ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
27 Nisan 2024, Cumartesi 19:07   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

necQ888> Forum Mesajları
    necQ888'e ait Toplam 44 Forum Mesajı var
<<1 2345>>

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  16.Mar.2006 Per 17:34:40
fiogf49gjkf0d

hiç kimsenin yanında geçirmek istemezdım cunku butun dunya havaya uccak dıyosun mahserde toplancas hepsını gorcem hanı bı ben olsem tamam da cevabı zor olurda bu kolay beilk defa gordugum ıcın uzaylıyla takılırdım b, winston 6-7 bira beraber ıcerdık sahilde

alttaki;

söyle bakalım en iyi fizikli kadın hangi ülkeden çıkar

a:porto rico

b:holland(hollanda)

c:czech republic(çek cumhurıyeti)

d:argentina(arjantin)

ben hepsını sevıyorum ama bil bakalım yaw ne hoş bi soru

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Bilgisayar Nasıl Bozulur:)>
  16.Mar.2006 Per 10:08:10

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >***Zamane Gençlerinin Sözlüğü***>
  16.Mar.2006 Per 10:06:40
fiogf49gjkf0d

nen:lan

men:ben

tevüyom:seviyorum

höyyyt:açılın hesabı

n:en

e:iii __Si

c:s__i

Q:oooo

necQ

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CCnin ENleri:)))>
  16.Mar.2006 Per 10:00:04

kankam unutmadım senı ben unutsam kalp unutmasen efendı

şekerin biri ben oluyoyum dmiii vşnemmm

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Aranızda hiç internette tanıştığı birine aşık olan varmı?>
  14.Mar.2006 Sal 17:06:07

cümle kuramadım kusurabakmayın ama yani saçmöa bi olay yok sanalda asık olunmakla

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Aranızda hiç internette tanıştığı birine aşık olan varmı?>
  14.Mar.2006 Sal 17:04:22
fiogf49gjkf0d
bence olabilir neden olmasın  sanalda sanal alem dedıgınız yerde sonucta telefonla konusmak gbi birsey delımı bir iletısım aracı ınternet fıkır uyumlulugunu ogrenırsın  rahatca reelden daha rahat ogrenırsın hemde ne bılıyım  sonra fızıgıne suratına bakarsın konusursun aradan zaman gecer reelde de konusmaya baslarsın    bence sacma bşey deil   sacma bi yanı yok olabılır arzu yani 

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  14.Mar.2006 Sal 16:43:16

HurremSuItaan :
xCadiKisKedix :
nerdende bulmu$ bu nicki die du$Unuorum:Pp
NECO= ingilizce oku harfleri tek tek...
N = en
E = i
C = si
O = o
neco = en iisi o :Pp bir üstteki niki ile bütünleşmiş kedi:Pp

neyden anladın hemen beee   şımaydım

üstteki hakkında ne bilim yazdıgından bşi anlamadım ama türkçe yazmayı bilmiyo heyaldeeeşka tabi yannış annamasın

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  14.Mar.2006 Sal 16:02:29
fiogf49gjkf0d

olm sankı bu soru senın ıcınden gelıyo gbi içinden kopmus gelmiş nası bi soru  neyse soru sorudur

karsı cıns olarak dogsam ne bılım nası bi soru öss de sorulsa iyi gider bu soru heidi klum gbi bi afet olsam iyi olurdu yaw  ne bilim slovakya olurdu heralde severım slovakyayı

ama cinsim ıyı yaw cevaplarken bılem terledımsu anda iyiyim ben bidaha dogmak ıstemem olıyım yeter yaw nese alltaakkii sole bakam

hiç aldattınmı veya aldatıldınmı??dogru sole ama

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  14.Mar.2006 Sal 01:18:38
IIYiGiTBeYII :

megoluk yapan yok dün gelmedik bu cc ye senelerdir burdayız ben kendim kimseye beni orya yazın diyede sölemedim yada rica etmedim ve sımarmayada niyetim yok

hodri meydan diyenler buyursun savaşsın ben savaştan yada yarıştan yana bişi demiyorum herkes kendi içinden gecenleri yazıyor gnk007 yakışıklı ve karizmatik kardeşim senle neco bir numarasınız size burda kimse bişi yazamaz haklısınız sizi kimse tutamaz siz karizmasınız  ipeksindy sana gelince kim oldugunu bilmiyom ama kız arkadasıma göre yakışıklıyım sana görede senin erkek arkadasın yakışıklıdır erkeklerin hepsi karizmadır kimse darılıp kızmasın

yiğit sacma sapan bi bşeylr yazmısın

1:sana laf atan olmadı

2:1.5 seneyı askın cc deyim

3:ben burda ne kendımi bşey sanıyorum ne 1 numarayım dedım ne kmse tutamaz benı dedım ne karizmayım dedim

4:sazanlık yapmışsın birazcık

ve 5:burda kzan darılan veya sana laf atan yok kendı kendıne kuruntu yapmışsın yani anlasılan kızan taraf sensın bu konuyuda acmasan iyi olur haksız konusyosun ve son olarak    bşey soylıyceksen dile getırcksen yazcaksan 2 kere dusun

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  12.Mar.2006 Pzr 18:38:47

ne bilim yaw üsttekki hakkında düşüncem saçlarını uzatsa daha iyi olur

<<1 2345>>