ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 07:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   EĞER
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 16:42:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

o şiirin her cümlesinin anlamı büyük nese beğenmeye bilirsin ama hakaret eder gibi saçma felan demen hoş değil

sevgilimde advar nese senide ilgilendirceğini sanmıyorum

insanların emeğini böle küçük görme ,gençliğide hafife alma bence!!! Türkiye Cumhuriyetini genç nesil oluşturuyor madem konu istedin Atatürk bu Cumhuriyeti gençlere bıraktı saygım sonsuz..bebe gibi kaba tabirler kullanma yakışmaz sana yakışmaz demiyorum ama hitap ettiğin topluluğa yakışmaz öle sıfatı haketmiyorlar

tuba090

tuba090 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 16:47:33sohbet oyun linki
çok güzel yazmışsın tebrik edrim

xsuperisii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 16:52:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tşk ederim tuba

tuba090

tuba090 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 17:05:11sohbet oyun linki
 önemli değil sen bu şiiri yazarak hak ettin beğenmiyenler kendileri bilir walla ne diyelim  tekrar söliyorum ÇOOOK GÜZEL

XSEYDAAX

XSEYDAAX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 17:20:29sohbet oyun linki
PERİMM SÜPERSİN CANIMMM KISKANANLARDA ÇATLASINNN LARA SANA SORUYORUMM ŞİİR YASMAKK SAÇMALIKMIIISAÇMALIKSAAA NEDEN HERKESS YASIOOŞAİRLER FİLAMM  BNCE EN BÜYÜK SAÇMALIKK SENİN DÜŞÜNCELİRİNN BİDE KISKANCC OLMANNKISKANMA DERİMMPERİMM BİTANESİNN KIII

MrBeng

MrBeng resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 17:21:23sohbet oyun linki

ya  peri ee kaç gündür bekliyoruz diyer şiir lerini olmaski ama hadia biş

yazsana bi kaç tane daha  

ŞİİRDE  DÜŞÜNCENDE  TAVIRINDA GÜZEL 

BEŞ YILDIZI HAKETİN ABİŞİM 

60demo34

60demo34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 17:35:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Perim öncelikle şiirini çok beğendim amma sana yazılan şiirde yabana atılır cinsten değil.Bilmiyorum o yazan arkadaşla ne kadar samimisiniz ama bu satırları yazan biri seni çok seviyo.Bizde seni çok seviyoruz ama o satırları sana burda kimse yazacağını zannetmiyorum.İnşallah mutlu ve huzurlu olursun hayatta.Ha sana laf atanada bi lafım var ama neyse demiyim bişey sadece bunu yapsam yeter heralde.kardeşim hayatta hep mutlu ol sen layıksın

xsuperisii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 17:51:21sohbet oyun linki

saol şeydammm cnmmmmm bidenesin sen

abişim ben aslında şiir yazayım die değilde hatıra kalsın die yazmıştım çok sevdiğim bi şiir ondan yazdım yoksa şiir yazmam süreklii

demo sanada tşk ediyorummm o bana şiir yazanı tanımıyorum sanırım oda bu şiire cvben yazmış olsun oda yazsın bişi demem yeterki hakaret eder gibi bişi yazmasınlar beğenmeyebilirler ama hakaret etmesinler yeter

SİZLRE ÇOK TŞK EDİYORUM CANLARIMM İYİ VARSINIZ

beautylara

beautylara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 20:39:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

seydacım ben şiir yazmak saçmalıktır demedim yazdıklarımı dikkatli oku lütfen!!!pericim sana gelince ben sana güncel konu yaz dedim atatürkün ilke ve inkilaplarını yada söylev den alınmış alıntı sözleri yazman değil..Ben insanların emeğini hor görmem canım adversel in de sevgilin olması beni pek ilgilendirmiyor...Daha önce de söylediğim gibi ...bebe dikkat edersen ankara tabiridir bende bunu bir ankaralı olarak kullandım..Genç nesillerden bahsetmenede gelince ben zaten bir ÖĞRETMENİM ve lisede senin gibi kız çocuklarını üniversitelere hazırlıyoruz.O yüzden biraz düzeyli ol sana daha fazla bir şey yazmayacağım görüyorum ki cc de senin avukatın çok senin biryerlerini kaldırıp beni de yerin dibine sokmaya çalışıyorlar..sen yoluna devam et ve bir ricam var benimle uğraşma çünkü ben seninle uğraşmıyorum.....

başarılar....

xsuperisii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 23:59:57sohbet oyun linki

senin seviyen yok ki nasıl bi hocasın çok kötü konuşuyorsun benide sen eğitmedineğer eğitseydin senin gibi ağzı bozuk bi insan olurdumve Atatürkün söylevini yada ilkelerini heryerde tekrarlarım senin için yazmadım KONU NE OLURRSA OLSUN YAZARIMDA NEBİÇİM EĞİTİMCİSİN BE..ha bide şu var burası aşk ve sevgi bölümü burda güncel konular geçerse saçma olmazmı??güncel konular içinde yer var eğer oraya yazsaydı saçmalık olurdu ozaman dediğin doğru olurdu baktımda onca boş yazı var sen gelmiş benim yazıma yorum yapmışsın??NEDEN??

bilmediğin konular hakkında yazı yazma lisedeki kızlarla ilişkilendirme beni..çocukda sensin seviyeli ol nebiçim yazı yazmışsın çok kaba tabirler kulanmışsın her öğretmen kusursuz olcak die bi kaidede yoq çok kötü hocalarda var..beni mesleğin ilgilendirmez ,seviyede meslekle ölçülmez.çünkü öyle bişey yaparsamm öğretmenlik mesleğine kötü örnek olcaksın hadi yallah  sen yoluna ben yoluma unutma sen başlattın hakaret eder gibi şiirime yorum yazamazsın asıl bu seviyesizliktir..

o avukat dediklerinde doğru olanı yazıyor hani herkesin düşüncesine saygı duyuyordun nerde...

üzgünüm hata yaptın işte kabul et..

bys..

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir