ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 03:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Sosyalleşelim Güzelleşelim:):):):):)
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gelibolulu

gelibolulu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 23:37:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
sosyalleşmek herzaman güzel bişeydir. Yalnız öyle bir tarihte ve yerde olmalı ki herkese uysun, herkes gelebilsin... haksızmıyım.....

basak29

basak29 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 19:28:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·basak29· :
 ben aslında cc hakkında çok yanılmışim belki sanal aşklar fosss ama gercek dsotluklar var tolga benım içn öle işde geyık muhabed  kanka muhabetı falan hepsi samimi gercek isterdımki gercekde görüşelim ama bazen hayat zamna mekan önemli şartlarda tabi yani illaki buluşmak gerke yok gönüller bir olsun bizm gölümüz bir çok güveniyrum söledıklerını önemsıyrum seni çok seviyrumm kankacımm ölesine değil

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 21:26:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

gelibolulu :
sosyalleşmek herzaman güzel bişeydir. Yalnız öyle bir tarihte ve yerde olmalı ki herkese uysun, herkes gelebilsin... haksızmıyım.....

Kendini bilen herkes diye düzeltelim

Bu arada ilk ve son sayfaya bakılır genelde nedense forumlara ben hatırlatayım dedim 3.sayfada iletişim bilgileri ve uyarılar yer almakta göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyorum

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2008 Pzt 00:02:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
süpperrrr

Karabocekim

Karabocekim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 18:23:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Cem bu güzelleşmede j&b j&w sıredwards ve sınırsız çikolata da olacakmı kankam

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 21:08:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Karabocekim· :
Cem bu güzelleşmede j&b j&w sıredwards ve sınırsız çikolata da olacakmı kankam

Biz nescafe 3 in 1 lepton yellow label kolaturka ayran neyin diye düşünmüştük

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 20:24:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·justerixx· :

Evet arkadaşlar sadet ile aramızdaki mesafeyi sıfıra indirme zamanı geldi çattı

Aşağıda katılım için gerekli iletişim bilgisi yer alacak fakat öncelikle uyarılarım var

Dikkatle okuyunuz lütfen yapmanız gereken şudur buluşma noktası ve organizasyon belirlenebilmesi için vereceğim adrese bende varım diye bir mail atmanız yeterli mail de chatcity içindeki adınız (nick) bulunduğunuz il ve ilçe yer almalı ki ortak bir buluşma noktası ayarlanmalı ulaşım herkes için kolay olmalı

Örneğin bende varım justerixx istanbul avcılar Piknik

Mail Gönderen herkes organizasyon her ne olursa olsun kesinlikle katılacağını Beyan etmiş sayılır

Önemli not: ilk katılımlarda özellikle olmak üzere chatcity içersinde tanınınan kişiler olmalı eğer değil ise yada yeni bir üye ise Chatcity içerisinde tanınan saygın bir üyeyi Referans göstermesi şarttır taktir edersiniz ki böyle bir organizasyona öncülük ederek her katılımcıya ayrı ayrı kefilde olmuş oluyorum eğlenmek için bir araya geliyoruz huzursuzluk olmasını istemeyiz öyle değil mi? Ben bişey anlamadım kardeşim ne diyon yaaa diyorsanız benimle bizzat temasa geçin anlatayım

Bende varım maillerinizi 20/02/2008 Saat 24:00a kadar chatcitykampta@hotmail.com adresine yollayınız  Bu mail adresi bir msn adresi değildir eklemeyiniz!!

Buluşma yeri tarihi ve yapılacak olan aktivite 21/02/2008 Tarihinde en geç Saat 24:00da Başlık altında açıklanacaktır

Not: ilk olarak tanışalım kaynaşalım birlik olalım diye organizasyonlar günü birlik olacaktır ilerde katılı olursa çok büyük organizasyonların altına imzamızı atabilir

Yani paylaştıkça büyüyebiliriz

Saygılarımla Justerixx Cem

Arkadaşlar kendi yazımı alıntı yaptım çünkü birçoğunuz bana ne zaman nerde nasıl diye soruyorsunuz işte yanıt burda bana 40 kişi bende gelecem bende gelecem diyor fakat toplam gelen mail sayısı 6 lütfen bana yazmayın katılmak istiyorsanız yazılı mail adresine mail atın bilelim kaç kişiyiz sonra buluşma günü geldiğin de ee ben sana söylemiştim demeyin çünkü ben size söylüyorum

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 09:44:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

4 Gün sonra yani 20 şubatta katılımlar sona erecektir bir hatırlatayım dedim

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2008 Sal 21:05:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Son gün bugündür arkadaşlar gelmek istiyorsanız yukarıda görülen adrese mail atın bana (özel) değil adrese mail de hadi buyrun yarın akşam buluşma yeri tarihi ve etkinlik açıklanacaktır kalın salıcakla

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 22:23:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gün geldi çattı 2 mart pazar günü toplanıyoruz toplanıp toplanmış oluyoruz

Ben yani justerixx

Barbie30

Jennif

KiziLGozLuMeLeK

lATAl

The_RaPsODY

Purototip

strawberry1

xminionx

Gothicgirl16

TuzRuhuESK

nickleri aklıma şu anda gelmeyen çok değerli bir kaç arkadaş daha bende bunların arasında olmak istiyorum diyorsan ee yorma beni yaz sende walla bi daha uyarmam ahanda benden demesi de hadi duyrun

Chatcitykampta@hotmail.com adresine mailinizi atın uyarıları okuduktan sonra tabi

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir