ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 09:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Metallica
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxMaSTeRofPuPPeTsxx

xxMaSTeRofPuPPeTsxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2006 Çar 14:38:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ya beyler bayanlar ne bu böle kanal durgunlaştı ama dur size bir link veriyim şunu izliyin kopun süper bişe olda olmak isterdim o şarkıyı ben sölemek isterdim ama işte izleyin..

Link---> https://www.metallica.com/index.asp?item=100784

buna girin  Click Here To Watch Metallica Karaoke   link ine tıklayın ve izleyin... iyi seyirler.. orda metallica dinleyen herkez olmak için can atardı ama değiliz...

desire18

desire18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2006 Cmt 20:23:35sohbet oyun linki

saol..mert..ben begendim...ama başında yanlış siteye girdim sandım...çok utandım....ama hoşmuş art arda izledimmmmm....başka yok mu...kib merttttt

DYUJH

DYUJH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 20:14:03sohbet oyun linki

xxMaSTeRofPuPPeTsxx    bence kendini kasma burda metalin m sini bilmiolar süper metal forumları var oralara takıl metalin zevkini çıkar.burda yazılan metal gruplarına sadece gülüp geçerim bence bilip de konuşmak lasım.   bu siteye de artık takılmıom zaten.                                                             

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 08:09:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nesesiyeter

nesesiyeter resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 13:53:34sohbet oyun linki

NoBoDoYsLoVeNoOnE

NoBoDoYsLoVeNoOnE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2006 Cmt 14:10:47sohbet oyun linki

aßii metaLLica nın hemen hemen ßütün $arqıLarı qüseL ama bnje en qüseLLeri unferqiven 2 we nothinq eLse matters

BLooD6666

BLooD6666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 04:05:02sohbet oyun linki
benim grubum şöle biey war metallicanın tüm şarkıları süperdir son albüm st anger ı saymıorum ve sıkılmadan yıllarca dinlerim

Evanescence81

Evanescence81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 00:09:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ilk 5 albümdeki şarkıları çok daha fazla seviyorum diğerlerine nazaran. özellikle de Justice For All albümüne bayılıyorum.Load ve sonrası sarmıyo beni de.Ama "metallica yı ezikler dinliyo" diyen arkadaşı da kınıyorum.Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi metal grubudur metallica.her nekadar müziklerini değiştirseler de bu gerçek değişmez.Sorarım sana neden herkes metal diyince ilk akla gelen isim metallica. metal dinlemeyenler bile en azından metal grubu dendiğinde ilk sölicekelri metallicadır.Bu tartışılmaz bi gerçek.Adamların zamanında yaptığı şarkılar, şuanda metallicayı beğenmeyenlerin dinlediği grupların cover listelerinde. Metallica dan daha iyi dediğiniz gruplar metallica şarkıları çalıyolar bazı konserlerinde. sizce neden...? bunu iyi düşünmek lazım.    Bu arada en sevdiğim parçaları: master of puppets, to live is to die, harvester of sorrow, creeping death, blackened, dyer s eve.  Bu arada bateri çalıyorum ben, gitar çalan arkadaşlarla bi ara stüdyo yapalım. bol bol metallica çalarız

GoGoBeiMMoRtAL

GoGoBeiMMoRtAL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 19:24:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Turn The Page

Insomnium

Insomnium resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 02:04:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mustain i kaybettiler ya neyse en sevdiim parçaları Blackened (Parçanın Girişi Yeter)
CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir