ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 13:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Banka Şifresini Çalan Virüse Dikkat !!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 11:46:53      Banka Şifresini Çalan Virüse Dikkat !!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Banka şifresini çalan virüse dikkat!      
ImageUzmanlar, virüs programının geçen ay çoğunluğu Avrupa da olmak üzere 5 bin civarında kişiyi etkilediğini ve çoğunun, Microsoft un tarayıcısının boşluklarından faydalanan bubi tuzaklı web sitelerinin kurbanı olduklarını belirttiler.

Virüs programının, tespit edilmesi zor biçimde kendisini Windows un içinde gizlemesi dolayısıyla çok tehlikeli olduğunu belirten uzmanlar, bu zararlı programın, sistem dosyalarını değiştirerek dışardan erişime olanak sağlayan ve kendisini gizleyen rootkit programcıkları gibi çalıştığını ve kendisini bilgisayarın Master Boot Record (MBR) adı verilen sabit diski üzerine yazdığını kaydediyorlar. Symantec bilgisayar güvenliği şirketi yetkilileri, Mebroot olarak adlandırılan virüs bir kez kurulduktan sonra çoğunlukla, keyloggers adı verilen ve gizli bilgilerin çalınması için klavye vuruşlarını kaydeden programlar gibi diğer zararlı yazılımları da bilgisayara indirdiği uyarısında bulunuyor.

Şimdiye dek 200 binden fazla sisteme bulaşan virüs programlarını hazırlayan ve banka şifre bilgilerini çalmakta uzmanlaşmış bir Rus hacker grubu tarafından yazılan Mebroot virüsünün ilk olarak ekimde ortaya çıkarıldığını belirten uzmanlar, bu virüsle saldırıların geçen ay başında arttığına dikkat çekiyorlar. Normalde bilgisayar çalışırken kaldırılamayan Mebroot virüsünü tarayarak tespit eden ve kaldırabilen bir yazılımın ise bağımsız bilgisayar güvenliği şirketi GMER tarafından geliştirildiği belirtiliyor.

Renk Değişir mi?
                      Sen değişir misin?
                      Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 11:56:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Teşekkürler nehir çok önemli bir konuda bilgilendirdiğin ve değindiğin için

Tek yapılması gereken bence MSN ye maille gelen hiç tanımadığın bir kişinin dosyasını açmamak ben böyle yapıyorum

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 12:01:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Microsoft GİBİ bir devin bile boşluklarını buluyorlarsa artık kendi halimizi düşünelim... Netten Bu gidişle Kredi Kartlarıyla işlemler yapilması Baya bir güvensizleşmeye başladı...

Nehir Aplam Ellerine ve Klavyene sağlık

|^^^^^^^^^^^^^^|\\
| son Sürat Paylaşım | |";, ___
|____...______=====| |__|..., ])
"(@ ) (@ )***(@)(@)******(@)**
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Harvest

Harvest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2008 Pzt 15:47:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Teşekkürler nehir çok önemli bir konuda bilgilendirdiğin ve değindiğin için

Tek yapılması gereken bence MSN ye maille gelen hiç tanımadığın bir kişinin dosyasını açmamak ben böyle yapıyorum

aynen katılıyorum kuzen bende böyle yapıyorum :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir