ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 17:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Başarılı Editörümüz HürremSultaan ın doğumgünü kutlu olsun
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

coolelchin

coolelchin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2008 Sal 21:06:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
                86 oldun heralde

EmRe032

EmRe032 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2008 Sal 21:32:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Saglıklı huzurlu nice mutlu seneler

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2008 Sal 22:12:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle...

Doğum günün kutlu olsun

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2008 Sal 22:54:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HürremSultan ım(Editörüm) doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşın ile birlikte sana huzur,mutluluk,sağlık ve bol kazançlar dileğiyle.

Nice  yıllara...

AbyssW4LK3R

AbyssW4LK3R resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2008 Sal 23:56:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Doğum Günün KutLu Olsun. Allah Uzun ÖmürLer Versin Geri Almasın..

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 00:04:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Mutlu yıllar Hürrem Sultanımız, Çıtır Editörümüz

Yeni yaşın sana hakettiğin mutlulukları getirsin, yeni yaşların en güzel günlerin olsun. İyiki doğdun, iyiki varsın....

Doğum günün kutlu olsun.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 01:28:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sevgili arkadaşlar...
Öncelikle şunu ifade etmekte fayda var... Buraya yazan ve yazmayan bütün arkadaşlarım, yanlış anlaşılmasın! Dün itibariyle 21. yaşımdan 1 gün aldım. Kafanızda yaşlı olduğuma dair çelişkiler olmasın. Bana imalı şekillerde çıtır falan demeyin, bakın bozuluyorum haaa! Çıtır olduğum konusunda bir beyan istenirse; ben 21 yaşında oldukça kariyerli ve bariyerli, çocuk da yapabilen biri olduğumu açıklarım...

Ref ciğim, yukarıdaki yazımı oku feyz al bebeğim... İyi dileklerin için teşekkürler...

Naon cuğum, "Bana bakmak, bir beyaz kağıda bakmaktır
Her şey olmaya hazır 
Bana bakmak suya bakmaktır
Gördüğün suretten utanmak
Bana bakmak bütün rastlantıları reddedip
Bir mucizeyi anlamaktır
Bana bakmak Allah a inanmaktır... " diyorum kısaca, nasıl kutlu olduğumu anla diye...

Remron cuğum, çok teşekkür ediyorum... Sen de dileklerin kadar güzel yaşa...

Lö Kolçır cığım, senelerin ay gibi, ayların hafta, haftaların gün gibi geçsin ve çabucak benim yaşıma gel... Teşekkür ederim...

Bule, samimi dileklerin ve güzel düşüncelerine teşekkür ederim...

VOGTKAYANAGIHARADA; her ne kadar nickini zikrederken zorlansam da, adını bir o kadar kolay söyleyip ve zevk alıyorum... Güzel dileklerine, sıcak yakınlığına ve varlığına teşekkür ediyorum...

Sinir Şey; ebedi aşkım, Zihni m, tüysüz ama hoyrat sevgilim... Biliyorum ki, içiçnden geçenleri yazmak çok zor ve maço kişiliğine yakıştırmadığın bir şey... Yine de mesajını aldım tıfıl sevgilim... Bir ömür beraber olmamız dileği ile...

Cem ciğim, güzel yürekli arkadaşım... Çok teşekkür ederim...

Coolelchin ciğim, darısı başına canım... 87. yaşımı seninle mum ışığında bir yemekle geçirmeyi düşünüyorum...

Emre; özünü saklamayı başaramayan arkadaşım... Dilin ne telafuz ederse etsin, özünden iyiliği eksik edemeyen sana çok teşekkür...

Regeneration cığım, uzun zaman sonra forumda seni bu başlık altında görmek, beni ne çok mutlu etti bilemezsin... Çok teşekkür ederim yüreğine ve iyilik dolu güzel sözlerine...

Vieri ciğim, çok teşekkür ediyorum şekerim... Fikirlerim aynen sana dair...

Abyss, dilerim sende sevdiklerinle uzun uzun güzel ömür sür... Teşekkür ederim...

Vogen ciğim, nickini CC Dedikoduları kısmında görmek şaşırtıcı... Ama sebebinin ben olduğumu bilmek çok güzel... Bütün güzel düşüncelerine teşekkür ediyorum, iyi ki sen de varsın...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 01:51:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :

Vogen ciğim, nickini CC Dedikoduları kısmında görmek şaşırtıcı... Ama sebebinin ben olduğumu bilmek çok güzel... Bütün güzel düşüncelerine teşekkür ediyorum, iyi ki sen de varsın...

Aynen öyle, sadece sevdiğim insanlar için forumun bu bölümülerindeyim. Aslında belirtecektim ama bildiğini biliyordum

Hürrem Sultansız forumun tadı olmaz, arada verir veriştirirsem affola. Bilirsin ben, nalına da, mıhına da....

Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşlarında her şey hayalindekinden bile güzel olsun.

Doğum günün kutlu olsun

Huysuz ihtiyar

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 02:05:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hiiiçç üzerime alınmıyorum... Ben doğduğumda senin askerlik celbin gelmiş... İhtiyar sensin bir kere...

SinirBirShey

SinirBirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2008 Çar 12:48:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Sinir Şey; ebedi aşkım, Zihni m, tüysüz ama hoyrat sevgilim... Biliyorum ki, içiçnden geçenleri yazmak çok zor ve maço kişiliğine yakıştırmadığın bir şey... Yine de mesajını aldım tıfıl sevgilim... Bir ömür beraber olmamız dileği ile...

lam çakma etidör hürensualan,

ne alağkası var.? ben senin nerden ebedi aşkın oluom.? evet içimden geçenleri yazmak zor içimden geçenleri yazsam mühtescen neşriyattan bide basın yoluylan hakaretten 6 ay yerim vede Gizli etidör olma hayalimde gölgeye düşer. ama şimdi sen annadın sanırsam içimden geçenleri. lam senle bi ömür geçirceme gider guantanamoda bi çukurun içine girer ömrümü orda geçiririm köfte. bide tüysüz demişin bana sen aynaya her sabah benlenmi bakıonki.? bi sürü tüyüm çıktı bitaneside baya bi kalın.

çok ükelağ ve cağhilsin

saygılarımlan

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir