ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 08:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   EĞER
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

beautylara

beautylara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 00:40:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

evet haklısın hata yaptım çünkü senin gibi bir seviyesize cvp verdim...

kaba tabir kullandığımı pek zannetmiorum ama neyse sana he deyip geçiyorum çünkü ne dersem diyim sen kafanın istediği ya da anlamak istediğin yere çekiorsun...

sen şiirlerini yaz kızım nasılsa burada okuyup seni poh poh lıyanlar var

bu arada DİP NOT:Benim mesleğimi sakın eleştirmeye kalkma benim nasıl bir öğretmen olduğum seni ilgilendirmez.Sen git vizene finaline çalış konuşmak istemediğim kelimeler sarfettirme ne yazarsan yaz zaten kaile alınıp cvp yasılmayacak hadi yawrum naşşşş

XSEYDAAX

XSEYDAAX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 08:44:59sohbet oyun linki
ahahahhhaaha  çok konuşma ksımm sana naşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 09:40:43sohbet oyun linki

lara buraya yazilan siir yazi...vs  okunmiicak kadar sacma basit gereksiz olsa bile dusuncelerini böyle karsindakini aşaalar derecede yazilarla belirtmen ne ogretmenligine yakisir ne insanligina... yaptigin ogrencilere ders olarak anlatilabilicek tarzda bi saygisizlik aslinda... bide haala kalkip yaptigini savunmaya calismanda sadece acizlik..ogretmenlerin ogrencilerine ilk ogreticegi sey saygidir ki sende bu yok sen unv. ogrenci hazirlasan ne hazirlamasan ne...ne diym senin gibi ogretmenlerin ogrencilerin etrafindan temizlenmesi dilegiyle...

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 09:54:09sohbet oyun linki
bu arada siir perfect olmus

wigwampp

wigwampp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 12:00:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

laramısın ne bozuntuysan seni bi pof poflarım ice bozulursunsen sınırını zorluyorsun

ya okudum yazışmaları SİNİR oldum he.. bencede cvp verme hala haksız haksız kaşık atıyon köşeye sıkıştın yüzsüz yüzsüz pişkin pişkin cvp verme CVP VERMİYONDA İŞTEEE YÜZSÜZZZ

BİR O ŞİİRİN NEYİ SAÇMA? Bİ TÜRLÜ CVVPLAMADIN LAFI DOLANDIRIP DURMUŞUN. SENİN ANKLI OLDUĞUNU ÖĞRETMEN OLDUĞUNU BİLE ÖĞRENDİK BİRAZ DAHA YAZSAN EV ADRESİNİDE VERİRSİN BASİT İNSAN Kİ PERİ BENİ İLGİLENDİRMİYOR DİYOR YADA BİZİ NEİLGİLENDİRİR NEE NE.. OSUN İŞTE BİZENE. BAKIN PERİYE BEN ŞUYUM BEN BUYUM BİLE DEMEMİŞ SEN ASIL OKIZIN SEVİYESİNE ÇIKAMAZSIN SENİN GİBİ İNSANLAR BÖLE GÜZELLİKLERİ KARALAR KISKANIR. ÇEKEMEMİŞSİN İŞTE BESBELLİ form msjlarına baktım BU FORMDA ONCA BOŞ YAZI YAZANLAR VARKEN SEN SADECE VE SADECE PERİNİN O GÜZELİM ŞİİRİNE BASİT VE SAÇMA DEMİŞSİN..

basit ve saçma olan ne peki?lara bozuntusuna göre basit olan ilk başta  basit olan perinin AŞK VE SEVGİ BÖLÜMÜNE HERKES TARAFINDANDA BEĞENİLEN BİR AŞK ŞİİRİ YAZMASI LİSELİ BEBELER GİBİ(ONCA GELMİŞ GEÇMİŞ BÜYÜK ŞAİRLERDE AŞK ŞİİRİ YAZIYOR ONLARDAMI LİSELİ BEBE OLUYOR Kİ KALMIŞ O LİSELİ BEBE DEDİKLERİN ŞİMDİ KENDİ HOCALARINI GEÇİYOR ŞAPŞİİ..)NEYMİŞ AŞK VE SEVGİ BÖLÜMÜNDE GÜNCEL KONU YAZMASI SAÇMA OLMAZMIŞ ASIL ÖLE BİŞEY YAZARSA SAÇMA OLUR İŞTE SENİN SAÇMALIĞIN BUDA kıvırma kızım kıvırma iştee kıskanmışsın

HA BİDE DEMİŞSİNKİ İSTEDİĞİN YERE ÇEKİYORSUN DEMİŞSİN BUNCA İNSAN YANLIŞ KONUŞUYOR TEK SEN HAKLISIN ÖYLEMİ

NAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ ONCAA  GİDERSİNN BİDE KABA TABİR KULLANMIYORUM DİYORYA YOK Bİ TARAFIN KALKMIŞ YOK ŞÖLEE DAHA NE YAZCAKSINKİİ NAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

PERİİİİ SENİ TEBRİK EDİYORUM HELAL SANA BÖLE İNSANLAR BAZI KAPRİSLERİNİ ÇEKEMEMEZLİKLERİNİ GELİP BURDA SENİN GİBİ GÜZEL İNSANLARI SİNİR EDEREK ÇIKARIYOR

XSEYDAAX

XSEYDAAX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 12:38:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
iştee bu yaa arkadaşlarr sizee katılıyorummmmperimm afferinn sanaa şiirinn pekk güsell yine beklerissss canımsınn

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 12:39:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya kısım o naşı alııııırrrrrrrrrrrrrrrrr sana idade ederim asıl sana naş haksız haksız evet şeydanında dediği gibi çok konuştun bakteri tşk ederim bi nebzede olsa anlamışsın benii WİGWAMPP VARYA BÜTÜN DÜŞÜNCELERİMİN AYNISINI YAZMIŞSIN TŞK EDİYORUM BANA SÖZ KALMADI ARTIK UMARIM SENDE CVBINI ÇOK KAPAKLI ALMIŞSIN LARA BENCEDE EN BAŞTA YAPTIĞIN HATAYDI BEN SANA BUNLARI LAFLARI UZATMADAN BAŞTADA DEMİŞTİM AMA SEN ANLAMADIN O AYRI ŞİMDİ YİNE AYNI NOKTADAYIZ BEN BAŞINI VE SONUNU GÖREBİLİYORUM AMA SEN ÖĞRETMEN OLARAK BİLE BUNU İCRA EDEMİYORSUN HADİİİİİİİİİİİİİ KIZIMMMMMMMMM NAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ ALDIN MI NAŞIIII

beautylara

beautylara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 14:12:04sohbet oyun linki

ha ha ha sizi kömikkk insanlarrrrrr size kemik atmak yeter böle atlarsınız işte kaçpara verio bu peri size yoksa başka bişe mi veriyor yani siz beni güldürdünüzz allahta sizi güldürsün hadi erkekleri anladık alıolar birşey de kızlara noluo yoksa cc i lezolar mı bastı cıx cıx artık girilmez bu siteye.... bu arada cvp atacak arkadaşlara sölüorum lafı ortaya attım YARASI OLAN GOCUNUR...nasılsa hepiniz atlıorsunuz ayquta slm söle o anlar canım

lordsea

lordsea resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 14:19:30sohbet oyun linki
Bu şiiri kim yazdı? Çok merak ediyorum! Çünkü;bir edebiyat bölümü mezunu olarak ve o kadar şiir makale vs yazmama rağmen çok başarısız buldum.Ama gördüm ki düşünce ve fikir özgürlüğüne saygınız hiç yok.Buraya bir şey yazdıysanız eleştiriye açık olmanız lazım ama iyi ama kötü...Unutmayınki sizler insansınız hatalar ile öğreneceksiniz.Ama arkadaşınıza görüyorum ki kötü davranmışsınız.

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 14:37:49sohbet oyun linki

kızıım yeter artık cvp vermeee aşalık insan kimsenin namusuna düşüncesinede dil uzatma..işte senin seviyen bu..ayqutu hani tanımıyordun yalancı..sana tek sözüm bu yeteri kadar açıklama yaptık sana amacın belli

lordsea:D sana gelincede o şiiri çok seviyorum ama senin düşüncendir saygı duyarım..o arkadaş dediğinede gelince onun amacı yorum yapmak değil farklı amaçlar içinde..

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir