorlanacağı bir rakip.

Portekiz: Quarezma ve Cristiano Ronaldo gibi "insan olmayan" iki orta saha oyuncularının yanına Deco gibi bir yıldızı eklememek ayıptır, günahtır. Ayrıca defanslarındaki Ricardo Carvalho yu birebirde geçmek pek az oyuncuya nasip olan bir yetenek ister  Muhtemel bir Ronaldo-Servet eşleşmesinde ise kafa topuna çıkmış bir Servet in yere inene kadar havada üç çalım yiyeceğini tahmin etmekteyim.  Hayırlısı...

TÜRKİYE: Açıkçası çok dengesiz bir takımız. Ne zaman ne yapacağımız belli olmuyor. Malta gibi bir köy takımını yenemezken Yunanistan a 4 çekebiliyoruz. Nihat, Emre, Yıldıray, Hamit gibi yıldız oyuncularımız formda olursa işimiz pek de zor değil. Ama asıl önemlisi takımımızın maçlardaki motivasyon eksikliğini yenmesi. Bu şartlarda gruptan çıkmamız sürpriz olmaz.

Tahminim: 
1- Çek Cumhuriyeti
2- Portekiz
3- TÜRKİYE
4- İsviçre

B Grubu:

Avusturya grubun en zayıfı olarak göze çarpmakta. Polonya takımının pek yıldız oyuncusu filan olmasa da çok iyi takım oyunu oynayan bir ekip olduğu unutulmamalı. Hırvatistan ın elemelerdeki performansı dillere destan zaten. Almanya ismiyle, yıldızlarıyla ve tecrübesiyle bir adım önde olsa da bu grup sanıldığı kadar kolay değil kesinlikle.

Tahminim:
1- Almanya
2- Hırvatistan
3- Polonya
4- Avusturya

C Grubu:

Adeta Ölüm Grubu... "Yerinde olmak istemezdik" dediğimiz Romanya elemelerde Hollanda ya kök söktürerek grup birinciliğini ellerinden aldı. Buradaki 4 takımdan kim çeyrek finale çıkarsa çıksın şaşırmam. Diğer takımlara bakacak olursak: İtalya son dünya şampiyonu malumunuz. Dünyanın en iyi defansına sahipler ama gol yollarında eskisi kadar kuvvetli değiller. Zaten Totti milli takımı bırakmış; n eyleyeyim böyle İtalya yı  Fransa ise aksine hücum hattı inanılmaz kuvvetli bir takım. Elemelerdeki gibi İtalya-Fransa, Romanya-Hollanda kapışmalarını izleyeceğiz. Bunların yanında bu gruptaki diğer maçlar da bir o kadar heyecanlı geçecek. Aylar öncesinden geri sayıma başladım ben.

Tahminim:
1- Fransa
2- İtalya
3- Hollanda
4- Romanya

D Grubu:

Yunanistan ı yakından tanıyoruz. Gayet sıkıcı ve kontratağa dayalı bir futbolları var ama yetenek yok.  Sağı solu belli olmaz onların, bir bakarsınız grup lideri olmuşlar... İspanya anlam veremediğim bir şekilde mükemmel kadrosuna rağmen her turnuvada başarısız olmakta. Bu grupta en azından çeyrek finale çıkacaklarını düşünüyorum. İsveç desen öyle ahım şahım bir takım değil: İbrahimoviç, Ljungberg, Kallström var; ya gerisi? He bir de Cim-Bomumuzun Linderoth u var tabi.  Rusya kapalı kutu, adamların oyunlarını doğru düzgün izlemediğim için yorum yapamıyorum ama elemeleri İngiltere gibi bir devin önünde geçtiklerine göre ışık var.

Tahminim:
1- İspanya
2- Yunanistan
3- Rusya
4- İsveç

Yazımı burada sonlandırırken, 15 takımın (Avusturya hariç) şanslarının aşağı yukarı aynı olduğunu ve tahminlerimden hiçbirinin tutmayabileceğini belirtmek istiyorum.  Ayrıyeten Milli Takımımıza sonsuz başarılar diler, tahminimde kendilerini üçüncü sırada gösterdiğim için beni utandırdıklarını görmeyi arzu ederim.

Haydi aslanlar, kalbimiz sizinle

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 03:20:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Merhabalar,

Hokki den özenip kuralar hakkında tahmin ve değerlendirme yapmaya karar verdim.  Şimdi grupları ve takımları kısa bir şekilde, milli takımımızın grubunu ise biraz daha detaylı inceleyelim...

A Grubu:

İsviçre: Disiplinli ve kolay gol yemeyen bir takım. Dünya Kupası nda çeyrek finale kalarak büyük bir başarı elde ettiler. Kazandıkları daha büyük bir başarı ise Dünya Kupası tarihinde "hiç gol yemeden elenen" tek takım olmaları  Bu özelllikleri dışında pek bir naneleri yok.

Çek Cumhuriyeti: Rosicky, "dev" Koller ve Baros gibi kilit oyunculara sahipler. Özellikle Rosicky ve Koller durdurulamadığı takdirde çok can yakarlar. Baros eski formundan uzak. Ayrıca Nedved milli takımda oynamıyor sanırım, bu da büyük bir avantaj. Petr Cech var tabi bir de, bana göre dünyanın en yetenekli kalecileri sıralamasında ilk üçe girer. Eleme grubunu Almanya nın önünde lider tamamladıkları düşünülünce milli takımımızın epey zorlanacağı bir rakip.

Portekiz: Quarezma ve Cristiano Ronaldo gibi "insan olmayan" iki orta saha oyuncularının yanına Deco gibi bir yıldızı eklememek ayıptır, günahtır. Ayrıca defanslarındaki Ricardo Carvalho yu birebirde geçmek pek az oyuncuya nasip olan bir yetenek ister  Muhtemel bir Ronaldo-Servet eşleşmesinde ise kafa topuna çıkmış bir Servet in yere inene kadar havada üç çalım yiyeceğini tahmin etmekteyim.  Hayırlısı...

TÜRKİYE: Açıkçası çok dengesiz bir takımız. Ne zaman ne yapacağımız belli olmuyor. Malta gibi bir köy takımını yenemezken Yunanistan a 4 çekebiliyoruz. Nihat, Emre, Yıldıray, Hamit gibi yıldız oyuncularımız formda olursa işimiz pek de zor değil. Ama asıl önemlisi takımımızın maçlardaki motivasyon eksikliğini yenmesi. Bu şartlarda gruptan çıkmamız sürpriz olmaz.

Tahminim: 
1- Çek Cumhuriyeti
2- Portekiz
3- TÜRKİYE
4- İsviçre

B Grubu:

Avusturya grubun en zayıfı olarak göze çarpmakta. Polonya takımının pek yıldız oyuncusu filan olmasa da çok iyi takım oyunu oynayan bir ekip olduğu unutulmamalı. Hırvatistan ın elemelerdeki performansı dillere destan zaten. Almanya ismiyle, yıldızlarıyla ve tecrübesiyle bir adım önde olsa da bu grup sanıldığı kadar kolay değil kesinlikle.

Tahminim:
1- Almanya
2- Hırvatistan
3- Polonya
4- Avusturya

C Grubu:

Adeta Ölüm Grubu... "Yerinde olmak istemezdik" dediğimiz Romanya elemelerde Hollanda ya kök söktürerek grup birinciliğini ellerinden aldı. Buradaki 4 takımdan kim çeyrek finale çıkarsa çıksın şaşırmam. Diğer takımlara bakacak olursak: İtalya son dünya şampiyonu malumunuz. Dünyanın en iyi defansına sahipler ama gol yollarında eskisi kadar kuvvetli değiller. Zaten Totti milli takımı bırakmış; n eyleyeyim böyle İtalya yı  Fransa ise aksine hücum hattı inanılmaz kuvvetli bir takım. Elemelerdeki gibi İtalya-Fransa, Romanya-Hollanda kapışmalarını izleyeceğiz. Bunların yanında bu gruptaki diğer maçlar da bir o kadar heyecanlı geçecek. Aylar öncesinden geri sayıma başladım ben.

Tahminim:
1- Fransa
2- İtalya
3- Hollanda
4- Romanya

D Grubu:

Yunanistan ı yakından tanıyoruz. Gayet sıkıcı ve kontratağa dayalı bir futbolları var ama yetenek yok.  Sağı solu belli olmaz onların, bir bakarsınız grup lideri olmuşlar... İspanya anlam veremediğim bir şekilde mükemmel kadrosuna rağmen her turnuvada başarısız olmakta. Bu grupta en azından çeyrek finale çıkacaklarını düşünüyorum. İsveç desen öyle ahım şahım bir takım değil: İbrahimoviç, Ljungberg, Kallström var; ya gerisi? He bir de Cim-Bomumuzun Linderoth u var tabi.  Rusya kapalı kutu, adamların oyunlarını doğru düzgün izlemediğim için yorum yapamıyorum ama elemeleri İngiltere gibi bir devin önünde geçtiklerine göre ışık var.

Tahminim:
1- İspanya
2- Yunanistan
3- Rusya
4- İsveç

Yazımı burada sonlandırırken, 15 takımın (Avusturya hariç) şanslarının aşağı yukarı aynı olduğunu ve tahminlerimden hiçbirinin tutmayabileceğini belirtmek istiyorum.  Ayrıyeten Milli Takımımıza sonsuz başarılar diler, tahminimde kendilerini üçüncü sırada gösterdiğim için beni utandırdıklarını görmeyi arzu ederim.

Haydi aslanlar, kalbimiz sizinle

Futbol yorumlarını boşver de sen nerdesin yahu ?( ßen geldiğimde sen yoksun ! )

Milli Takıma başarılar dilerim..

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 03:25:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sadece sen geldiğinde değil, çoğu zaman yokum Bohem

İçeri giriyorum şimdi...

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 03:27:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· :
Sadece sen geldiğinde değil, çoğu zaman yokum Bohem

İçeri giriyorum şimdi...

ßenim gibi yani..

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 04:34:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben elimle yerleştirsem bu kadar iyi grub yapamazdım:) çok şanslıyız...

Allah ın bir lütfu heralde isviçre ile aynı gruba düşmemiz,,şimdi intikam zamanı! beni ağlattıkları gecenin intikamını acı acı almalısnız milli takım,yoksa yaşamayın...

portekiz grubun favori takıma ama çok ters bir takım değil yunanistan bunları finalde yenip şampiyon olduysa bizimde yenecek gücümüz war demektir...

çekler turnuvaların süpriz takımı ama bence okadar iyi kadro yok artık onlarda...

velhasılı kelam şansımız büyük aptalca hatalar yapmassak lider oalrak çıkarız...

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2007 Sal 15:56:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Milli takımımıza başarılar dilerim
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir