ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 18:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Sunum/Bu Ne Ayak!
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 23:24:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

·HoKKaBaZ· :
  paylaştığım fotoğrafları elimde kamera ile dolaşıp çekmem düşünülemez.

Neden Hokki? Ben editörken öyle yapıyordum ama...  

Yalnız bir fark var: Ben kamera ile değil, fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekiyordum.

Tamam tamam sustum.

Güray, benim de 3-4 tane başlığım var; kendi çektiğim fotoğraflarımı paylaştığım

Kamera kelimesinin geniş kapsamlı olduğunu bilmen gerekirdi. Ben 1 sene fotoğrafçılık eğitimi aldım, ve fotoğrafçılık da yaptım. Hala da fotoğraf çekimlerine gidiyorum

Tamam tamam sus

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 01:54:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·HoKKaBaZ· :

xxxAlexandroxxx :

Hokki işin gücün yok mu allah aşkına senin! galeri.internethaber.com sitesinden kopyala yapıştır, interneti bol bulduk saçalım, yohh ya(!) Çınaraltı kulübünün başlıkları kadar saçma sapan bu başlık, en azından başlığın İmlası düzgün...Al sana eleştri!

Sevgin, bu yazdığın şey gerçekten çok komik. Forumlarda paylaşılan bilgilerin alıntı olması normaldir. Kaldı ki, paylaştığım fotoğrafları elimde kamera ile dolaşıp çekmem düşünülemez. Gazetesinden, televizyonuna birçok iletişim kuruluşunda da sistem alıntılar ile yürür. Aradaki en önemli fark, onların para karşılığında fotoğraf ve bilgileri satın almasıdır.

Yaptığım paylaşımların %80`ine yakınını kendim hazırlarım. Bir başka forumdan alıntıya genelde yer vermem.

Bahsettiğin site bir iletişim sitesidir. Orada bu fotoğraflar hoşuma gitti, ve bunu ChatCity üyeleri ile paylaşmak istedim. Ve her gün dünya kadar site dolaşıyorum, sadece orası değil. Bazen bir siteden 1 fotoğraf, başka siteden 1 fotoğraf... Ve senin beğenmediğin bu paylaşım için sadece 30 dakikam gitti. Fotoğrafları tek tek aldım, içlerinden linklerini çıkardım, hizaladım ve paylaşıma sundum. Sana göre bu kopyala-yapıştır oluyorsa, sana diyecek söz bulamıyorum.

Paylaşımı beğenmeyebilirsin. Bunu da uygun bir dille belirtebilirsin, ama böyle laf olsun torba dolsunla olmaz. Bir kötü eleştiri yapılacaksa şayet, somut örnekler vermelisin.

Eleştiri yapmış olmak adına yapılmış bir yorumun daha...

Biz o bahsettiğin sitede görmedik bu fotoğrafları, Hokkabaz ın düzenlemesi ve buraya taşıması sonucunda görmüş olduk,o halde teşekkür etmemiz yerinde olacaktır.Bir de mesajlarında sürekli imladan ve TDK dan bahseden senin yaptığın yazım yanlışlarına gözatalım..

Allah büyük harfle yazılır.

"yohh" değil "yok"

"eleştri" değil "eleştiri"

"başlığın İmlası düzgün" burada imla kelimesi büyük harfle yazılmaz

Ayrıca bitmemiş bir cümle sonuna virgül konarak alakasız bir cümleyle bağlanmaz,arada ...(üç nokta) kullanılabilir.Çoğu zaman aceleyle yazılmış bu mesajlarda düzgün imla ya da TDK uyumu aramak ne derece doğrudur onun irdelemesini yapacak değilim.Özellikle hata aramaya kalkarsak tabiki buluruz.Mesela Neo nun ısırdığı kurabiyenin sonradan bütün halinde görünmesi veya 10 dakika içinde saçının 2-3 cm kısalması gibi birçok hatada Matrix de var.Hokkabaz ı bırakıp Matrix i eleştirelim hem daha çok hata var onda..

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:03:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585 :
 "yohh" değil "yok"

Yukarıdaki "yohh" kelimesi yazım yanlışından ziyade Cem Yılmaz ın esprisinden alıntıdır. Bunu tahmin edememeniz beni şaşırtmadı.  ooomygirlll ün T.D.K. müfettişi cümlesinden önce, içinde "T.D.K." kısaltması bulunan tek bir cümlem olmamıştır. Bilginize...!(Cem YILMAZ: "ışını bol bulduk saçalım, yohh ya... "). [dk.7:50]

Ayrıca Hokkabaz ın yazılarını istediğim şekilde eleştiririm. Aramızdaki samimiyete dayalı espri içeren birkaç cümle kurdum. Üçüncü ve dördüncü kişiler hemen yetiştiler. Kimse kimsenin avukatlığını yapmamalı, benim için esas olan Hokkabaz ın bana cevabıdır.

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:23:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O halde şöyle düzelteyim, cümlenin alıntı olduğunu göstermek için çift tırnak (" ") içine almalıydın.Cem Yılmaz ı severim, çok konuşma döverim..Kafiye oldu.. Espri tabiki  Eleştirdim bende senin her zaman yaptığın şekilde..Neden agresifleştin ki şimdi.

Kimsenin avukatlığını yapma yada sizinle laf yarışına girme çabasında değilim,haksız veya mantıksız gördüğüm eleştirileri eleştirmekte benim en doğal hakkım.

Hoş sohbetler

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:28:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :
O halde şöyle düzelteyim, cümlenin alıntı olduğunu göstermek için çift tırnak (" ") içine almalıydın.Cem Yılmaz ı severim, çok konuşma döverim..Kafiye oldu.. Espri tabiki  Eleştirdim bende senin her zaman yaptığın şekilde..Neden agresifleştin ki şimdi.
"Neden agresifletin ki şimdi." Sorun işareti "?" koymayı unuttun aba...

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:33:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu durumda HurremSultaan da sizin avukatınız mı oluyor? Cümlem şimdi ile bittiği için gerek duymadım sen editleyip koy ablam

Not: Mesajları sürekli TDK dan,imladan bahsedip eleştiren ben değilim Hurremcim

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:40:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yok ben öyle yargılama muhakeme sevmiyorum abam... Kapışmaya renk katmak istedim...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:46:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Ne hareketli bir başlık açmışım ben böyle yaa

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:51:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585 :
Kimsenin avukatlığını yapma yada sizinle laf yarışına girme çabasında değilim,haksız veya mantıksız gördüğüm eleştirileri eleştirmekte benim en doğal hakkım.

Hokkabaz ile bu başlık üzerine konuştuk ve sonuca vardık. Kötü niyetle eleştirmediğimin farkında kendisi. Nefertiti tarafından mantıksız görülen eleştirim, Hokkabaz için anlam teşkil ediyor. Bu bağlamda Nefertiti nin yazıları benim için bir anlam ifade etmiyor. (iyi geceler)

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 02:54:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Uslu durun iki dakika be ya! Amma çok seviyorsunuz didişmeyi.

Beni hiç gördünüz mü birilerini eleştirirken? Cık cık...

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir