ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 01:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Arkadaşlar.. Bende Ajan Olmak İstiyorum:PP
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MsKeee

MsKeee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 00:45:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·BohemianRhapsody· :

Öncelikle Allah gönlüne göre versin.Umarım tüm hayatında istediğin hedeflere ulaşırsınız.

Ancak bu tür başlıklar son zamanlarda artınca şu hususların gözden kaçırıldığını düşünüyorum...

Ajanlık Başvuruları ...( Ana sayfadan bakabilirsiniz )

Ajanlık Başvuruları ...
ChatCity de görev alacak ajanların seçimi Chef ler tarafından yapılmaktadır. Ajan seçimleri yapılırken belirli kriterler dikkate alınır. Bunlar:
- Kullanıcının CC de geçirdiği süre
- Kullanıcının CC deki davranışları, CC deki geçmişi ve daha önce ceza alıp almamış olması.
- CC de sevilen ve saygı gören bir kişiliğe sahip olmaları
- CC ajanları tarafından tanınması ve ajanlık için uygun görülmesi. CC ajanlarının kendisi için referans olmaları önemli bir artı puan olacaktır.

Tüm ajanlık başvuruları < =text/> var n= info ; var d= chatcity + . + cc ; document.write( ); document.write( ChatCity E-Posta<\/a> ); ChatCity E-Posta adresine yapılmalıdır. Başvuru yaparken lütfen kimliğinizi bildiriniz ve kendinizi kısaca tanıtınız. Yukarıda bildirilen email adresinin dışında yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurunuzu birden fazla yapmanız daha fazla dikkate alınacağı anlamına gelmeyecek, tam aksine "çok sabırsız, ajanlık için uygun değil" şeklinde bir önyargıya sebep olacaktır. Ajanlıkta sabır esastır. Ajan adayı olarak seçilen kişiler bellirli bir süre izleneceklerdir. Başvuruların hepsi aynı şekilde dikkate alınacaktır. Her başvuruya cevap verilmeyecektir. Sadece ajan olacak kişiye Chef lerimizden bir tanesi, hiç beklenmeyen bir günde gidecek ve ajan olarak seçildiğini söyleyip ilk talimatlarını verecektir. Bu gün büyük gündür :)

·
  seni tanımıyorum ama iiyi birine benziyorsun inş olursun kardeşim

Plaj Muhabbet Cafe Havuzpark Cafe Alışveriş Merkezi Disco Bar Çay Bahçesi VIP Cafe Sadece VIPler Girebilir

< title=rank src="/rank.asp" width=1 scrolling=no height=1>

.Bunları da denemekte fayda var derim..Ne de olsa amaç bilgilendirmektir.Kolaylıklar dilerim.

DaLiAnA

DaLiAnA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 05:07:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßurda Ajanları Userler Seçmiyoki Ablacım Sen Gerekli Yerlere ßaşvur Ve Sabırla ßekle ßence..

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 15:24:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·0ssye5ayqala· :

Ajan olmak istiyorsan ol yane neden Forumu ayağa zıplatıyorsunkii arkadaşım sorunun nedir anlamadım arkadaşin ajan olmasını isteyenlere ajan olmayı sizler değil https://www.chatcity.cc/ccajanlar.asp  bu linki tıklayınca seni ajan yapıcak kişileri görürsün ahmedin mehmedin  hüsniyenin lafıyla olucak iş değildir ajanlık ajanlık özweri ister ajanlık  cazibesiz bır nick ister oyle t2 nıcklı olanlar ajan olamaz

her nerede yasatılıyor we yasanıyorsa her ne kadar forum mesajlarım sılınıp ceza alsamda sızı sewıyorum cc halkı

Sen ne yapmaya çalışıyorSun BEn onu anlamış değilim..

:
Ajan olmak istiyorsan ol yane neden Forumu ayağa zıplatıyorsunkii arkadaşım sorunun nedir anlamadım arkadaşin ajan olmasını isteyenlere ajan olmayı sizler değil

O zaman sen neden Zıplayan Kısma Fırlıyorsun..ADam ßari zıplıyor senin gibi ßi yerDen Fırlamıyorlar.ßunun üstüne ßi siöz var ßilirsin Dememe gerek Yok.Yırtık..Fırlama Hesaßı..
UYARI: ßi daha kimseyi rencide etme,tavsiyem olur sana(ben sadece seni uyardım..Bu rencide olarak oldu ama..)

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 14:57:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

RONA BİRAKTA KENDI KENDI SAVUNSUN SANA NE OLUYOR.. 

***     .

EditNefertiti

kuzen1

kuzen1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2008 Sal 22:58:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba Asabicaziibe Tmm Konuya Girmek İstemiyorum Seni fazla Tanımıyorum Ama Biliyorum Herkez Seni Olmanı İstiyoru Biraz Bekle Bakalım Ne Çıkıcak Sonuç  Kuzen1

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir