ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 14:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Uykusu Kaçanlara Hikayeler (Pipet ve Zeytin)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2008 Sal 05:42:21      Uykusu Kaçanlara Hikayeler (Pipet ve Zeytin)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Vip1 de oturmuş, bir yandan kankilerle çene yarıştırıyor, bir yandan da bardağın dibindeki zeytini pipetle hüpletip negatif basınç yaratarak çekebilir miyim diye uğraşıyordum. Ama her seferinde, tam tutmayı başarmışken, birine itiraz etmek için ağzımı açtığımda düşüyordu lanet zeytin.

Neyse fazla uzatmayayım, tam zeytini yakalamıştım ki, Vip1 tezgahınının cilalı zeminine düşen ışık huzmesinden kapının açıldığını anladım. Gayrı ihtiyari çevirdim tabii başımı. Kapıda, aynı Dick Tracy e benzeyen bir adam duruyordu. Boyu hariç yalnız, bu adam ondan uzundu.Çok yakışıklı ve etkileyici görünüyordu. Gözlerini içerinin loşluğuna alıştırmak için kıstı önce, sonra hızlıca etrafta gezdirdi, beni görünce yüzünde aradığını bulmuş gibi bir ifade belirdi. İşte o an, pipetin ve haliyle zeytinin hala ağzımda durduğunu farkettim ve nefesimi koyvermemle birlikte zeytin yere düştü. Düşmekle kalmadı, pıt pıt pıt diye zıplayıp, gitti adamın ayağının dibinde durdu. Ben de hayatımın hatasını yaptım, o lanet zeytin sanki düşen bir pırlantaymış gibi, yerden almak için atladım. Yere eğildiğimde aklım başıma geldi, ben napıyorum dedim, hemen toparlandım zeytini almadan. Üstelik, üstelik kızardım, bir bu eksikmiş gibi..

Sonra Dick, hafifçe gülümsedi, yere baktı, önce zeytine gitti gözleri, sonra da ayağımdaki plastik hamam terliklerine. Benim kırmızılığım had safhaya ulaşırken, kahkahalarla gülmeye başladı. Kahkahalarla. Sinir adam, gülmekten çatlayacak gibiydi. İlk nefes alabildiğinde sordu, "şimdi bu ünlü HurremSultan sen misin yani?". Bir kahkaha daha.

Siz de onun gibi hakkımda yanlış fikirlere kapılmadan, şu terlik hikayesini anlatayım önce. Her zamanki gibi, bu akşam da saat 8 gibi Chatcity ye geldim. Bu sefer, diğer günlerden farklı olarak, yalnız değildim, Hokkabaz da vardı yanımda. Hokkabaz , "hımm nasıl derler, bizim emektar" olur, Hokkabaz la RestlessOblivion, Çınaraltı kulübünün alt sokağındaki tarihi hamamda gece sefası yapacaklarmış, bana takıldılar.Nefer onlara birer gazoz ikram ederken, ben giyinmek için kulise gittim. Tam çizmemin fermuarını çekmeye çalışıyordum ki, cart diye ayrıldı çizme fermuardan. E, hemen tamir ettirmek gerek, Hokkabaz yetişti imdadıma.. Ona, tamirciye götürsün diye çizmeyi verip, gelirken giydiğim Nike ları takıyordum ki ayağıma, "ver, onları da temizletiyim, aradan çıkmış olsun" dedi. Peki ben ne giyeceğim dedim, ona da çare buldu, hamamda giymek için getirdiği terlikleri verdi bana. Hani şu pazarda satılan cinsten, ucuz plastik. Rengi de turuncu.

Terlik hikayesi bundan ibarettir. Bu arada, hakkımda bir yanlış fikre daha kapılacağınızı görür gibi oluyorum; siz şimdi beni şarkıcı, dansçı filan zannediyorsunuzdur. Evet, doğru, haftada altı gece Chatcity odalarında şarkı söylüyorum. Ama asıl mesleğim bu değil. Bu sadece gerçeğini gizlemek için kullandığım bir kimlik. Gerçek ise şu, "hımm, nasıl derler" ben bir ajanım. Evet evet, o bildiğiniz ajanlardan.

Size bu konuda çok fazla şey anlatacak değilim. Bir kere öyle cır cır cır konuşmak, ajanlığın imajına uymaz. Ama, merak ediyorsanız, neden ikide bir “hımm, nasıl derler” dediğimi açıklayabilirim. Bu bizim emektar ajanlardan birinin repliğiydi.. Üç cümle arasına sıkıştırmadan yapamaz bu lafı.Ha bu arada kekledim sizi editörüm yahu ne ajanı ahaha Neyse lafı dolandırmayalım Dick Tracy e geri dönelim..
“Evet” dedim, “ o ünlü HurremSultan benim”. “Sen kimsin?”
gülmeyi kesti, ciddileşti.
“ Sana göre bir işim var” dedi.
“İyi” dedim, “ Bugünlerde hayatım pek sıkıcıydı zaten. Hadi iş konuşalım. Şu köşedeki masa iyi mi?”
Zeytine bir tekme attım.

Tabii continued

HurremSultaan dan alıntıdır.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 02:46:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dik Treysi yi kim oynuyordu aba?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 03:13:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
  Resti ile ben hamamda sefa yapmaya bayılırız. Hürrem`in de yanına, sırtımızı keselemek için hamama gelsin diye çağırmaya gittik Hımm nasıl derler, bizim emektar.. BülentSultaanSırıtma

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 03:25:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Paltosuyla şapkası yüzünü gölgeliyordu, tam göremedim aplam

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 05:07:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
YAHU 2 YILDIR ŞU CHATCITY DE KARİZMATİK, ZEKİ , YAKIŞIKLI, COOL ÖYLE BİR ADAM ANİDEN KAPIDAN GİRSE DİYE BAKAR DURURUM AMA YOK İŞTE.UMUT FAKİRİN EKMEĞİYMİŞ NEYSE UMUT ETMEYE DEVAM.AMA BİR AN DÜŞÜNDÜM DE YA O ADAM İÇERİ GİRDİĞİNDE AYAĞIMDA PLASTİK TURUNCU TERLİKLER OLUR VE 2 YILDIR BEKLEMİŞ OLDUĞUM DICK TRACY VARİ O ADAMI KAYBEDERSEM.İŞTE TAM O AN BİTTİĞİM VE YIKILDIĞIM AN OLUR.PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ÇOK EĞLENDİM GECENİN BU SAATİNDE.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 05:40:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sulanmayalım aplalar... Dik Tireysi benim...

Plugoo

Plugoo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 05:46:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kaynak: tıkla

NoturdaminKamburu

NoturdaminKamburu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 05:53:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tıkladık nolmuş? sen spederismisin lem? gecenin bu saatinde kaynak araştırıyon?

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 06:05:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Onlarda Hurrem den alıntı yapmışlar demek ki..

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 06:07:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Vallahi ben birtek Dik Tireysi yi tanıyorum, başka şeyden haberim yok... Birşey almadım ben... Dik i alabilirim ama...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir