ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 04:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Metallica
 <<123 45678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MasterOFPuppetss

MasterOFPuppetss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 18:34:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
desire18 :

evet masterofpupetss i bende çok seviyorum..........hatta ona aşıgım......seni çoooooooooooook seviyorum be tamerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

BNDE SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM KADINIM BENİMMMMMMM

xxxbasakxxx

xxxbasakxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 18:56:00sohbet oyun linki
yaw bnde metalciim ama metalicayı artık ezikler dinnio yaw sokaktaki küçük çocuklar bile dinnio bnce metalicadan çok daha iileri wr onlar dinnemenizi tawsiye ederm

MasterOFPuppetss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 19:01:08sohbet oyun linki
xxxbasakxxx :
yaw bnde metalciim ama metalicayı artık ezikler dinnio yaw sokaktaki küçük çocuklar bile dinnio bnce metalicadan çok daha iileri wr onlar dinnemenizi tawsiye ederm
ilk 5 albümünden daha iyisi olamaz.....metallicayı belki ezikler dinlio ama diğer grupları metal dinlediğini zannedenler dinlior....metal tarzında bu adamlardan daha iisi olamaz bunu zaten dünya bilio.......

xxxbasakxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 19:11:08sohbet oyun linki

bnce metallica ii bi grup diil dier metal grupları çok daha ii bnce sn yanılıosn
linkin park
korn
nirvana
system of a down
HİM
zardanam
crematory
RED HOT
blind guardion
crossfade
MARLY MANSON
                          bunlar şimdilik aklıma gelenler bunlar çok daha ii

MasterOFPuppetss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 19:17:41sohbet oyun linki
xxxbasakxxx :

bnce metallica ii bi grup diil dier metal grupları çok daha ii bnce sn yanılıosn
linkin park
korn
nirvana
system of a down
HİM
zardanam
crematory
RED HOT
blind guardion
crossfade
MARLY MANSON
                          bunlar şimdilik aklıma gelenler bunlar çok daha ii

sen nirvanaya red hot a him e metal yapıo metallicadan daha ii metal yapıo diosan bi halt anlamıonsundur...bunu baştada uyarmıştım...... güle güle

xxxbasakxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 19:20:16sohbet oyun linki
bnje sn annamıosn nesse uzatmasak daha ii olujk...

xxMaSTeRofPuPPeTsxx

xxMaSTeRofPuPPeTsxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 21:41:26sohbet oyun linki

Metallica hayatımın bir parçası  bence en iyi metal gruptu ve ondan daha iyi yapan çıkmadı zaten çoğu grup onlara özendi her ilki onlar yaptı metallica bir idoldur metallicayı boklayanlarda once dönüp kendi dinledikleri gruplara baksınlar ben en iyi şarkısı diye bişe yok hepsi iyi ama illah yaz diyorsanız one, fade to black, master of puppets, creeping death, for whom the bell tolls call of ctulu, sanitarium, and justice for all, orion, to live is to die nothing else matters, wherever I my roam, unforgiven I-II, the memory remains, astronomy üf çok var söletmeyin bana şimdi.. hepiniz metallica ile kalın hoşçakalın    bu arada bu forum kanalını açan kankim tameride ayrıca kutluyorum .

xxCoNiixx

xxCoNiixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 21:48:24sohbet oyun linki

ben one, sanitarium, unforgiven, creeping death, nothing else matters .ok ama ben bu kadar yazıyım metali bana sevdiren grup şarkıalrı dinleyince kendimi görüyorum kensinize iyi bakın...

ROUSSEAUU

ROUSSEAUU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2006 Per 04:58:55sohbet oyun linki

Bazı gruplar vardır keyifle dinlenirler. Fakat bazı gruplar vardır ki sadece dinlenmezler, onların etkisi çok daha büyük olur. Bu etki çoğu zaman çocuğun yaşamına yön vermeye başlar. Heavy Metal... Açıkça herkesin dinleyemediği, belli kriterlere sahip olanların müziği. Varoluştan, yaşamdan memnun olmak için iyi nedenlerden biri. Ben de çoğu metal dinleyen gibi onların sayesinde bu müziğe merhaba dedim. METALLICA... 82 de ilk albümü yayınlamaları dünyaya sadece bir müzik grubu kazandırmadı. Onlar artık gelecek yıllardaki gençliğe de yön veriyorlardı. Japonya dan Avrupa ya, Türkiye den Amerika ya sayısız genç onların eşliğinde hayata hazırlandı. Sayısız gencin sabah okula gidişi onların müziğiyle klipler halini alıyordu. Metal Milita... Metal Militanlar... Bir ütopya mı bu söylem. Hiç de değil. 80 lerin müzik piyasası zaten bunun kanıtı. METALLICA ile başlayan dalga gittikçe büyüdü ve 80 lerde HEAVY METAL dünyanın heryerinde dinleniyordu. Avrupa ve Amerika pop listeleri yıllar boyunca heavy metal etkisi altındaydı. For Whom The Bell Tolls ( Çanlar kimin için çalıyor), The Call Of Khutulu (khutulunun çağrısı) gibi şarkılar dünyanın en büyük klasik edebiyat eserlerinden fırlıyor, şarkı sözlerinden albüm kapaklarına kadar da METALLICA, dünya üzerinde uyumayanlara sesleniyordu. Uykulu gözlerle Master Of Puppets kapağına bakan bişey göremeyecektir. Fakat uyanık olan o kapağın aslında gerçekten acı çekerek ölen insanlara bir ağıt olduğunu anlayacaktır. Yeteneğin akıl sahibi olması ne güzel. İşte METALLICA... Bugün dinlediğimiz yüzlerce grubun atası ve yol göstereni oldular. Bugün kü METALLICA ya ise bakmak istemiyorum. Onlar görevlerini tamamladılar ve artık yaptıkları şeyleri bir tatil, eğleniyorlar diyerek değerlendiriyorum. METALLICA... Eskiden bizlere Metalci demezlerdi. METALLICACI derlerdi. Bunu hatırlamış olmam bundan büyük bir övgü söyleyemeyeceğimi gösterdi... Long Live METALLICA

euromuro

euromuro resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2006 Per 07:31:57sohbet oyun linki

Tek kelimeyle

Nothing Else Matters

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir