ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 14:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ajan olmak istiyorum
 <<12345678 910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mause80

mause80 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2008 Cum 13:12:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arda biraz Kendinden Baset Sen Kendin tanıtmadan olmaz bu  işler her insan  chatcity.cc  başlık attın zaman ajan olmazsı mı lazım :S çok ayıp ediyorusun bak arda bunca insanların hakkın yiyiyorusun ayıp senden adam olur sandım aam senden hiç.  birşey olmaz Yıldız ajan lıyı sen untu gittisin resimlerine baktım zaman Resimlerin Biraz  Güzel Benziyor :) Arda Bak Bende Mali Gönderdim Kaç Aydır Kaç Senedir Ya Okudular Ya Okumadılar Bir Süredir  Yani Bir Süre Diyorum ama   2002 2004 mü ne açtım bu NickO Zamandır Mali Gönderdim Ajanlık için Amada Genişme Yok İnsanların Hakkın Yemek Çok Ayıptır. Şimdi Kısmetse Bir vip Alıcam Bakarım Belki Ajan Olurum Zaten Chatcity.cc ye Ajan lazım CC Ye Girmeyili Zaman Oldu En çok  6 sene oldu chatcity.cc Girmiyorum Şimdi Girmeye Başladım Bak Arda Arda Konuşruz Ama Şimdi Bu Aralar çok meşgulum O yüzden Hiç. Kimseye Konuşamıyorum Anladın mı Beni . Bu Yorum Yazdım İçin Bana Kızıcaksın ama sende Başlık Atmasaydın O yüzden yazdım  hos sohbetler. arda

ccTiyatrocuArda

ccTiyatrocuArda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2008 Cum 15:10:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hakkında hayırlısı ney ise o olsun kardeşim birşey diyemiyiceğim.

QblueseaQ

QblueseaQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 12:18:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

mause80

mause80 resimleri

20.Haz.2008 Cum 13:12:59 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arda biraz Kendinden Baset Sen Kendin tanıtmadan olmaz bu  işler her insan  chatcity.cc  başlık attın zaman ajan olmazsı mı lazım :S çok ayıp ediyorusun bak arda bunca insanların hakkın yiyiyorusun ayıp senden adam olur sandım aam senden hiç.  birşey olmaz Yıldız ajan lıyı sen untu gittisin resimlerine baktım zaman Resimlerin Biraz  Güzel Benziyor :) Arda Bak Bende Mali Gönderdim Kaç Aydır Kaç Senedir Ya Okudular Ya Okumadılar Bir Süredir  Yani Bir Süre Diyorum ama   2002 2004 mü ne açtım bu NickO Zamandır Mali Gönderdim Ajanlık için Amada Genişme Yok İnsanların Hakkın Yemek Çok Ayıptır. Şimdi Kısmetse Bir vip Alıcam Bakarım Belki Ajan Olurum Zaten Chatcity.cc ye Ajan lazım CC Ye Girmeyili Zaman Oldu En çok  6 sene oldu chatcity.cc Girmiyorum Şimdi Girmeye Başladım Bak Arda Arda Konuşruz Ama Şimdi Bu Aralar çok meşgulum O yüzden Hiç. Kimseye Konuşamıyorum Anladın mı Beni . Bu Yorum Yazdım İçin Bana Kızıcaksın ama sende Başlık Atmasaydın O yüzden yazdım  hos sohbetler. arda

< src="forum1stmessagebanner.asp" width=301 scrolling=no height=251>

·ccTiyatrocuArda·

·ccTiyatrocuArda· resimleri

20.Haz.2008 Cum 15:10:58 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Arda 

Fr33sTyLerZ

Fr33sTyLerZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2008 Sal 12:00:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
mause1905 :

Ajan yapsana Benüü Sn Be =(

eViLf0x

eViLf0x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2008 Sal 17:07:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
mause80 :

ne hırçın bı kızmış ya tırstım  

AxRxDxA

AxRxDxA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2008 Cmt 22:10:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
mause80

mause80 resimleri    bence eski ve user birisin sanırım kendine bir çeki düzen ver şeker kız  unutmadan aklıma geldi benden adam olmaz diye bir anlamsız ve senin gibi saçma kelime yazmışsın  insanları pasif görme  el elden üstündür diye bir söz var  unutmayalımki ve bayan oldugunu hatırlatayım herkese hakaret  ederken kendine neler söylenecegini bir düşünmen gerekir degilmi  onun için küstahlıgını belli etmişsin  zaten görünen köy klavuz istemez degilmi  kendimi sana bir gün tanıtırım sohbetimiz olursa belki anlarsın ve bu yazdıklarınıda iyice bir düşün  kibar hanımafendi     sakın   yüksek okul mezunuyum deme mause80  kültürlü insanların hakkını  yemiş olursun    saygılarımla.

han53

han53 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2008 Cum 13:47:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bende ajan olmak istiyorum ve bu görevi doru düzgün yapacagıma yemin ediyorum

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2008 Cum 15:13:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :

Chatcity Ajanlık Başvurusu için gereken belgeler:

1-Kimlik Fotokopisi
2-İkamet Belgesi
3-Sabıka Kaydı
4-Akciğer Filmi

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2008 Cum 20:50:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lailaflower :
xxxAlexandroxxx :

Chatcity Ajanlık Başvurusu için gereken belgeler:

1-Kimlik Fotokopisi
2-İkamet Belgesi
3-Sabıka Kaydı
4-Akciğer Filmi

Ruh hastası olduğuna dair belgeyi unutmuşunuz

img145/3492/bileydinrk3.gif

kartopu111

kartopu111 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2008 Çar 17:42:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
beni lütfen ajan nasıl olunuyo bana söyleye bilirmisinis
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir