ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 14:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   FENERBAHÇE-CHELSEA
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

OnEmAdLoVe

OnEmAdLoVe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2008 Pzt 03:55:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
chelsea en kötü sezonlarından birini geçiriyor . klup içinde sorunları var. FENERBAHÇEMİZ iyi futbol oynuyor. evimizde oynadığımız her maçtan iyi bir sonuçla ayrılıyoruz .deplasmanda son dönemde zico ile puan kaybetmiyoruz . FENERBAHCEMIZE sonsuz başarılar diliyorum . istediğimiz en güzel sonucu almamız dileği ile   

IGIStringBoy

IGIStringBoy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2008 Pzt 09:11:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
turu geçsin g-string giyerim.. hemde ters

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2008 Pzt 13:46:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu ülkede g-string giyenlerde olur! bikini giyenlerde!!!

Fransızda olursun Yunanda, senin sorunun tohumunda...!!

arkadaşım ne bu böyle rakip takım taraftarlarının çamur atması anlamıyorum... arkadaşım sizlerin biz FENERBAHÇE yi desteklemesini istemiyoruz... bizim kendi taraftarımız bize yetecek kapasitede... ama köstek olmayı çok seviyorsunuz!!! hala şunu anlayamadınız yada anlamak istemiyorsunuz... FENERBAHÇE artık gerek klüp bazında gerek tesis bazında gerek stad gerek ekonomisi bazında artık TÜRKİYE şartlarını aşmış bir klüp...

artık bikiniyi tangayı(g-stringi) bırakında artık biraz susmayı deneyin...!!

BEN İNANIYORUM Kİ FENERBAHÇEMİN TURU GEÇECEĞİNE NASIL Kİ SEVİLLA KARŞISINDA SANSIMIZIN OLMADIĞINI SAVUNANLARA EN ANLAMLI CEVABI SAHADA VERDİYSEK CHELSEA KARŞISINDADA VERİCEZ...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2008 Pzt 14:28:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

14 Aralık 2007 tarihli forum mesajım :

31 Ağustos 2007 tarihli forum mesajımdan alıntı :
]

Bence Fenerbahçe bu grupta 3. olur, UEFA da yoluna devam eder. 2. olması sürpriz olur ama süper olur.

Beşiktaş bu grupta ya 3. olur, ya da 4. İnşallah yanılan ben olurum...

Beşiktaş hakkındaki tahminim tuttu (tutmaz olaydı) ama Fenerbahçe sürpriz ve sevindirici bir şekilde grupta 2. olarak beni utandırdı.

Şimdi de çeyrek finale çıkamayacağını iddia ediyorum. Yeter ki Fenerbahçe beni yine haksız çıkarsın; ülkemizin göğsünü kabartsın. Ben yanılmaya razıyım.

Tebrikler Fenerbahçe...

Çeyrek finale çıkan Fenerbahçe´nin başarısını küçümsemek haksızlık olur. İşler gitgide zorlaşırken ben yine Fenerbahçe´nin beni yanıltmasını dileyerek "Fenerbahçe yarı finale çıkamaz!" diyorum. Bakalım bu taktik bu sefer de işe yarayacak mı?

Ezeli rakibimize Chelsea karşısında başarılar dilerim.

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2008 Pzt 14:56:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

restless cimm arkadaşım inşallah senin yorumların yine ters olurda yine turlayan biz oluruz... arkadaşım işimizin çok ama çok zor olduğunu Fenerbahçe klübüde taraftarıda futbolcularıda biliyor... ama imkansız bir şeyde yok! sonuçta futbol bu 11 e 11 oynanıyor. yürekle oynanıyor kim daha çok mücadele ederse koşarsa ve isterse onun istediği oluyor... ama bunlar olurken şans faktörüde lazım... bakıyoryum Chelsea ye dünyanın en iyi 30 orta saha oyuncalarından 2-3 tanesi onlarda bakıyorum defansına en iyi defans adamları (şimdiye kadar turnuvada 2 gol yemiş bir takım), forvet hattı dersen rüyamda bile göremeyeceğim muazzam bir forvet hattı... drogba, shevachenko, kalou, anelka(ben bunu tanıyom) şimdi rakip böyle olunca tedbirli davranılcak ama az önce dediğim gibi imkansız değil... HAYDİ FENERBAHÇEM ŞANSIN BOL OLSUN VURDUĞUN GOL OLSUN... biz tekrar sokaklara çıkalım...

NOT: 2 Nisanda bekle beni FENERBAHÇEM İzmirden KUTSAL TOPAĞA(Şükrü Saraçoğluna) geliyorum...

okanxx39

okanxx39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2008 Çar 14:59:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Önceki senelerde böyle bir eşleşme olsaydı herkesin düşüncesi aynı olurdu sanırım..(Chelsea beş atar:))..) Ama şu an Chelsea yi elemekten bahsediyoruz:))Demek ki biz dünya klübü olmak yolunda baya emin adımlar atmışız ve atacağız...Dilerim Fenerbahçe bu yolda yalnız yürümez..Diğer kulüplerimizde bizimle birlikte büyür ve Türk futbolunun gücünü bütün dünyaya gösteririz..

Haydi Fenerbahce Türkiye seninle..

dumanim

dumanim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2008 Çar 23:40:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

FORZA CHELSEA

okanxx39

okanxx39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2008 Çar 23:56:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·dumanim· :

FORZA CHELSEA

Arkadaşım siz şanıyla tanışmıştınız daha önce 5 yiyerek..Hala forza diyorsun pes yani :))

dumanim

dumanim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2008 Per 00:33:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadasım  düşmanımın düşmanı dostumdur

forza chelsea

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2008 Per 13:22:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
UA
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir