ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 23:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC Halkı Küfüre Karşı Çıkalım.
 <<12 3456789101112...29>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 17:26:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bende küfüre karşıyım fakat zaman zaman benimde küfür ettiğim oluyor ::))   Ama reklamcı Küfüre karşı biri olman için Küfür etmemen gerekiyor özelime ettiğin küfürleri unutmadım ;) Süt dökmüş kedi takliti yapmayın reklam yapmaya gerek yok reklamcı :)))

xDeMoNcHiLdx

xDeMoNcHiLdx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2006 Cum 07:22:13sohbet oyun linki

Küfüre Bende Karşıyım Ama Edenede Özelden Yazarım Falla  Etmezlersede En Seviyelisi Benim Kolay Gelsin Arkdaşlar ChildSugar

LoVeStoRy82

LoVeStoRy82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 00:46:10sohbet oyun linki
Frida sen kendini yorma zaten en çok küfüre karşı olanlar küfürün kralını ediyolar biz kimin ne olduğunu iyi biliriz...

necQ888

necQ888 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 15:21:42sohbet oyun linki

fıratım arkandayım ama nasıl olcak bu ajanlarlada olcak iş deil

nası olcak cozum yolu lazım olmassa olmaz zaten kısa surelı cozum olur hakeden ozelden edıyorum kufur kusurabakılmasın

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 15:50:48sohbet oyun linki

15 Mart 2006 Tarihi İtibariyle Küfür Cc den Bir Kez Daha Kaldırıldı 

lllnikolaemrahlll

lllnikolaemrahlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 20:30:58sohbet oyun linki

LİİİTTER SEN ÖNCE  BİRAZ   YAVAS  KALDIR  BAKIYIM  O KÜFÜRÜ   ARKASDASLAR   CC DEN  KÜFÜR KALKMASSS..!!!!!!  BUNU AKLINIZA  SOKUN BASKSA  BİR SEY DEMİORUM KALKMAZ  DİYİLDE KALKAMAZ  (HEM  HADİ BIRAKTIK DİYELIM AJANLAR   NE  YAPCAK )  YA BİS AJANLARI DÜSÜNÜORUS

IittIetiredev

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 14:02:10sohbet oyun linki
lllnikolaemrahlll :

LİİİTTER SEN ÖNCE  BİRAZ   YAVAS  KALDIR  BAKIYIM  O KÜFÜRÜ   ARKASDASLAR   CC DEN  KÜFÜR KALKMASSS..!!!!!!  BUNU AKLINIZA  SOKUN BASKSA  BİR SEY DEMİORUM KALKMAZ  DİYİLDE KALKAMAZ  (HEM  HADİ BIRAKTIK DİYELIM AJANLAR   NE  YAPCAK )  YA BİS AJANLARI DÜSÜNÜORUS

Ajanlar Senin İçin Değil Senin Gibiler İçin Var Sen Küfürü Bırakırsın Başka Bir Emrah Gelir O Eder..Siz Filtreyi Delin Yeni Filtre Çıkar..Siz Küfür Edin Ajanlar Banler...Siz Girin Şeflerimiz Gönderir...Kısacası Senden Daha Akıllı İnsanlar Mevcut Sen Merak Etme...Herşeyin Bi Çözümü Vardır Kimse Yormasın Kendini..Ne Zaman Biri Bilişim Suçundan Dolayı Seni İçeri Aldırtır O Zaman Ajanlara Yardım Ediyordum Dersin :)

JunLee

JunLee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 14:06:47sohbet oyun linki

Bybrut :
fırat abi çok haklısın abi küfür eden ahlaksızları ccden silmemiz lazım

ßurak Sus Lem sen... 

JunLee

JunLee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 14:21:18sohbet oyun linki

Hımm ßaşlık GüseL Ama İstenilen Şey İmkansız.. Olmayacak Duaya da Amin demem.. Cc de Küfür Kalkmaz ßu 1 İkincisi Küfür Yaşamın Bi Parçası İyi Yada Kötü Fark €tmez.. Şuradan ßir Kişi gelip desin Ki ßen Hayatımda Küfür €tmedim.. Yani ßoşa Kürek Sallıyorsunuz..  Yeri Gelince ßende €diyorum.. Ha İçimden €tmişim Ha ßunu Cc de Yazmışım ßişi fark €tmiyor. Önemli Olan Niyet ... ßi fark Var Diğerleri Gibi Sahte Davranmayıp İçimden Geleni Özgürce Yazmış Oluyorum. Küfür İyi ßişey DeğiL Ama Yeri Geldiğinde Çok İşe Yarıyor (Cc İçin Geçerli)

Teşekkürler. ßu ßenim Düşüncem Kim ne Düşünür ßilemem..

NooXiouS

Ayakta Ölmek Diz Üstünde Yaşamaktan Daha Onur Vericidir..

IittIetiredev

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 20:51:51sohbet oyun linki
JunLee :

Hımm ßaşlık GüseL Ama İstenilen Şey İmkansız.. Olmayacak Duaya da Amin demem.. Cc de Küfür Kalkmaz ßu 1 İkincisi Küfür Yaşamın Bi Parçası İyi Yada Kötü Fark €tmez.. Şuradan ßir Kişi gelip desin Ki ßen Hayatımda Küfür €tmedim.. Yani ßoşa Kürek Sallıyorsunuz..  Yeri Gelince ßende €diyorum.. Ha İçimden €tmişim Ha ßunu Cc de Yazmışım ßişi fark €tmiyor. Önemli Olan Niyet ... ßi fark Var Diğerleri Gibi Sahte Davranmayıp İçimden Geleni Özgürce Yazmış Oluyorum. Küfür İyi ßişey DeğiL Ama Yeri Geldiğinde Çok İşe Yarıyor (Cc İçin Geçerli)

Teşekkürler. ßu ßenim Düşüncem Kim ne Düşünür ßilemem..

Sevgili Hemşerim Bahsettiğin Şey Her Ne Kadarda Doğru Olsa Konumuz Bu Değil...Elbetteki Herkez Hayatında Küfür Ve Benzeri Sözleri Söylemiş Veya İstemeden Ağzından Çıkmıştır.. Ama Buranın Reel Hayattan Farkları Olmalı Bizler Reel Hayattaki Saçmalıklardan Bıkıp Geldiğimiz Ortamlarda Hakaret İşitmek İstemiyoruz..Bakın Küfür Etmek Marifet Değil Etmedim mi Ettim Belki Hala İstemeden Ediyorum..Ama Refah Ve Huzur Denilen Şeyler İçin Edilmemesi Lazım...Her İçimizden Geçeni Şuraya Yansıtamayız Bu Çok Mantıksız Olur Özgürce Değil.. Elbetteki Düşüncene Saygı Duyuyorum.. Örnek Vermek İstemiyorum Ama Şunu Demeden Geçemiyeceğim.. Bir Gün Bi Odadasın İçeriye Bir Nick Girdi Fotoğrafını Gördün Çok Çirkin Özgürlük Olsun Diye Nasıl Ona Düşüncelerini Aktarmıyorsan Yüzü Veya Şekli Hakkında, Küfürünüde Tutmalısın Belirli Kurallar Var Ve Bizler Bu Sitenin Kullanıcılarıysak Kurallara Uymalıyız.. Çünkü Ortada Emek Var Sevgili Hemşerim... Küfürü Kaldırmak İçin Kendimden Örnek Vermek Gerekirse Gecelerce Filtreye Eklenecek Kelimeleri Araştırdım..Bittiği Gün Kardeşimin Özeline Girilip Küfür Edildi,Hadi Emeğe Acımıyorlar Üzerine Aldıkları Hakkıda mı Düşünmüyorlar..Bence Oturup Düşünülmeli Emeğe Yazık Hakka Yazık..Hadi Onlarıda Geçtik Zaten İnternette Küfür Veya Hakaret Etmek Bilişim Suçudur... Bir Gün Sert Kayaya Çarpmamanız Dileğiyle Saygılar...

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...29>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir