ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 17:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ajan olmak istiyorum
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ARDAxBILISIM

ARDAxBILISIM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 11:39:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ÖNCELİKLE   SELAM DİYORUM   ARKADAŞLAR  BENİMLE SORUNU OLAN  FORUMA  DEGİLDE  CİTYDE  YÜZÜME SÖYLESİNLER  ALINTI  YAPMAYIN    EVET YİNEDE SABIRLI BİRİSİYİM  ÇÜNKÜ  SİZİNLE UGRAŞIP  VAKİT KAYIP EDEMEM  AMA  ÇOK  YANLIŞ YAPIYORSUNUZ  HİÇ  GELİPDE BENİ  BİKEZ OLSUN DİNLEDİNİZMİ FORUMA GEÇMİŞSİNİZ  ÖNÜNE GELEN YAZMIŞ  BİLENİDE  BİLMEYENİDE  YORUM  YAPMIŞ  BAKIN  KARDEŞLERİM  SİZE BUNU İFADE ETMEK  İSTERİM  BEN BURADA  DAHA  YENİYİM  YAZDIGIMIZ İLETİYİ   DOGRU  BULMUYORUM  KİMSENİN  BENİ  YARGILAMASINA  HAKKI YOK  AMA   BEN BURAYA KENDİMİ TANITACAGIM DİYORSANIZ  BUYRUN  TOLK  SHOW A  SİZİN İÇİN BİR DAVET ALAYIM   LAKİN.  SİZİNLE KONUŞMAYI  TERCİH EDERİM   LÜTFEN  DAHA  FAZLABİRBİRİMİZİ RENCİDE EDİPTE YORUM YAPMAYIN  KENDİMİZİ  DAHA  FAZLA BURADA KÜÇÜK  DÜŞÜRMEYELİM  BURADA  FORUM BİZLER  İÇİN  ANLADIGIMA GÖRE  PAYLAŞMAK DEMEKDİR  BUYRUN  PAYLAŞALIM SİZE KARŞI  BİR SAYGISIZLIGIM OLMUŞSA SİZLERDEN ÇOK  ÖZÜR DİLİYORUM AMA YANLIŞ YAPTIGIMI  ZANNETMİYORUM  * AMA  SİZ  BUNADA  YORUM  YAPARSANIZ ?   ODA  SİZİN BÜYÜKLÜGÜNÜZ VE  KİBARLIGINIZDIR .... SAYGILARIMLA-ARDA

ARDAxBILISIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 12:03:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=·0ssye5ayqala·]

ARDAxBILISIM·

·ARDAxBILISIM· resimleri

25.Şub.2008 Pzt 18:35:31 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

AHU  HANIMI YARGILIYANLARIN ÇOGU    ÇEKEMEYENLER VAR  KUSURA BAKMAYINDA-. DOSTLARIM KİMSE  HAKSIZ YERE  BAN YEMEZ AMA GERÇEK DOST  OLAN BUNU  BURAYA DEGİLDE MAİL ATARDI  BU İLETİLERİ BURAYA YAZMALARI  BİZİ ÇOK ÜZDÜ KUSURA BAKMAYIN ARKADAŞLAR  KENDİM OLARAK VE 7  BİLİŞİM  ŞUBEMİZ  OLARAK BİZ AHUYU  DESTEKLİYORUZ  ÇÜNKÜ GÖREVİNDE ÇOK TAKDİR ALICI   SÖZLER İFADE EDİYOR  AHU  HANIM  SİZİ  67  KİŞİ  OLARAK  SİZİ  DESTEKLİYORUZ GÖREVİNDEGOLD AJANLIGINIZI BEKLİYORUZ     ·0ssye5ayqala·

·0ssye5ayqala· resimleri

SAYGILAR... ARDA BİLİŞİM

ARDA BİLİŞİM BEN KLAVYEM BABAANNEM DEDEM HEPİMİZ SENİN AJAN OLMANI DESTKELİYORUZ.BİRDE BAKKAL AMCAŞİMDİDEN YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM      evet  kardeşimiz  bunu ifade ediyor  ama  sizin işiniz dalgaysa  onu bilelem   şu  yaptıgınız  5  yaşındaki  çocuk  yapmaz  beni  dinleyin  fazla kendinizi  aşagılamayın   yakıştıramadım  bu  sözleri  sana  saygılarımla. arda

ARDAxBILISIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 12:12:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
simonkala :
[QUOTE=·RestlessOblivion·] 7 şubemiz ve 67 çalışanımız olarak sizi destekliyor ve bu görevin üstesinden gelebileceğinize can-ı gönülden inanıyoruz. Şimdiden başarılar dilerim ·ARDAxBILISIM· 
bende arkandayım arda:)) bence  arkamda  degilde  bu  sözleri  kendine sakla kardeş oda  senin  kibarlıgın

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 13:12:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok üzüldüm bu forum konusunu okurken. Bir arkadaş nacizane bir isteğini dile getirmiş ve foruma dökmüş bu isteğini. Anlamadığım şey arkadaş ile kendi çapında eğlendiğimizi zannediyorz fakat nedir şimdi bu? Tamam eleştiri yaparız fakat insan ile dalga gecerek mi eleştirilir(!) Alex in konuya yaklaşımı, rain in ve birkaç saygılı yorum dışındaki açıklamarı Arda ya yapılan yorumları saygısız olarak buluyorum ki o size saygısızlık yapmamışken.. ne kişiliğe bir söz ne de rencide edici bir durum var ama... Bu sitede yıllarımızı geçirmiş olabiliriz ama bir kişinin acemliğini kendimize alet edinip üzerinden Eğlenilmesini anlayamıyorum. İlgincsiniz... Kelimelerimiz bizi anlatır arkadaşlar bence. Ve az da olsa kimin ne olduğu kelimelerinden anlaşılır.

Saygılarımla...

prasinoxxx

prasinoxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 13:31:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SELAMLAR HEPİNİZE YA BIRAKIN SOHBET ODALARINI FORUMDA BİLE KEDİ KÖPEK GİBİ BİRBİRİNİZİ YİYORSUNUZ BU NE REZİLLİK YA HA BİR DE ŞU UZUN SÜRELİ CEZALARA NE DEMELİ ANLAYAMIYORUM HİÇ BİR SİTEDE BU KADAR UZUN SÜRELİ CEZA VERİLMİYOR YOK 3 GÜN  YOK 1 HAFTA NE DEMEK OLUYOR ANLAYAMIYORUM DOĞRUSU LÜTFEN BU ANLAMSIZ CEZALARA BİR ÇÖZÜM GEİTİRİLSİN SAYGILARIMLA

prasinoxxx

prasinoxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 13:45:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALLAH RIZASI İÇİN ŞU GİRİŞ SAYFASINI DEĞİŞTİRİN YA CC DE BARBİE30 VE MAYK1970FB DEN BAŞKA KİŞİLERİN RESMİ YOK MU? ANLAYAMIYORUM DOĞRUSU HER GÜN AYNI RESİMLERİ GÖRMEKTEN MİĞDEM BULANDI YAAAAAAAAAAAAAA

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 13:53:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba herkeslere uzun zamandan sonra foruma yazıyorum :)

Bu konu ilgimi çekti açıkçası, evet insanların haklı / haksız olduğu konular var Arda nickli arkadaş bir isteğini dile getirmiş. 1. si bence bunun yeri burası değil. Evet uzun yıllardır burdayım 2003 yılında üye oldum sanırım 5 yıl oldu burada olalı.Nickini hatırlayamadığım birçok arkadaş forumdaki popülerliği, çok kişi tarafından açtığı başlıkta karşılık alması vs... nedeniyle ajan oldu .. Kimi yükseldi kimi görevden alındı. Söylediğim gibi bence bu konunun yeri burası değil. Açılan başlıklarda binlerce kez bu konu tartışıldı arda dışındaki arkadaşların açtığı başlıklarda... Evet forum herkese açık bir yer bu konuyu buraya taşıdın madem insanların olumlu / olumsuz eleştirilerine açık olmalısın Arda unutmaki ajan olmanın yolu sabretmekten geçer (MİŞ) :) 2. si Ardayı savunanlar olmuş / yerin dibine batıranlar olmuş.muratuğraşın söylediği şey dikkatimi çekti ve biraz da kınadım açıkçası sevgili yeni ajan arkadaşımız muratugras :) anladığım kadarıyla insanlar Arda arkadaşımzın açtığı konuyu bence dalga konusu değil eleştiri konusu yapmışlar burası madem herkese açık bir yer eleştiriye de açıktır !! Bunu ne sen ne moderatörler ne de şefler engelleyemez (...) Ancak aşırı derecede huzur bozucu , yasaklanmıs kelimeler sarfedilirse kaldırılır. Bir de az da olsa kimin ne olduğu kelimelerinden anlaşılır demişsin her insan burda konuşma özgürlüğüne sahip kuralları bozmadıkça ... Sen, insanların kullandıkları kelimelerden onların ne olduklarını söyleme hakkını nerden buluyorsun merak ettim açıkçası :) 3. sü forumda görev alan arkadaşlar bir terslik gördüklerinde zaten gereken yaptırım ne ise onu uygularlar forum bence şu an bir dalga değil eleştiri konusu.. Gereken yazılan GEREK gördüğünde yok edilir :)

Herkese sevgi ve saygılı günler dilerim...

NOT: Bu yazı bir saldırı değil eleştirmek adına yazılmış bir yazıdır . Geri dönüş lütfen saldırı şeklinde olmasın , olursa da yazılan yazıldığı şekilde kalıcaktır :)

Keyifli Sohbetler...

speedspeed

speedspeed resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 14:41:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arda demıssın ajan olmak ıstıorumm.yakısır sana ama sunu untma kı bu sekılde bıyere varamazsın bole herkes dalaganı tutar ıste raınt dedıgı  gıbı bole  bı baslık olamaz yaaaaa....  rahat ol bıraz kasma kendınııı...

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 14:43:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben hiçbirşeyi engellemek için bu sözlerimi etmedim. Ayrıca yazımı tekrar okursan anatemasını daha iyi anlayıp ona göre yazı yazmalıydın sanırım. Eleştiri yapılır fakat saygılı olmak gerekir, burada hemfikiriz değil mi? Bu yazılanlar eleştiri mi dalga gecmek mi?

Evet kelimeler anlatır burada bir insanı.. Başka bir kendimizi anlatma yolu varsa söyleyin bilelim. Yazımı tekrar okumanı isterim ve anlayana kadar, içinden kınamakiçin birşeyler bulmak için değil sadece düz şekilde okumanı dilerim. Cok sade ve acık yazdım. Eleştiri demek saygısızlık demek değildir hele hele dalga gecmek hiç değildir. Benim forumla ilgili olarak herhangi bir yaptırımım olmaz olamaz da, fakat buraya MURATUGRAS82 kimliğimle yazmak benim en tabii hakkımdır. Kullandığım cümleler bana verilen sorumlulukla değil tamamen MURATUGRAS82 kimliğimle yazılmıştır.

Sanırım bir kişi kendini kelimeleriyle belli eder dedim ona takıldın ama orada bir kelime gurubu daha var, tekrar okursan sevinirim AZ DA OLSA demiştim sanırım bir kere okudunuz yazımı... Neyse ben foruma ajan kimliğimle değil MURATUGRAS82 kimliğimle yazı yazıyorum benim yazılarım da editlenebilir, eleştirilebilir.

O yazıda da Ardayı eleştirenleri değil Arda ile dalga gecenleri eleştirdim, eleştirirken de DALGA GEÇMEYEREK eleştirdim. Aradaki farkı anlatabildiğimi umuyorum.

Konu hakkındaki görüşlerimi bildirmiş ve kendimce konuyu kapatmış bulunuyorum.

Saygılarımla.

CaFeCLaSs

CaFeCLaSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 14:55:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ardam   Yıldız Ajanlık Sana Her Zaman Yakışır Biliyorum YapBilirmisin Ama Eminim Yaparsın Benden Bu Kadar  Gerisin  İnfumum Bırakıyorum 

Bende Bir Başık Attım Zaman Banada Yazarsın Artık:D:D Benim Ajan Olmamı İstiyorsan Tabi.:D Her neyse Bende bu kadarlık Yeter 

CaFeClass Gözlerinden Öper

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir