ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 04:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Başarılı Editörümüz HürremSultaan ın doğumgünü kutlu olsun
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 05:25:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...Doğum günün kutlu olsun Hürremciğim.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 07:09:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Alex ciğim, uğultulu tepelerin titrek prensi... Öncelikle verdiğin hediye için, sonra bu güzel kutlama başlığın için çok teşekkür ediyorum... Seni seviyorum Susak cığım...

Okkabıs, maço ruhlu ürkek ceylanım... Yaşımı dondurması için gerekli mercilere başvuruda bulundum... Sen biraz büyüyünce, bana olan aşırı sevgini bir kez daha gözden geçirelim...

Boruların efendisi canım Wikwik im... İyi ki doğulmuş hayatta seni tanımak, bu hayatın en güzel tesadüflerinden biri... Sultanın seni seviyor...

Özlem ciğim, özü sözü doğruluk olan güzel meleğim... Çevremde senin gibi bir arkadaşın olduğunu bilmek, gitgide eskiyen bu hayatta doğrularımın olduğunu gösteriyor... Seni seviyorum...

Kadir im, yüreğinin sevimliliği suratına yansımış can arkadaşım... Dar zamanlarımın ve alanlarımın kısa değil, uzun uzun paslaşma ortağı... Seni burda ifade etmem zor olur... Senin manyağın olmayı ve seni seviyorum...

Greyk ciğim, iki kişilik aşkların adamı... Hayatın çok çeşitli iki kişilik aşk anılarıyla dolacakken, editörlük yapmayı istemezsin... Teşekkür ederim ablam, ben de seni seviyorum...

Güray ım, yeni çağın mumyası olacağım hiç kasma... Hayat üniversitesindeki kaydımı dondurttum... 58 ine çabuk gel, hiç şansın yok! Sen 58 olduğunda, seninle derin bir aşka yelken açacağız... Seni seviyorum İmitasyon cuğum...

Nefoş um, balım... Bana dilediğin güzel dileklerden, sana da vermesi için Allah a dua ediyorum... Dilerim senin de hayatın hep mutluluklarla ve güzelliklerle geçsin...

Elif im, bu doğum günümde içimdeki dileklerin bir kısmı sana dair olacak... Öncelikle hak ettiğin sevgiyi yaşaman, geleceğe dair endişelerinden sıyrılman ve anne olman dileği ile üfleyeceğim pastamdaki mumları...

Mayki, umutsuz vak a değiliz... Kaydımı dondurdum, sıraya geç... Ama sen yine de annem diyebilirsin... Çünkü; hayatımın en güzel yanı anneliktir benim... Teşekkür ederim iyi dileklerin için...

Barbie ciğim, her geçen sene bir öncekini aratsa da, hayata dair çok güzel şeyler var yaşanası... Yaşamayı bilmek yeterli güzellikleri... Benim için dilediğin aynı güzellikte yaşa sen de hayatını... Teşekkür ederim güzel dileklerin için...

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 08:07:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

SAĞLIKLI MUTLU NİCE YILLARA HÜRREMCİM

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.

İyiki doğdun ve iyiki varsın

SEVGİ YAĞMURUNDAN YÜREĞİNE BİR DAMLA DÜŞÜRMEYİ BİLENLERE

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 10:03:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 HürroşSultan iyi ki doğdun. Seni bekleyen yeni yıllarında başta sağlık olmak üzere tüm güzelliklerin seninle olmasını temenni ediyorum. Mutlu yıllar..!

huseyinmeric

huseyinmeric resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 10:17:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 HACIM DOĞUM GUNUN GELMIŞ CATMIŞ YENI ÖĞRENMIŞIM BU VESILE ILE SENIN DOĞUM GÜNÜNÜ  KUTLARIM SAGLIKLI VE MUTLU SEVDIKLERINLE BERABAR OLMANI TEMIN NI EDERIM IYI KI DOĞDUNHugHug

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 10:40:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Juliet, kişi karşısındakine ayna sıfatıyla bakar... Benden sana yansıyan, senin kalbinin güzelliğidir... İyi dileklerin için teşekkür ederim canım...

Reykim ciğim, yüreğin kadar güzel ve bir o kadar temiz temennilerin seni de yalnız bırakmasın... Sağol canım...

Hacım, "CC ye iyi ki gelmişim" dedirten az sayıdaki insanların içinde olansın... Güzel dileklerin için teşekkür ediyor ve seni seviyorum...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 10:54:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ChatCity nin gerçekten başarılı Editörü Hürroşum sana kim doğ dedi şu günde hıııŞöyle Temmuzun sıcağında doğmak varken!
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  sevdiklerinle Ailenle ve sevenlerinle daha nice nice uzun mutlu yıllarda herşeyin gönlünce olmasını diliyor ve diyorum ki;
Ne iyi ettinde doğdun,ne iyi etmişizde seni tanımışız iyiki varsın karadut

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 11:15:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Doğmak için güzel bir zaman bence. Baharın gelişinin müjdesi olmussundur seni sevenler için. doğum gunun kutlu olsun

sevcem19

sevcem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 11:39:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2008 Pzt 12:56:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kadim Dostum Hurremciğim. Doğum Günün Kutlu Olsun. Yaşlanman Dosluğumuzu Engenliyemez , Bu Yüzden Sakın Üzülme:) Sevdiklerinle Beraber; Bütün İyi Dilekler İle, Bir Yıl Ve Bir Ömür Dilerim....

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir