ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 16:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Geç Kalmış Bir Başlık: Lost
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2008 Per 20:35:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Duydum ki 4.sezon bitmiş. Eş zamanlı izleyenler 8 ay filan bekleyecekler sanırım.

Ben de 3.sezonun yarısını (12 bölümünü) bitirmiş bulunmaktayım an itibariyle. Bu sezonun ilk yarısı genel olarak sakin, aşk meşk olaylarına biraz daha ağırlık verilmiş bir haldeydi. Tabi Mr.Eko´nun yaşadıkları, Locke´un yine bir şeyleri havaya uçurması, Desmond´ın flashbacklerini filan işin içine katmıyorum. 3.12´de Claire ile Jack´in arasındaki bağlantı ortaya çıktı ki önceden tahmin etmiştim zaten.

Neyse, birkaç gün ara vereyim. Önümüzdeki ay 4. sezona geçerim sanırım. Ben olmuşum Lost zaten...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2008 Per 23:38:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sezon bitti ama elimde hala kötü günler için son 3 bölüm var

Ama yanlışlıkla sezon final sahnesini gördüm, anında kapattım ama hikaye. Basit soru işaretlerinden birisi kalkıyor sanırım, çok fena bildiğin gibi geğil

KuOAp

KuOAp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 01:48:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prison break 1 sezonu lostun 3 sezonuna bedeldir bence:D

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 01:52:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Prison Break ile Lost´u karşılaştırmak yanlış. Tek ortak özellikleri ikisinin de dizi olması.

Eskiden Oz diye bir dizi vardı. Prison Break´i sevdiyseniz Oz´u bulup izleyin. Prison Break´e küçümseyerek bakacağınıza eminim.

KuOAp

KuOAp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 01:59:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

oz u izlemedim ama hikayesi hapisten kaçmak deil sanırım yani onlarıda karsılastırmak yanlıs öle bakılırsa hiç bir diziyi birbiriyle karsılastırmamak gerek seyir açısından prison break daha ii dir herkesin zevki ayrıdır zevkler tartısılmaz lostdan dost olmaz

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 02:06:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güzel mantıktı, tebrik ederim.  Ama şunu da hesaba katmak gerek: Prison Break de Oz da hapishane dizisi. Elbette konularının baştan aşağı aynı olmasını beklersek dediğin gibi karşılaştıracak dizi bulamayız.

Prison Break´in Lost´a göre tek avantajı temposunun daha yüksek olmasıdır bence. Yine de zevkler, renkler deyip geçelim.

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 11:34:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
4. sezonda bitti şimdi işin yok ocağı bekle :) ama netice olarak güzel bir sezondu ve 4. sezon deyim yerindeyse başladığı noktadan çokta uzakta bitmedi. 5. sezon suprizlere gebe gibi görünüyor

ccNormaJanecc

ccNormaJanecc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 15:58:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence Prison Break...

Munasebetsiz

Munasebetsiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 16:55:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bence lost prison breaktan daha iyi. bende ilk zamanlar p.b nin daha iyi oldugunu savunanalrdandım ama iki dizininde gidişatına bakıldıgında p.b kalitesini iyice bozdu artık heyecan vermiyo. hele sonadan kaçış sahnesi tam bi fiyaskoydu. cok basite indirgenmiş.hele sara nın ölümünden sonra hiç izleyesim yok ama lost gittikçe karışıyo bi gelecekten bi geçmişten bide o anki zamandan sahnelerle daha bi ilgi çekici oluyo. 4. sezonuda bitti lostun zaten p.b ye hasret kaldık yapımcıların grewleri yüzünden. heroes i hatırlamıyorum bile önümüzdeki sonbahar başlıcakmış yeni sezonu. ama yinede lost çok daha farklı

rest bu arada sana bi sır veriim koskoca adayı taşıyolar kayboluoo adaaa  

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2008 Cmt 19:08:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Niye geç açtınız bu başlığı bakayım ?neyse hiç açılmamasından iyidir.
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir