ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 21:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   TARAFTARA ÖZEL ÖDÜL
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2008 Per 22:03:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Tekrar başa döndük, tam birşeyler anlatabileceğine inandığım sırada yine sadece bana saldımışsın. Anlıyamıyorsun anlattıklarımı değil mi?

Bak o zaman anlayabileceğin gibi anlatayım. Gelmiş geçmiş en iyi taraftar İngiliz taraftarı olarak bilinir, hem kulüplerine hem de takımlarına destekleriyle. 1985 yada 1986 yılında Heysel Stadında çıkan olaylarda 50 ye yakın kişi öldü, avrupa kupalarından men edildiler. Bundan 4-5 yıl sonra Liverpool un bir maçında yaklaşık 100 kişi öldü. Sonrasında İngilizler sert tedbirler aldılar, maça girememe, stad kapasitesinin % 10 altında taraftar alma, herkes sahip olduğu bilet numarasına oturma gibi. İngiliz taraftarı hala takımına çok bağlı, hala çok etkili ama o senin bilmediğin yıllar gibi değil.

Bu kısımda seni bağlayacak bölüm, yeni stad yapımı konusunda bazı taraftar gruplarınızın neden yeni stad yapılmasını istemiyor olmasıdır. Yeni stad yapıldığında bilet fiyatlarının çok yükselmesi, büyük bölümünün kombine olarak satılması, satılan koltuklara sahibi olan kişinin oturması olabilir mi? Bir nevi küçük olsun benim olsun zihniyeti!!!!

Dünyanın en büyük taraftarı Çarşı demek için örneğin Arjantin den hiç maç seyretmemiş olman lazım. Bursa taraftarı, Eskişehir, Göztepe taraftarı süperdir (görmedin, bilmezsin). Bir kulüp taraftarı, yönetimi, futbolcusu, başarılarıyla büyüktür, büyük kulüpler iyi transfer yapar, bunun için para gerekir, goy goycuya ihtiyaç 20 sene önce vardı. Bunu camianızda sadece Serdar Bilgili gördü, anladı...

Daha basit anlatayım, bu gün Galatasarayın yaklaşık 250 milyon USD borcu var. Bunun yaklaşık 5 milyon usd kısmı stad kirası, 25 milyon usd kısmı vergi borcu. UEFA kriterlerine göre Galatasaray ın küme düşmesi gerekirdi, ASY stadı borcunu ödemediği için çok zaman önce elinden alınması gerekirdi ki bu gün yeni stad için haklı sebep olarak kullanıyorlar. Vergi borcu için kimlerin şirketlerinin elinden alındığını anlatmama gerek bile yok!

Galatasaray ın yarısı kadar borcunuz var ama onların % 01 kadar gücünüz yok. Onlar çok önce küme düşerlerdi bugün şampiyonluk için oynuyorlar, siz bu güce sahip değilsiniz. Başkan adayının taahüdü var yeni stadın koltuklarını satsam milyar dolar diyor. Sen yeni stad yapsan satabilirmisin, satsan Çarşı Beşiktaş ismi önüne geçebilir mi?

Yahu yazdıklarımı yeniden okudum da, senin anlayabilmen için yazdığımı sanmıştım, ama zor!

StevieG

StevieG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2008 Cmt 13:26:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bak kardeşim;

ingiliz taraftarlarına diyecek sözüm yok. yakın zamana kadar öleydiler ve halada örnek taraftarlardır. 85-86 yılında olan olayları bilmiyorum ama nickimede bakarsan ve profilimede bakarsan liverpool konusunda bana bilmediğin yıllar gibi konuşmamanı tavsiye ederim. belki o dönemler küçüktüm ama nasılki bjk tarihini bu kadar tanıyosam liverpool uda aynı derecede tanırım. bundan emin ol ! her neyse.

konuları saptırıyosun. bizim tartışmamız bu konular üzerinden çıkmadı. eğerki sen başta benimle biraz daha düzgün dille konuşsaydın aynı şekilde cevap alırdın. ama sen bana hakaret ediyosun dedin fakat benden daha fazla hakaret ettin. benim sana taaa ilk baştan beri anlatmak istediğim kısım şu;

Çarşı şu anda dünyada gösterilen en iyi taraftar grubudur. bunu kimse inkar edemez. emin ol arjantin liginde daha dorusu sadee arjantin değil dünyadaki takip edebildiğim kadar ligi takip ediyorum.

bana bursa esk. yada göztepe demişsin. göztepeyi görmedim ama bursa ve esk. taraftaını biiliyorum. ama bırakın bu işleri ya. bursa kimdir ? gecekondu kmdir? çarşı üzerinden prim yapmaya çalışan zavallılar. yalanmı?

büyük takımdan bahsetmişsin. eğer senin mantığın bu şekilde ilerliyorsa biz büyük takım değiliz.(sana göre)

biz şampiyonluğa oynayacak bir güce sahip değilsek 105 yıllık tarihimizi bi kurcalaman gerekir die düşünüyorum.

neyse ya olaylar farklı boyutlara gidiyo. benim sana ilk başta taaa ilk yazımda anlatmak istediğim nokta nerdeee şimdiki nokta nerde. bi yazımda fifanın bu seneki taraftar sıralamasını koymuştum. ona bi daha bakmanı tavsiye ederim. çünkü tartışma bu konu üzeirnden başladı sonra senin demirörene küfür olayını açmanla devam etti.

konudan konuya atladığın için senin yazdıklarını anlamam zor kusura bakma.

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2008 Cum 20:52:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anlattıklarımın hepsi bir biri ile bağlantılı şeylerdir, algılayabilsen hak verirdin. Analadığım kadarıyla duvara konuşuyorum. Neyseki tüpçü konusunda anlaşabilmişiz....

Muhtemel şampiyonluğunuz, küme düşmenizi hızlandıracak!!!!

StevieG

StevieG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2008 Pzr 00:17:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hmm oke. hadi eyw.

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2008 Per 15:16:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben daha önce söylemiştim, demeyi seviyorum.... Bu gün kapalının idaresine talip insanlar söylüyor.

O şimdi, KAPALI ÇARŞI

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir