ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 03:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Neden Yarın
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 08:52:13      Neden Yarınsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Neden hep yarını bekliyoruz, eski radyolara saklanmış olan arkası yarınlarda mı mutluluğumuz, uçsuz bucaksız bir deniz gibi yaşam, içinde kaybolmaktan, yaşadığımız günde olacaklardan korkmamalıyız, yüzmeyi bilmeyebiliriz ama nefes almayı ve yürek çarpıntısını iyi biliriz. Eğer hırsın maddiyat üzerineyse sevindiğin anlar kazandığın anlardır, hasetlik üzerine haz alıyorsan, senin sevincin başkasının hüznüdür ama seven bir yürekle yaşamak istiyorsan yaşamın her anı anlamlıdır. Önemli olan ayakta durabilmeyi bilmek, hayatın sıkıntılarını diğer gözünüzle yani yüreğinizle görebilmek. Eğer ararsan hayatın içinde yok sayamayacağımız o kadar çok şey var ki ama bunlar bile bazen bana anlam katıyor, hislerime duygularıma tercüman oluyor. Hergün bir evin içinde birlikte yaşadığımız, bir ofiste aynı stresi kokladığımız, iyi iletişimiz olmasına rağmen bir müsabakada ayrı taraflarda oturduğumuz onlarca, yüzlerce insanla aslında aynı havayı teneffüs edip resmi olarak aynı lisanı paylaşmamıza rağmen aynı dili konuşamıyoruz. Konuşulanlar sanki farklı bir dil, anlamış gibi görünüp geçiyoruz. Bu geçişler ve gökyüzünün gün değişimleri arasında duygularına yön vermeye çalışmak nafile, geleceğini seçemezsin ama kalabalık içerisinde kendi duygularının aldığı yolu uzaktan izler gibi görebilirsin. Ben şimdi öyleyim duygularımdan bir adım geride duygularımın hayatıma yön vermesini izliyorum. Yaşamın içinde bir izi takip ederek kat ettiğim yolda hayatımızın şekillenmesinde tesadüflerin inanılmaz oranda payı olduğunu görüyorum. Sadece karşımıza çıkan ve bize görünenler arasından seçim yapabiliyoruz herhangi bir konuda bin seçenek olsa ama bize en fazla beş seçenek sunulmuşsa, elimizde olmayan şeylerin elimizde olanlara göre kat kat fazla olduğunu görüyoruz. Ama değişemiyoruz da, her sabah uyanır uyanmaz bu gün farklı olmalı diyoruz, kendimden anlatmak istersem gözlerimi açtığım anda yaşamın içinde kapılıp uçtuğum, bazende peşinden koştuğum sevgi rüzgarının bana doğru esmesini istiyorum. Akşam olacağını hiç düşünmüyorum, radyolarda değil ama nefes alışların harflere dönüştüğü bir anda bir arkası yarını daha dinlemek istemiyorum.

Renk Değişir mi?
                               Sen değişir misin?
                               Ovunca gözlerini ben değişir miyim
 ?  

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir