ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 15:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   ÖNEMLİ : VIP Ban nedir, nasıl kullanılmalıdır
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 09:01:20sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yeni vip ban hayırlı olsun bütün userlere... gördügüm kadarıyla cc sahipleri ekonomik acıdan zor durumda nasıl daha fazla vip yaparız derdinde.... acıkca olmasa bile diyorki yıldızmı olmak istiyorsun al dört vip dolaş odalarda ajanlık yap diyorr ...bakın nasıl vip patlaması yaşanacak ccde  umarım bunu güzel yönde kullanırlar ...en önemlisi insanın vicdanıdır buda sanal ortamda iyice azalmış üzüntüyle izliyorum  ... gün gecdikce seviye iyice düşüyor kavganın adı hakaretin adı eglenme oldu.. vip 1 de son günlerde olan olaylar gösteriyorki viplilere verilen bu görevi hakedecek ccde çok az kişi var zaten  çogu ceza alacak konuşmaları yapacak düzeydeyken nasıl dört kişi olupda karşısındakine ceza verecekki ... sanırım ccde yeni bir savaş daha başlıyor neden beni banladın  küfürler eşliginde kendi ekibiyle ban vermeler...cc03 demiş kötüye kullananların elinden alınacak diye çogu kişininde bu umurundamı olacak... umarım  bizler yanılırızda güzel özlenen sohbetlere kavuşur... .eglencenin adı ccde artık birilerine saldırma kavga oldugundan birde ban savaşları başlıyor sanırım izleyip görecegiz ama vip patlaması olacagı kesin cc ye degil ama cc sahiplerinebu işin karı olacagı kesin eeeee nede olsa önce gelen para zihniyetiyle calışan bir cc oldugundan her uygulamada önce ona bakar oldukk...hayat zor ...YAŞASIN VİP

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 10:38:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yani dördümüz el ele verip Ban-ana ban-ana mı diyecez

Kulağa hoş geliyor umarım iyi olur

Erkekin hası KARTAL

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 12:36:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :
autumn1 :

4 Yerine 2 Veya 3 Kişi Ceza Verse Olmazmı.. ¿

Elif en iyisi sen tek başına ceza ver; seni o keser anca.

Her neyse... Aklıma geldiği ve görebildiğim kadarıyla yeni düzenlemenin artılarını yazayım:

-Kendini bilmez ahlak yoksunları ana bacı ayrımı gözetmeksizin küfredip insanların huzurunu ve sinirini bozdukları takdirde anında çeneleri kapatılabilecek.
-Yine bu bahsettiğim kişiler artık karşılarında en az 4 kişi bulacakları için ajanlarla uğraştıkları gibi kendilerine ceza veren VIPlerle uğraşmaya kalkarlarsa başa çıkamayacaklar.
-Farklı nicklerin arkasına saklanan kişilerin işleri biraz daha zorlaşacak.

Eksileri:

-VIP üyelere ceza verilemediği için zararlı icraatlerde bulunan VIPlere karşı herhangi bir önlem almak söz konusu değil. (Tabi klasik çare olan ajan çağırma metodunu bunun dışında tutuyorum.)
-Birtakım VIPler ve VIP olmayanlar arasındaki soğuk savaş bu ceza olayıyla birlikte iyice şiddetini arttıracak. Allah esirgesin bir iç savaş yaşamayalım şu ChatCity´de. (Hepimiz kardeşiz; bu öfke ne diye?)
-Ceza verme yetkisinin kötüye kullanılıp kullanılmadığının kontrolü zor olacak; yani gözden kaçan birçok olay yaşanacak, haksız yere ceza alan pek çok insan olacak. Bazı üyeler sırf ceza verme yetkisini arttırabilmek için birden fazla VIP alıp egolarını tatmin edecekler.  (Bu benim tahminim sadece. Kontrol mekanizmasının nasıl işleyeceği hakkında bir fikrim olmamakla birlikte kendisine sorumluluk verilmeyecek VIP üyelerin bulunduğu gerçeğinden yola çıkarak böyle bir sonuca vardım.)

Ne kadar olumsuzluklarla karşılaşılabileceğini düşünsem de artıların eksileri götüreceğinden şüphem yok. Bu bağlamda yeni uygulamanın ChatCity için hayırlı olması dileğimle silahla şaka olmayacağını hatırlatmak istiyorum. Aman elinize hakim olun, şeytan doldurur. 

Şeyyy biz Ergun Babahanla size gelcez evdeyseniz sivil anayasa içinde görüşlerinizi alcaz

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 15:28:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hay hay efendim, müsait bir zamanda beklerim.

xxcnrxx

xxcnrxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 19:35:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güzel uygulama 

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 20:14:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Okuduk, bilgi aldık. ChatCity e hayırlı ve uğurlu olsun bu yeni uygulama

Ayarcii

Ayarcii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 20:47:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hala bilmeyen varsa, kim bu VIP ler diyorsanız ve tabi ben nasıl "önemli" olurum diye de soruyorsanız, bu soruların cevabını bu yazıda bulabilirsiniz....

VİP ler, yani bu "çok önemli insanlar", Chatcity yi maddi ve manevi destekleyen, sadık, samimi Chatcity sevenleridir. Sitelerini severler ve kendi siteleri gibi görürler. Chatcity yi hazırlayan, ayakta tutmaya çalışan, sürekli yeniliklerle geliştiren ve onlara sunulan bu hizmetin sürekliliğini sağlayabilmek için emek harcayan insanların olduğunu bilirler ve harcanan bu emeğe saygı duyarlar. Başarıyı takdir etmeyi bilirler, yıkıcı değil yapıcıdırlar, amaçları bozmak, yıpratmak değil, Chatcity yi daha da geliştirmek, güzelleştirmektir. Ve bizleri bu doğrultuda desteklemektedirler.

Elbette bu destekleri karşılıksız değildir ve sitede birçok ayrıcalık da doğal olarak onlara tanınmıştır.

ßunları Yazmıssınız Ama VİP lere O Kadar Değer Vermiyorsunuz  Örneklerde; ßenim Önceki Nicklerim  
 Bunu Okudum Ama Bi Faydasını Goremedım,Yoksa Çok Vip Alanları Adam Yerine Mi Koymuyorlar.?  Bununda Bi Açıklamasını Yazarsanız Seviniriz..

Sevqi Ve Saygılarımla; NayinG - WolfUnique

bedost

bedost resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Oca.2008 Cum 01:29:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence  2 kişi yeterli olmalı, 4 kişi özelden anlaşacak sonra banlatacak, eksik iş yapmayın. en az bu işlem 2-5 dk alır, atı alan da üsküdarı geçer :))

Birde, bana bu gün oldu mesela; VİP arkadaşım diyoki felancıyı banlatıcaz yardımcı olurmusun, Bende "ee ne yaptı ki" diye soruyorum  adam iki saat beni ikna etmeye çalışıyo. <> <>Doğrumu-değilmi sizce sormamalımıyım...

bedost@beTost.kom 

<>:<>:<>:<>:<>:<>:<>:<>:<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Oca.2008 Cum 02:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Süperrrrrr

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Oca.2008 Cum 02:35:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lTraCyMcGrady1l :

Bu uygulamayla rahatsızlık veren ajanlarda banlenebileceklermi ? : )

Sadece Üyeleremi geçerli bu kural ...

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir