ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 09:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   ÖNEMLİ : VIP Ban nedir, nasıl kullanılmalıdır
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 19:45:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Uygulama bence saçma. Bu sefer Ceza alan kişi ceza veren vip üyelerine karşı dahada öfkelenecek ve başka niklerle girerek daha kötüsünü yapacaktır. Eyerki öyle bir uygulama olursa ve cc de ki küfürcü insanlarada bu şekilde ceza verdiklerinde o kişilerde bu gördükleri kişileri her yerde küfür etmeye devam edecektir.Bana kalırsa uygulama yanlış. Vip üyelerinde normal üyelerle uraşarak ortalığı dahada kötü hale getire biliriz. Bence Vip üyelerininde başını yakarsınız herkes bu kararı beğenmiş ama birde normal üyeler tarafından düşünün...

Misal Bana Ceza Verirseler Düşünmek İstemiyorum Bile :) Bari ajanlar verince zorlarına o kadar gitmiyor...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 20:01:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

4 Yerine 2 Veya 3 Kişi Ceza Verse Olmazmı.. ¿

Elif en iyisi sen tek başına ceza ver; seni o keser anca.

Her neyse... Aklıma geldiği ve görebildiğim kadarıyla yeni düzenlemenin artılarını yazayım:

-Kendini bilmez ahlak yoksunları ana bacı ayrımı gözetmeksizin küfredip insanların huzurunu ve sinirini bozdukları takdirde anında çeneleri kapatılabilecek.
-Yine bu bahsettiğim kişiler artık karşılarında en az 4 kişi bulacakları için ajanlarla uğraştıkları gibi kendilerine ceza veren VIPlerle uğraşmaya kalkarlarsa başa çıkamayacaklar.
-Farklı nicklerin arkasına saklanan kişilerin işleri biraz daha zorlaşacak.

Eksileri:

-VIP üyelere ceza verilemediği için zararlı icraatlerde bulunan VIPlere karşı herhangi bir önlem almak söz konusu değil. (Tabi klasik çare olan ajan çağırma metodunu bunun dışında tutuyorum.)
-Birtakım VIPler ve VIP olmayanlar arasındaki soğuk savaş bu ceza olayıyla birlikte iyice şiddetini arttıracak. Allah esirgesin bir iç savaş yaşamayalım şu ChatCity´de. (Hepimiz kardeşiz; bu öfke ne diye?)
-Ceza verme yetkisinin kötüye kullanılıp kullanılmadığının kontrolü zor olacak; yani gözden kaçan birçok olay yaşanacak, haksız yere ceza alan pek çok insan olacak. Bazı üyeler sırf ceza verme yetkisini arttırabilmek için birden fazla VIP alıp egolarını tatmin edecekler.  (Bu benim tahminim sadece. Kontrol mekanizmasının nasıl işleyeceği hakkında bir fikrim olmamakla birlikte kendisine sorumluluk verilmeyecek VIP üyelerin bulunduğu gerçeğinden yola çıkarak böyle bir sonuca vardım.)

Ne kadar olumsuzluklarla karşılaşılabileceğini düşünsem de artıların eksileri götüreceğinden şüphem yok. Bu bağlamda yeni uygulamanın ChatCity için hayırlı olması dileğimle silahla şaka olmayacağını hatırlatmak istiyorum. Aman elinize hakim olun, şeytan doldurur. 

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 21:24:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ELEMAN ARANIYOR....

Vip olmayan userlere ceza vermek için 3 ortak aranıyor....

Başvuru için :

VİP olunuz ben ceza verecek user bulurum

Kötüyüm ben kötü.....

SeLeNiTa

SeLeNiTa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 21:32:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Tşkler ya bende bunu sorucaktımgerçi bende vıp olucam

YAŞASIN CHATCİTY

kacakgelin06

kacakgelin06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 21:40:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Gereksiz bir uygulama paramla sustururum gibi bişey

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 23:16:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
autumn1 :
4 Yerine 2 Veya 3 Kişi Ceza Verse Olmazmı.. ¿
  2 olursa...  2 tipine de vip alan  ..ajan im die dolanmaya baslar odalarda.....ama 3 olabilirdi sanki....

bluehipnooz

bluehipnooz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 23:28:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Süper bir uygulama kutluyorum :) hoş sohbetler...

mirzaIl

mirzaIl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 23:59:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

her odaya bir ajan başka yolu yok güvenlği sağlamak istiyorlarsa

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 03:10:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

2 tarafı da güçlü kılan profesyonel ve akıllıca bir yöntem.Şu durumda gel de küfürsüz bir cc için elele de.Kim ister ki odalarda küfür olmasın artık.Evvelden beri savundum: küfür ccnin dinamosu diye;ama küfrün vipe değer katacağı kimin aklına gelirdi.Ajanlarımız görev görev diye çırpına dursunlar, küfürle beslenen ticari bir karşı duruş da böylece sergilenmiş oldu.(Bkz. diyalektik )

Filtreyi geliştirmek, ip-ban yöntemi, nick alımını çeşitli yöntemlerle sınırlamak bu soruna çözüm olabilecekken; olayı sorun görmeyi bi yana bırak, bundan istifade her fırsatta vipi gözümüze gözümüze dürttünüz.

Uygulama çok faydalı olmuş, çoğu arkadaş gibi ben de kutlarım.

Her kim ajan vasfına bürünmek arzu eyleye, tiz elden vip alına.

KURTADAMM5

KURTADAMM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 08:12:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Senelerdir  istediğim bir seydi infuma o kadar söyledim öyle bi şey olsun diye sonunda cc3 yaptı tşk ediyorum o halde vip alıyorum  merak etmeyin 1 aylığına cc de küfür %90 azalcak ben geldim...
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir