ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Mayıs 2024, Çarşamba 16:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC Halkı Küfüre Karşı Çıkalım.
 <<1...1920212223242526272829 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Chill

Chill resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 00:06:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

bence küfür ve argo kullanan insanlarla karşılık lı diyaloğa girilmemeli  nekadar diyalog kurarsak (bu iyi veya kötü yönde fark etmez) onlar daha da abartıyorlar ama karşılık vermesseniz susuyorlar deneyin ve görün

lRoCkOfSaTaNl

lRoCkOfSaTaNl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 00:36:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

işde küfüre karsı çıkalım dien arkadasımız

lRoCkOfSaTaNl

lRoCkOfSaTaNl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 00:37:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
reklamıst o küfür edenlere küfür ederek karsı çıkmaya baslamıs:DD güzel yontem aslında:DD::D

DeLiEmiNE

DeLiEmiNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 01:58:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 tam komedi

SiMaRikBaBe

SiMaRikBaBe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 06:47:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cybersins

cybersins resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:35:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

küfür e karsımı ??? adam yarım saat ana avrat sövdü bana sonra tövbe tövbe dedim diye yarım saat konusmam engellendi bu şekildemi küfüe hayır diyorsunuz???

ben sikayet edebilecek adam ararken başımıza gelene bak ayıp yaa

kimse bana huzurlu bir ortam yok kufursuz yok bilmem nesiz demesin 18 yasından kucukler ykmus falan da demeyin ajan lar yada her kim varsa işini yapsın bir şikayet butonu koyun odalara

YaRaLII34 ve MyFavoriteSs yarım saat küfür etti bana ne oldu peki?? ben yarım saat susturuldum. bumu çözüm ??

ELLvIS

ELLvIS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2007 Pzr 06:25:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben eskı Bı  kufurbaz Olarak...  (NiqoLaemrah)

Arkaslar bılıoruz kı kufur hiç bişeyın cözümü deyil.! ama lakın boyle bi ortam da da olmassa olmazlarından. Bu herkes tarafından bilinmekde.Tabı bıde kufurun neden edıldıgı var vea  Ne amacla desek daha iyi olur .Adam anı sıkılır relax olmak için gelır burda  mılletın ozelıne copy paste  yaparak  kufur eder karsındakı abazlarda  delıkanlılar ya  hemen cwp verırler ama bilmezlerkı o kufurlerın arasında  bazı harf oyunları var .  Bide  Kufr etmek var arkadslar...

Sen kız arkadasınla, dostunla   abın le ablan la oturur sohbet edersın, ordan bi abaza  atlar slm nbr özel acsana  özelde takılalım mı msn adresım mı verıorum al  şş askım en sonunda cwp alamaz ya baslar kufur etmeye calısmaya.. sora ordan kfuurbazlar vea   kufur etmek isteyenler devreye girer  abazaya kufur eder  Nolur  Kufurbaz olur :) CC HAYINI olur  ama tanıyanlar onları cok iyi bılır  hatta ve hatta  donemın ajanları  da  Kufurbaz die  tabır edılen  ama cesur adamları Cok severler :) saygılarım la NıqolaEmrah   kUFURE HAYIR :)

CC sohbet icin buraya
 <<1...1920212223242526272829 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir