ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 03:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   DawsonCreek i Geri İstiyoruz !!
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2008 Sal 19:46:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Allah Aşkına foruma oynamayalım..ya
adorabIe

adorabIe resimleriNıcklı Arkadaşım sende o kişinin Dawson olup olmadığını nereden biliyorsun....Burda şimdi Noa Gitti kaç kişi ben noa yım diyip dolanıcakk....bunlarıda tahmin edersin umarım....
   Saten İsteselerde Dawson Geri gelirmi buraya Burdaki Çoğu kişinin Ajanlık niyeti bellidir.Herkes herkesın ne oldugunu bılıyor.Ama yalakalık uğruna taraf tutan bir Ç0k ajanın Dibinden ayrılmayan user de mevcuutt....Burası Türkiye (burası Chatcity)

Murist DEdiklerini kanıtlarsan iyi olur.nASIL ORTALIĞI BIR ARAYA KATMIŞ sENDE AZ dEĞİLSİN ONA BAKARSAN sENDE KÜFÜRBAZ BIR INSANSIN..aLLAH ASŞKINA şU CC DEKİ tİPLERİNİZİN ARKASINA SAKLANMAYIN.KOCAMAN İNSANLARSINIZ..BABAM ANNEM YAŞINDA OLANINIZ WARDIRR..İNSANLARI KÖTÜLEEMEK BU KADAR KOLAYMIDIR YA SANALDA OLSA DÜRÜST OLUNN........

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 07:59:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

murat hoca efendi,

suc sende degil seni susturamayanda...

Prangaxxx, düşüncelerimiz veya fikirlerimiz uyuşmayabilir, çatışabilir lakin bu birbirimize saygısız davranabiliriz anlamına gelmemelidir. Kime ne saygısızlığımı gördünüz bu ortamda...

Neden susmam gerektiğinin mantıklı bir açıklamasını yap ben susacağım. Kimsenin susturmasına gerek kalmadan, o kadar bir anlayışa sahibim. Konuyla ilgili olarak ajan arkadaşlarımıza atıf yapılmıştır, ben de görüşlerimi sundum burada. T2Jocuk un geçmişine dayanarak da diyorum ki Samimiyetine güvenmiyorum. DawsonCreek durup dururken alınmamıştır ya. Ayrıca da yeni ajan olan arkadaşlara yani bizlere biraz da sabır ve saygı gösterilmesini rica etmişim. E ne var burada? Sen neden bu cümleleri kullanıyorsun, Sen de benden sorumlu ve sorunlu BAKAN mısın?  Polemiği(ni) burada sonlandırır, saygılarımı sunarım.

JuMPLe

JuMPLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 15:03:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MYSToRiouSS :

DawsonCreek arkadaşımız onunla aynı dönemde ajanlık yaptığı arkadaşların çoğunun kalbini kırmıştır kendisini diğer ajanlardan her zaman üstün görmüş ve ezme politikası uygulamıştır hiç bir zaman takım çalışmasına yanaşmaıştır

bunun için de tekrar ajanlığa getirileceğini sanmıyorum

şu anki ajan arkadaşlara gelirsek  bence gayet iyiler hepside sizlerden sohbetini sakınmayan kasılmayan arkadaşlar yani sizin içinizden seçilip geldiler sizden biriler hepimizin acemilik  dönemi oldu ama yardımlaşmayla bu sıkıntıyı atlattık her işte oldugu gibi bu iştede biraz acemilik olacak  hoş  görnüze sığınıyoruz

saygılarımla

Senin hatalarınıdamı yazalım şimdi..?Bu zamana kadar sana yeterince  hoşgörüde bulunulmadımı.?Gelipde buralara hoşgörü hata vsvs yazma.İşine bak sen .Bizleri yeterince  kobay  gibi kullanmadınızmı.?Ne zaman düzeleceksiniz.İşinize gelince profsoyenelsiniz,gelmeyince acemi.Aşın bunları artık bizler çokdan aştık.

Her hatalı olanı alsalardı şu an sizlerde bu mevkilerde olamazdınız, Eskiden yetkileri alınmış kişilere sunulan nedenlerin aynılarını yapmış kişiler mevcuttur şu anki kadroda, Bir yazı yazarken bende zamanında bu hatayı yaptım diye düşünün, yoksa bu yaptığınız hataları bilenler gözünde 3 kuruşluk değeriniz kalmaz...( Görevini layığıyla yapan arkadaşlara değil  yazım.)

xrainheart13

xrainheart13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 16:40:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·TumCCduysun· :

Murat in beyin olaylara karşi tutumunu ve dawranişlarini  olgun bir yaklaşim olarak gördüm.

Ancak  Pranga beyin yazdiklarini ise hiç tasvik etmedim.Acikcasi sizin gibi birinden böle sözler duymak beni üzdü pranga bey...

Konuya deyinmek gerekirse eğer:

Geçmişe mazi derler 

En mantıklı yazı budur

JollyJunior

JollyJunior resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 19:34:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Sayın user arkadaşlar; DawsonCreek ajanımız "chatcity"e gelmiş geçmiş en iyi ajanlarımızdan biridir bilmelisinizki herkesin geçimi için çalışması şarttır.O olaylardan dolayı  gelmeleri imkansız olabilir.Burada DawsonCreek hakkında anlatılacak o kadar güzel şey var ki, ama faydası olmaz şuan. Çünkü  (Sayın CHEF)lerimizde bilyor tanıyor. Sizin boş yere forumda başlık açmanıza gerek yok... 

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 19:52:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

JollyJunior :
  Sayın user arkadaşlar; DawsonCreek ajanımız "chatcity"e gelmiş geçmiş en iyi ajanlarımızdan biridir bilmelisinizki herkesin geçimi için çalışması şarttır.O olaylardan dolayı  gelmeleri imkansız olabilir.Burada DawsonCreek hakkında anlatılacak o kadar güzel şey var ki, ama faydası olmaz şuan. Çünkü  (Sayın CHEF)lerimizde bilyor tanıyor. Sizin boş yere forumda başlık açmanıza gerek yok... 

"Waşşşşş" Demeden Gecemiyecem, Pardon"

Waşşşşşşşşş

adorabIe

adorabIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 20:10:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·0ssye5ayqala· :

Allah Aşkına foruma oynamayalım..ya
adorabIe

adorabIe resimleriNıcklı Arkadaşım sende o kişinin Dawson olup olmadığını nereden biliyorsun....Burda şimdi Noa Gitti kaç kişi ben noa yım diyip dolanıcakk....bunlarıda tahmin edersin umarım....
   Saten İsteselerde Dawson Geri gelirmi buraya Burdaki Çoğu kişinin Ajanlık niyeti bellidir.Herkes herkesın ne oldugunu bılıyor.Ama yalakalık uğruna taraf tutan bir Ç0k ajanın Dibinden ayrılmayan user de mevcuutt....Burası Türkiye (burası Chatcity)

Murist DEdiklerini kanıtlarsan iyi olur.nASIL ORTALIĞI BIR ARAYA KATMIŞ sENDE AZ dEĞİLSİN ONA BAKARSAN sENDE KÜFÜRBAZ BIR INSANSIN..aLLAH ASŞKINA şU CC DEKİ tİPLERİNİZİN ARKASINA SAKLANMAYIN.KOCAMAN İNSANLARSINIZ..BABAM ANNEM YAŞINDA OLANINIZ WARDIRR..İNSANLARI KÖTÜLEEMEK BU KADAR KOLAYMIDIR YA SANALDA OLSA DÜRÜST OLUNN........

Bak sen şu Allah ın işine. Hayretler içinde kaldım, haksızlık ediyormuşuz meğer Jaws a. Burada bazı şeyleri yazmışsam emin olarak yazarım, sizin gibi boş müdafa peşinde koşmam! Dawson u çağırsalar bayılırdı ama, maalesef şansını kaybetti. Şimdi gelelim size, öncelikle konuşma adabınıza bakılırsa Dawson la vakit geçirdiğiniz belli. İnsanları tanımadığınız gün gibi ortada. Murist için küfürbaz demişsinizya, ben tüm gücümle kahkahalarla güldüm, başkaları nereleriyle nasıl güler bilemiyorum. Burada gelen giden herkesin tavrı bellidir. Kimse gelip,  ben şuyum buyum demez. Kısacası; "Hadi canım, Allah çarşınıza pazar versin!"

JollyJunior

JollyJunior resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 20:21:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·-as-· :

JollyJunior :

"Waşşşşş" Demeden Gecemiyecem, Pardon"

Waşşşşşşşşş

ccRa Ne demeye çalışıyorsunuz? Açık konuşabilirsiniz =)

S-N-O-O-P

S-N-O-O-P resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 22:24:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mayk ı mı ? Yani Taws ? yada herkesin bildiği Daws  Neyse Gelsin Gelsinde Öyle İlla ajan olsun falan gerek yokki. Gelsi ona acı bir pizza içirelim

QRJINALUS

QRJINALUS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 22:38:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok beklersiniz gelmijemm...

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir