ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 07:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Forumda ki Bölümler Hakkında..
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 13:07:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Başkasına okutturuyorum, sonra tükenmez kalemi dilimle ıslatıp, bismillah deyip başlıyorum yazmaya... Bu arada sağol İmitasyon cuğum... İmlayı, okumayı, yazmayı bilenlerin beni beğenmesi yetiyor zaten...  Çok az kişi olsalar da...

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 13:12:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Demek İsteğim Şu ChatCity ile ilgili her şey   / Kopulası Şeyler Bölümündeki Konuların Komik Resimler Ve Karikatürler Kısmında Olması Gerekirken , CC ile Alakalı Olmıyan Resim Karikatürler O Bölümde Toplanıyor.Demek İstediğim Forum Akışı Yanlış Ve Herşey Birbirine Girmiş Durumda  İnş Bu Sefer Anlatabilmişimdir.

Bu bölümde sadece CC ile alakalı resimler görülebilir... Evet, doğru... Kimi zaman başka resimler ekleniyor... Bunları da taşıyoruz... Arada denk gelmişse bunları bize billdirebilir, taşınmasını sağlayabilirsiniz...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 13:28:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forum akışımızda bir yanlışlık yok..Bu başlık harici bir konu açmamışsınız konu açıyorum kayboluyor yazıyorsunuz...Siz konularınızı bir açın, paylaşmak istediklerinizi ekleyin ondan sonra bunları irdeleyelim.

Kullanıcılara konu açamama hakkı verilmesi gibi birşey söz konusu olamaz.Konu açamama bir hak değil kısıtlama olur..Ayrıca alanımız geniş, sığamama sorunumuz da yok, siz bunları kafanıza takmayın, yazdıklarınız bana göre mantıklı temellere dayanmıyor."Şu taşınmalı bu silinmeli" bunların muhakemesini bizler yapabilecek kapasitedeyiz, sizin önerilerinizi yazmanız yeterli.

Aynı şeyi sürekli tekrarlamanız bişey kazandırmıyor.Burda yanlış olan herhangi birşey var ise o da sizin bakış açınızdır.Forumun gidişatı gayet iyi, bahsettiğiniz kadar vahim boyutta bir düzensizlik durumu da söz konusu değil.Ufak tefek eksiklikler yok mu?Tabiki var.Bunlarda zaman içinde giderilecektir.Buna mukabil iyileştirmeye yönelik önerilerinizi bizle paylaşmanız yerinde olacaktır.

Hoş paylaşımlar

SusquNs

SusquNs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 13:42:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Forum akışımızda bir yanlışlık yok..Bu başlık harici bir konu açmamışsınız konu açıyorum kayboluyor yazıyorsunuz...Siz konularınızı bir açın, paylaşmak istediklerinizi ekleyin ondan sonra bunları irdeleyelim.

Kullanıcılara konu açamama hakkı verilmesi gibi birşey söz konusu olamaz.Konu açamama bir hak değil kısıtlama olur..Ayrıca alanımız geniş, sığamama sorunumuz da yok, siz bunları kafanıza takmayın, yazdıklarınız bana göre mantıklı temellere dayanmıyor."Şu taşınmalı bu silinmeli" bunların muhakemesini bizler yapabilecek kapasitedeyiz, sizin önerilerinizi yazmanız yeterli.

Aynı şeyi sürekli tekrarlamanız bişey kazandırmıyor.Burda yanlış olan herhangi birşey var ise o da sizin bakış açınızdır.Forumun gidişatı gayet iyi, bahsettiğiniz kadar vahim boyutta bir düzensizlik durumu da söz konusu değil.Ufak tefek eksiklikler yok mu?Tabiki var.Bunlarda zaman içinde giderilecektir.Buna mukabil iyileştirmeye yönelik önerilerinizi bizle paylaşmanız yerinde olacaktır.

Hoş paylaşımlar

Başka Bir Nickle Konu Açmadığım Ne Malum. Neyse Uzatmak İstemiyorum Ama Hala Bu Duruma
" Burda yanlış olan herhangi birşey var ise o da sizin bakış açınızdır." Diyorsanız Helal Olsun.
"Şu taşınmalı bu silinmeli" bunların muhakemesini bizler yapabilecek kapasitedeyiz, sizin önerilerinizi yazmanız yeterli." Ben Onu Yazdım Ama Bakıyorum ki Öneri Yapmak Suç Gibi Birşey.
"
bahsettiğiniz kadar vahim boyutta bir düzensizlik durumu da söz konusu değil. " Bana Göre Söz Konusu Size Göre Değil , Ama Size Söyliyeyim Böyle Devam Ederse Size Görede Söz Konusu Olucak.

İlk Koyduğum Screen Shotta Sayın Bakalım Kaç Konu O Bölüme Uygun. Emin Ol Uygunsuz Konular Daha Fazladır.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 14:53:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·SusquNs· :
" Burda yanlış olan herhangi birşey var ise o da sizin bakış açınızdır." Diyorsanız Helal Olsun.
"Şu taşınmalı bu silinmeli" bunların muhakemesini bizler yapabilecek kapasitedeyiz, sizin önerilerinizi yazmanız yeterli." Ben Onu Yazdım Ama Bakıyorum ki Öneri Yapmak Suç Gibi Birşey.
"
bahsettiğiniz kadar vahim boyutta bir düzensizlik durumu da söz konusu değil. " Bana Göre Söz Konusu Size Göre Değil , Ama Size Söyliyeyim Böyle Devam Ederse Size Görede Söz Konusu Olucak.
.

Emre sen bilmiyor musun CC Forum = Diktatörlük! Editör ne derse o olur. Editöre yakın, samimi userların konuları değer kazanır, ters düşenlerin başlık veya yorumları silinir(yakın zamanda gördük)! Kafanı yorma fani işlerle.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 14:56:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Susak cığım oldu mu ya şimdi? 

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 16:06:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Doğrusunu söylemek gerekirse bunca zamandır 1 kez olsun foruma göz gezdirirken Konu Başlıklarından yola çıkarak forum mesajlarını okumak gibi bir adet edinemedim.

Tıklayarak aşındırdığım linkler ya Son Eklenenlerdir ya da En İyiler. Hatta biri bana  : "wernell Geyik Muhabbetleri içinde ki şu başlığa bakar mısın ? " bile dediğinde ben hep son eklenenlerden yola çıkarak arıyorum.  Mesela az evvel dedim kendi kendime  şematik bir yol izleyerek konu başlıklarından hareketle okuyayım. Yok olmadı ,sarmadı beni  Ben yine son eklenenlerden gitmekte kararlıyım taze taze yeni başlıkları görmek daha keyifli bana göre.

Tabi şimdi bana  : "iyi ozaman sen öyle yap , ne yapalım yani biz burda içeriklerin başlıkla alakalı olmadığından bahsediyoruz ."diyecek olanlar olabilir. Benim de demek istediğim ben konu başlığının ne olduğuna ve doğru yere eklenip  eklenmediğine  hiç bakmadım da bu güne kadar  İçerikle ilgileniyorum, başlık ilgi alanımsa yanlış yere  açılmış bile olsa ben illaki bulurum o konuyu.  Ben de bu çeşit bir forum kullanıcısıyım, kınamayınız.:)

Bu şuna benziyor, bir restorantta şef ahçıyım ve müşterilerime damak tadının yanında , görsel olarak da keyifli bir yemek sunmak istiyorum.Süslüyorum tabağı, domates kabuklarından gül bile yapıyorum hatta...Müşteri geliyor sunumu gördüğünde gözleri parlıyor ve bana çok şık olmuş elinize sağlık diyor, mutlu oluyorum bende. Ama müşterimin asıl beklentisi yemeğin lezzetli olup olmadığı, göz zevkini tatmin etmek değil ; karnını doyurmak ilk hedefi.  Zaten benim de beklentim yemeği de beğendirip tam not alabilmek.

Sadece sunum güzel yemek lezzetsiz olursa o müşteri bir daha bana gelmez, sunum zayıf yemek şahane olursa , bana yine gelir ama kıymetli misafirlerini lokantamda ağırlamaz.Hem yemek hem sunum güzel olamaz mı ? Olur tabi , ben ahçılığıma güveniyorsam, tecrübem yeterliyse, patronum beni sıkıntıya sokmuyorsa ve en önemlisi müşterilerim her daim, hoşnutsuzluklarını söyledikleri kadar  memnuniyetlerini de dile getirip beni şevklendiriyorlarsa, o zaman bu dünyada benden mutlusu ve işine dört elle sarılanı yoktur.

Hatta  bu şuna da benziyor ; Sanat için sanat mı ? Halk için sanat mı ?

Hatta ve hatta şuna da benzetilebilir... Yine çok uzun yazdım roman oldu. Rtük başkanı edasıyla kendimi dinlenmeye alıyorum.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2008 Cmt 16:10:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC-Forum ne amaçlı?

CC-Forum diğer forumlardan farklıdır, öncelikle bunu belirtmekte fayda var. İçerideki chat ortamında kazanılan arkadaşlığın forum üzerinde etkili olması gayet doğal. ChatCity`de forum ile chat bölümü bir elmanın iki yarısı gibidir. Yani birbirlerinin tamamlayıcılardır.

Bazı başlıkların forum içerisinde yanlış bölümlere açıldığı doğru. Ama şunu unutmamalı ki; açılacak konu ile yüzde yüz alakalı bir bölüm bulmak mümkün olamayabiliyor bazen, ve açılabilecek en uygun bölümde ilgili konu paylaşılıyor.

Forumda konuların kaybolduğunu düşünmüyorum. Birkaç ana başlıkta konular hızlı ilerliyor, bu da gayet normal. Forum Anasayfa`daki ana başlıklardan ve arama butonundan aranılan konu rahatlıkla bulunabilir.

Hatalar ve eksiklikler elbet olacaktır. Önemli olan bunları en aza indirmektir. Günden güne yenilikler oluyor forumda ve chat bölümünde. Demek ki öneriler dikkate alınıyor, ve daha iyi bir ortam oluşturulmak için bir çaba sarfediliyor.

Hoş Paylaşımlar

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 15:00:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Forum sonlara doğru kayıyordu durdurmak istedim...

BeNLMoN

BeNLMoN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 18:45:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkaDASIM BEN  foruma eğlenmek için geliyorum bunlar beni çok eğlendiriyor ve yorumları takip ettiğime görede orumlar baya çok bu komik konular karikatürler,oyunlar,resimler....çok eğlenceliler bunu kınamaya bence hakkın yok çünkü ccde bir sürü zevkleri olan arkadaslar var kimisi siileri sever kimiside benm gibi oyunları sever kimiside tarihi konuları beğenir ama sen bu konuda sadece forumda tarihi bilgilendirici seylerin kalmasını istiyorsun insanlar buraya kütüphane niyetiyle girmiyorlar

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir