ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Mayıs 2024, Cuma 15:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   Susmak ile Dilin Dialogu...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wwarkheww

wwarkheww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2008 Per 22:38:20      Susmak ile Dilin Dialogu...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

DİL-diyelim ki bende sustum senin gibi eee,nolcak o zaman...
SUSMAK-Konuşmaya başlayacağız,işte o ZAMAN...
DİL-Şu an konuşmuyor muyuz?
SUSMAK-...................
DİL-Eeee,ne bu ya şimdi yine,soru mu çok anlamsız,susuyor musun ne yani BU?

SUSMAK-..................

DİL-BİR İŞARET VER YAW!!! SUSTUĞUNU VEYA KONUŞMAK İSTEMEDİĞİNİ VEYA bilmem ne işte...

SUSMAK-BİR İŞARET VERİRSEM,KONUŞURSAM anlatmak istediğimi anlatamam ki!!!Sorduğun soruyu hatırla dedin ki:şu an konuşuyor muyuz,ben de bu soruya karşı:...........................

DİL-................................Ne ya bu ne?İkide bir NOKTALAYIP duruyosun ne bu,ilahi mesajlar mı taşıyorsun kimsin sen ve ne istiyorsun.......................ununla sustuğunu mu söylüyorsun,susmuş mu oluyorsun,susarak mı cevap veriyorsun

SUSMAK-..................................

DİL-..................................

SUSMAK-SUSMAK niye seni bu kadar çok-ÜRKÜTÜYOR- ve sen niye bu kadar çok KONUŞUYORSUN...Bu senin çok garip bi halin...Gör-müyor musun konuştukça başın BELAYA giriyor,kendi-kendini olmaz-onmaz dertlerin içinde buluyorsun...Niye çenen bu kadar "DÜŞÜK"

DİL-Senin çözüm önerin ne peki?

SUSMAK-............................

DİL-Susmak ve hiç konuşmamak mı?nasıl yaşayıp nasıl anlaşacağız o zaman?

SUSMAK-Buna güler im- işte; Bak böylesi bi işlevin var,beni zaman zaman "gülümsetiyorsun sen"Nasıl anlaşacağız ha???!!!Kim anlaşmış,kim neyi anlata-bilmiş şimdiye kadar?

DİL-E işte şu anda bana bir-şeyler anlattın ya!!!Sen busun işte "çelişkiler" içinde zırvalayan,saçma-salağın tekisin...Bir susmaktır tutturmuşun ki geberip-SUSUP- gitmedin de!!

SUSMAK-Eh! Bu söylediklerine kendini "inandırıp" ben konusunda rahatlaya-biliyorsan,diyeceğim bişi yok...Ama bak dengen ve İNANÇLARIN ne kadar da SALLANMAYA açık...

DİL-Eğer sözler hiç-bir-şeyi anlatamıyorsa(Yandaki yargı da bir-şeyse ve o hiçbirşeyin içine giriyorsa)bu durumda bunu da anlatamıyor demektir.Dolayısıyla ben sana HİÇ-birşey anlatmadım...

SUSMAK*Anladım...

DİL-ANLADIN MI???!!!

SUSMAK*bak söylemin çöktü işte...Ben anlaya-bildiğime göre bana birşeyleri anlatabildin demektir...

DİL-Bu çıkarım hiç te "zekice" değil...bir yandan hiçbir sözün hiçbir zaman hiçbirşeyi anlatamayacağını kabullenirken bir yandan da ANLADIM diyebiliyorsun...ANLATMAK YOK SA ANLAMAK NASIL MÜMKÜN OLABİLİYOR?

SUSMAK*Anlamadım evet haklısın anlamıyorum...

DİL-Bu kadar kolay kurtulabileceğini mi sanıyorsun"evet haklısın anlatılamaz ve bu durumda ben de anlayamam" diyerek AYNI-AÇMAZIN içine düşmüş oluyorsun...

SUSMAK*E lanet olası DERDİN NE senin ya,ne yapmaya çalışıyorsun?

DİL-Sakin ol!Bunlar benim değil SENİN ikna olup İNANDIĞIN s-özlerin ve bu nedenle BEN değil s-ÖZLERİN sana OYUN oynuyor ve ben sana bunu göstermeye ÇALIŞIYORUM...Senle oynamıyorum ASLA...Kendimce hala konuşmaya başlamadım ben...

SUSMAK*Peki ne zaman başlayacaksın ...

DİL-Sen "susmayı" yaşadığın zaman ben konuşmaya başlayacağım...

SUSMAK*...........................

DİL-................................

Dil i dile getirip konuşturmak mı yoksa sükut edip altın olmayı başarmak mı hangisi doğru?  ve bu yazıda hangisi haklı?

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir