ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 03:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Sosyalleşelim Güzelleşelim:):):):):)
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IATAI

IATAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2008 Cum 14:06:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar ben gelemiyorum işlerle alakalı problem var.Kusura bakmayın

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2008 Cmt 11:30:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Akira1905   Bende varım

Sosyalleşmek ve güzelleşmek güzeldir.

rednexti

rednexti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2008 Cmt 11:46:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Bence  Güzel Bi Fikir ama zaman önemli bence pazar gününe denk gelmeli artı merkezi bir yer olmalı herkesin ulasımına uygun bi yer  organize konusunda yardımcı olan arkadaslara cok ıs dusuyo sımdıden kolay gelsin bende varım ama dedım gıbı sızlerın ıcın ıs yerımı acmam pazar günü ben icin degerli insanlarsınız hepiniz bu konuda adım atılması gereken seylerı listeli b sekılde yazarsanız sevinirim

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2008 Cmt 21:24:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

rednexti :
 Bence  Güzel Bi Fikir ama zaman önemli bence pazar gününe denk gelmeli artı merkezi bir yer olmalı herkesin ulasımına uygun bi yer  organize konusunda yardımcı olan arkadaslara cok ıs dusuyo sımdıden kolay gelsin bende varım ama dedım gıbı sızlerın ıcın ıs yerımı acmam pazar günü ben icin degerli insanlarsınız hepiniz bu konuda adım atılması gereken seylerı listeli b sekılde yazarsanız sevinirim

Evet aslında çok iş düşüyor fakat ilk buluşma olması münasebeti ile ulaşım katılımcıların imkanları dahilinde olacak hoş gelecek olan bir çok arkadaşımızın aracı var burda bir dayanışma söz konusu olacaktır örneğin ahmet sen bizim arabaya gel yer var ayşegül sen çok şişmansın yaa otobüsle gelsen olmaz mı gibi dialoglar olacaktır merkezi bir yer dedin evet olmalı fakat bu sefere mahsus ben merkezi bir yer ayarlamadım gidilecek olan mekan avcılarda ama alternatiflere şubat sonuna kadar açığız yani bak şurası olur oraya gidelim hemde merkezi diyen olursa bizde "hade len ordan" demeyiz tabiki fakat şu an için elimdeki en güzel geniş ve rahat mekan avcılarda avcılar ve avrupa yakasından katılım daha çok olduğu için sorun olacağını sanmıyorum ama ulaşımda bir takım aksaklıklar olabilir bundan şirketimiz sorumlu değildir:) ama bu da bir ihtimal ama ilerde kalabalık organizasyonlarda otobüs kiralamak gibi benzer ulaşım araçları olack tabi katılımcı arkadaşlar pamuk elleri keten ceplere sokacak bu durumda ama yine de fakir ama gururlu bi user olarak masrafı en aza indiriyorum yani iyi bir hafta sonu geçirmek için bütün maaşı kediye yedirmeyelim her ne kadar sizlerle olmak güzel olsada hatta çok güzel olsada ay sonu kredi kartı ekstresi ile bir büyük devirmekte bir o kadar acı:) bu arada maillerde en çok yer alan öneri piknik hava şartları iyiye gidiyor bu şekilde devam edecek olursa pikniğe olmazsa daha önceden rezerve etttiğim cafeye gidecez burda ne yapacaz kös kös oturabiliriz ki bu az rastlanan bir durum benim önceden teğmin ettiğim tabuyu kullanarak eğlenebilir komik duruma düşebilir gülebiliriz mekanda bulunun yiyecek içecekleri gıda edebilir ve etraftaki hatunları kesebiliriz ki en eğlencelisi bu fakat ben asla yapmam bunun dışında birde şu var Gothicgirl16 arkadaşımız gothicrigl17 oluyor o gün yani 2 mart pazar günü arada onun doğum gününü de çıkaracaz yani ilk buluşmaya göre baya renkli geçecek gibi görünüyor dediğim gibi alternatif mekan önerilerini de mail adresine yollayabilirsiniz.

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 13:18:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar,buluşma yeri ve zamanı kesinleşti.Katılıma dahil olan çoğu kişilere daha önceki yazımda belirttiğim adrese E-mail yollamadıklarından ötürü   onlara ulaşıp,gerekli bilgileri aksedebilme imkanım olamadı haliyle.Gelecek olan arkadaşlarımdan verdiğim adrese mail atmalarını ve gerekli olan bilgilerini yazmalarını ÖNEMLE rica ediyorum.

DUYURU: Herhangi bir mekan önerisi olmadığından dolayı önceden rezerve etmiş olduğum mekana gidilecektir.Hepimiz demokrasiye inanan insanlarız,çoğunlukta olan önerileri dikkate alabilmemiz için öncelikle öneri olması gerekiyor değil mi?  Ancak belirttiğim gibi önerilerinizin olmadığından  dolayı pek de adaletli bir karar veremeden kendi tercihime ve avrupa yakasından gelecek arkadaşlarımınız çoğunlukta olması  sebebi ile Avcılar da karar kılınmıştır.Görüşmek üzere arkadaşlar.

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir