ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 22:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   T.C Günümüze kadar uzanan kağıt paraları..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 00:21:38      T.C Günümüze kadar uzanan kağıt paraları..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Geçmişe bi yolculuk yapalım istedim ve eskiden kağıt paralarımız nasılmış paylaşmak istedim..

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 01:13:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
10 000 ve sonrasını hatırlıyorum sanırm Osmanlı zamanında da kağıt para kullanılmış. paylaşımın için teşekkürler PaRiS

ayskendimen

ayskendimen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 01:18:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ne tesadüf, bende 10.000 den sonrasını çok net hatırlıyorum. hatta 20.000 ile ilgili hatıralarımı anımsadıkça tebessüm ettiğim çok oluyor.

*Çocukluğumun en sevilen harçlığı 20.000, büyüdüm ama seni hala seviyorum.

nostalji paylaşım için teşekkürler,cPaRiSc. :))

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 01:47:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
demekki aynı kuşaktanız

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 02:01:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burda bir çelişki var yalnız bu başlık bana yazmak istediklerimi yazma fırsatımı sundu siyasi olarak çok şey söylendi bu 6 sıfır atılması ile ilgili hükümet şöyle yaptı hükümet böyle yaptı diye peki paradan atılan altı sıfır nereye gitti? çöpeee

Neden mi çöpe gitti şimdi mantık olarak türk lirası değer kazanmalı alım gücü artmalı ekonomi düzelmeliydi böyle bir uygulama yapıldığında aksi taktir de olacak en güzel şey sadece mürekkepten tasarruf olurdu ki öyle de oldu örneklemek gerekirse örneğim maaşın 700 milyon ev kiran 400 milyon sana ne kalıyor geriye 300 milyon 6 sıfırı at maaşın 700 lira kiran 400 lira sana ne kalıyor 300 lira Eee nerde bu giden 6 sıfırın faydası ne değişti 2002 dış borç 92 milyondu şimdi ise 2.5 katı nerede düzelen ekonomi? 2002 ve öncesinde asgari ücrete gelen en düşük zam %14 idi şimdi ise rekor bir zam geldi %4 2002 de motorin 800lerde iken şimdi 2800lerde ekonomi düzelmesinden kasıt sanırım vatandaşın eyilmesi ha bi de yolsuzluklar var ki onlar rekor seviyede 2002 ve öncesinden meğer bizim dolandırıcılarımız melekmiş melek Cem uzan çok yaşa 

Başlığın amacı daha başka ama türk lirasının bu halini görünce vatan sever duygularım kabardı az biraz mualifim naparsın 25 bin ytl maaş verdiğim vekil benden ekmek parasını saklıyo bu da sinirimi bozuyor

Ellerine sağlık burak kankam çok güzel bir paylaşım

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2008 Pzt 00:45:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2008 Pzt 08:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßunLArı GÖrdüm..Az maz Araklamadım ßaßamın Cebinden ParaLarıı.YtL Leri Zaten Kendim KAzanmaya çalıŞıyorum..PayLaşımın Çok güzel.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir