ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 01:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BEYİN JİMNASTİĞİ... Doğru yanıt 10. sayfadadır...
 <<1234567891011 12>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 16:58:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Hani hediyem??

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 17:30:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu soru ve çözümünün değişik varyasyonları nette bolca mevcut. Nereden bilicez şimdi biz bu arkadaşların beyin jimnastiği mi yoksa google tıklama jimnastiği mi yaptıklarını ?

Hem bence Alex kesin kopya çekmiştir, sayılmaz

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 17:42:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Wernell, Alex ebunu ilk msn den yolladım... Yani buraya bu başlığı açmadan 1 hafta önce... O ancak bulup yazabildi... 7 günlük düşünme süresi oldu, yabana atmayalım bence...

babygirlesgi

babygirlesgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 19:33:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben bugun başka bi yerdede bu soruyu gördüm keşke daha önce görseymişşşşşşşim

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 19:57:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Isındık heralde. Artık yavaş yavaş zor soruları görelim

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 20:09:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birincilik benimdi ... Çünkü,
Ben sorunun cevabını bulduktan sonra, açıklamasını foruma yazarak vaktimi öldürdüm. Böylece Alex yerimi kapmış oldu. Sanıyorumki o soruyu googlede arayıp bulmuş yada daha önce görmüş olduğundan hesapsız olarak direk cevabını yapıştırmıştır. Benim bu soru üzerinde kafa yorup, uzun ugraşlar sonucu dogru cevabı bulmamda 1. lik payımın olduğunu sanıyordum.
Sorunun cevabını açıklamasıyla birlikte tarafımdan verilmiştir.

Yinede teşekkür ediyorum.

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 20:17:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SeiNFeLD· :

Birincilik benimdi ... Çünkü,
Ben sorunun cevabını bulduktan sonra, açıklamasını foruma yazarak vaktimi öldürdüm. Böylece Alex yerimi kapmış oldu. Sanıyorumki o soruyu googlede arayıp bulmuş yada daha önce görmüş olduğundan hesapsız olarak direk cevabını yapıştırmıştır. Benim bu soru üzerinde kafa yorup, uzun ugraşlar sonucu dogru cevabı bulmamda 1. lik payımın olduğunu sanıyordum.
Sorunun cevabını açıklamasıyla birlikte tarafımdan verilmiştir.

Yinede teşekkür ediyorum.

İş yerinde bu soruyla uğraştığım zamanı bilip ve harcadığım postitleri görseydin eminim ki böyle yazmazdın... Çözümünü bulduğumda Hürremsultan a msn yolu ile gösterdim ve doğru olduğunu söyledi ancak soru nun hangi yolla çözdüğümüzü foruma yazmamamı istediği için, bu iş için Windows un hesap makinesini (+postit) kullandığım için çıkardığım sonucu Screenshot olarak yapıştırdım. Birinci olmak veya olmamanın bir önemi yok burda o kadar. İsterse Seinfield arkadaşımız benim ilk mesajımı bulduğu ilk Editöre sildirebilir alınmam. Ancak ön yargılı düşünerek insanların zekalarından şüphe etmek de pek hoş bir davranış değil...!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 20:26:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kapışmayın... Ödül olarak; alt tarafı hepinizi öpüp kurbağa çevireceğim... Bunun için mücadele etmeye değmez...

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 20:29:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çözümünü bulduğumda Hürremsultan a msn yolu ile gösterdim ve doğru olduğunu söyledi

Evet, Dogru olduğunu söylemiş sende foruma eklemişsin. Yanlış olduğunu söyleseydi ne yapacaktın ? Foruma eklemekten eminimki kaçınacaktın. Msne HurremSultan ile irtibat kurmuşsun, cevabını doğru olup olmadığını sormuşsun. Dogru olduğunu söylemiş. Senin bu yaptıgın neydi o zaman ?

Ancak insanların zekalarından ön yargı ile şüphe etmek de pek hoş bir davranış değil

Ön yargılı davrandığım ne malum. Burada bir yarışma yapılıyorki insanlar birinci olma çabasında bende onlardan biriyim. İnsanların zekasından banane her neyse neden şüphe ediyim ki?

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2008 Çar 20:41:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dediğim gibi forumda görür görmez biraz zaman harcayarak çözdüm ve cevabımın doğru olduğunun teyyidini aldım. Sanırım soru sorulduğunda chatcity anasayfasında olup ilk görmem ve ilk doğru cevabı vermem şans eseriydi belki ancak birinci veya beşinci olmak benim için önemli değil, bunun için de kasmıyorum çünkü zekamı kimseye kanıtlamaya ihtiyacım yok. Çözebiliyorsam bunu görmek ve bilmek yeterli benim için. Mesajımı gören herhangi bir editörden  doğru cevap verdiğim mesajımı silmelerini rica ediyorum. Hayatta  başarılar Seinfeld :)
CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir