ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 17:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   FENERBAHÇE-CHELSEA
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 15:39:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·JoeBIack· :

murist :
Ben bir Siirtspor fanatiği olaraktan,Önce Milli ruh düşüncesi ile Fenerbahçe-Chelsea Şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçında ki Kadıköy ayağında Fenerbahçe`yi tüm kalbimle destekliyorum ve mükemmel taraftar desteği,futbolu ile önünde ki engeli(Chelsea`yı)yok edip bir üst turda oynamaya hak kazanmasını diliyorum.
Başarılar Fenerbahçe.

Eyw. Murat  Keşke herkez senin qißi düşüneßilse we ßu akşam herkez FENERBAHÇE li olsa we Kadıköyde Chelsea yi hep ßeraßer dewirsek

Biraz eklemelerde bulundum Joe,ona yetişemedin.

JoeBIack

JoeBIack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 15:42:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murist :
·JoeBIack· :

murist :
Ben bir Siirtspor fanatiği olaraktan,Önce Milli ruh düşüncesi ile Fenerbahçe-Chelsea Şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçında ki Kadıköy ayağında Fenerbahçe`yi tüm kalbimle destekliyorum ve mükemmel taraftar desteği,futbolu ile önünde ki engeli(Chelsea`yı)yok edip bir üst turda oynamaya hak kazanmasını diliyorum.
Başarılar Fenerbahçe.

Eyw. Murat  Keşke herkez senin qißi düşüneßilse we ßu akşam herkez FENERBAHÇE li olsa we Kadıköyde Chelsea yi hep ßeraßer dewirsek

Biraz eklemelerde bulundum Joe,ona yetişemedin.

Önemli değil kardeşim önemli olan senin içinde hissettiğin duyqular ha iki kelime fazla ha eksik sonuç aynıysa değişen pek ßişi yok ;)

Joe_ßLack..

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 05:42:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murist :
Ben bir Siirtspor fanatiği olaraktan,Önce Milli ruh düşüncesi ile Fenerbahçe-Chelsea Şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçında ki Kadıköy ayağında Fenerbahçe`yi tüm kalbimle destekliyorum ve mükemmel taraftar desteği,futbolu ile önünde ki engeli(Chelsea`yı)yok edip bir üst turda oynamaya hak kazanmasını diliyorum.Rakip çok zorlu,kaliteli ve Avrupanın elit takımlarından ama Fenerbahçe de inançlı ve kendilerine özgüvenleri son derece en had safhada,birde şans faktörü umarım bizden yana olur...
Başarılar Fenerbahçe.

Kadıköy tılsımının devamı ve Fenerbahçenin büyüklüğü bir kez daha tüm dünyaya ispatlandı.Bir dünya devi olan Chelseayı hemde yenilgisiz ve sadece bu sezon 2 gol yiyen takıma 2 gol birden atarak bu kupanın bir ucu bende diye göğsümüzü kabartarak ve 21 maçlık yenilmezliğini de yok ederek  şükrü saraçoğlu çimlerine gömdü.Ama herşey bitmedi sadece maçtan önce ifade ettiğim gibi sadece Kadıköy ayağı idi,tüm kalbim ile inanıyorum ki orada da turu getirecek skoru yakalayacaktır.Salı günü Allahın izni ile Londranın emirate stadındaki seyircilerin de Büyük Fenerbahçemizi ayakta alkışlayacaklarını umud ediyorum..Maçtan önce yenilgiyi bir zafer gibi gören Fenerbahçe düşmanı olan herkese en güzel  cevabı sahada alınan galibiyet ile  haddinizi bilin ve saygı duyun dedirtti.
Teşekkürler Fenerbahçe.

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2008 Per 11:30:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BİR BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLARAK( BU SENE SİVASIN ŞAMPİYON OLMASINI TÜM KALBİMLE DİLİYORUM ) GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTIĞI İÇİN FENERBAHÇE YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ARTIK KUPANIN HAYAL OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BAŞARILAR

coolelchin

coolelchin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 22:41:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

BAŞARILAR    CHELSEA                   

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 23:44:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hayatına BJK Uleyn : )

Öncelikle Fenerbahçeyi tebrik ediyorum her nekadar BJK olsamda

Chelsea Bence Futbol Oynamadı Her zaman İzlenen Chelsea Yoktu Sahada. Deplasmanda Maç Çok zor olacak Ama Top yuvarlak Her An Herşey Ola Bilir.

Hayatına BJK:

Tebrikler FB...

xxsipsevdixx

xxsipsevdixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 23:57:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

walla şok oldum fenerin alamsını istiyrdum zaten  bir tsli olarak ama chelsea alır die düşünüyrdum  ama bence chelsea  güzel oynadı tabiki hatice degil netice önemlidir

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2008 Pzr 13:30:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

platoniclover :
Fenerbahçe yenecekmişgibi bir his var içimde bu maç 3-0 biter. Bakalım akşam herşey belli olur. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın.

3-0 niter dedim ve 3 golüde biz attık ama ne yazık ki 2-1 bitti. :)

XXKaRaMsAr22XX

XXKaRaMsAr22XX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2008 Sal 17:04:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

fenerr bahçe bugün tarihh yazcak semih ve devidin goleriylee celsiyii yıkacazz kesin bu akşam fener 2_1 alırr vee KANIMIZ BUU AKŞAM SARII LACİVERRT AKCAKK  bu formuu acan kişilerde çok teşekürr ediyorumm:D

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2008 Pzt 17:06:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·LastNur· :
BİR BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLARAK( BU SENE SİVASIN ŞAMPİYON OLMASINI TÜM KALBİMLE DİLİYORUM ) GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTIĞI İÇİN FENERBAHÇE YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ARTIK KUPANIN HAYAL OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BAŞARILAR

SİVAS ŞAMPİYON OLAMAZ AMA BEŞİKTAŞLI OLARAK SİVAS I NASIL DESTEKLİYORSUN ANLAM VEREMİOM ADAMLARIN SAYESİNDE İNTERTOTO YA GİDİCEZ HALA SİVAS DİYORSUN

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir