ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 19:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   HANIMLAR; EN ÖNEMLİ DÜŞMANINIZ KİM SİZCE?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 04:44:08      HANIMLAR; EN ÖNEMLİ DÜŞMANINIZ KİM SİZCE?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
          Bir kadının en tehlikeli düşmanı yine kadındır aslında... Kadınlar çirkin erkek sevmelidir bence... Uzmanlar ortaya ilginç bir tez atmışlar; "çirkin erkekle birlikte olan kadınlar daha mutludur..."  Şöyle dönülüp bakıldığında, doğruluk payı yadırganmayacak kadar çok görünüyor... Bundan doğal bir şey yok esasında... Sevgili, ya da kocası yakışıklı olan kadının aklı devamlı karışıktır... "Acaba beni aldatır mı?" diye düşünmekten mutlu olamaz. Yine en başta söylediğimiz gibi aynı sonuçla burun buruna geldik. Bir kadının en tehlikeli düşmanı yine bir kadındır... Kadınlar yakışıklı erkeklerin üzerinden gözlerini ayıramaz. Bunu fırsat bilip durumdan yararlanan erkek sayısını göz önünde bulundurursak; kadınların kafalarının karışık olması çok olası bir durum halini alır...
          Halbuki çirkin erkek sever, birlikte olduğu kadın kendisinden güzelse, onu elinden kaçırmamak için elinden geleni yapacaktır. Bu biraz da insan psikolojisi ile alakalı oluyor. 

Çirkin erkekler eksik yanlarını kapatmak için devamlı arayış içinde olurlar... Yani, "çirkin erkek iyi insan" izlenimi burada ortaya çıkıyor... Çirkinliğini iyi olan meziyetlerle kapatma hali... Çirkin erkek yetenekli olduğunu keşfeder. Muhakkak bir yetenekleri vardır. Güzel erkek ise bunun arayışı içinde olmaz. Güzelliğin onlara doğuştan verilen bir yetenek olduğunu düşünürler... Çirkin erkek kendini kanıtlamak ister... Bunu fiziki özelliği ile değil, yaptığı ve başardığı işlerle anımsatır. Çirkin erkeklerin iyi olma nedeni, daha güzel görünme çabası içinde olmamaktan kaynaklanır. Güzel olmak ve onu korumak zordur. Güzel erkeklerin ihanet korkusunu yaşayacağımıza, çirkin erkekle beraber olup neden daha mutlu olmayalım ki?

HurremSultaan

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 05:02:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hürenim çok Doğru bi noktaya değinmişsin.. Güzel olan erkeklerinde vardır gerçi iyi olan yönleri ama onları ortaya çıkarmaya gerek duymaz kadını etkilemek için dış görünüşünün yeteceğini düşünür.. Aynı durum güzel olan bayanlardada söz konusu.. Ayrıca bu kişiler çokta bencil olurlar ve hep ben hep ben diye düşünürler nasısa karşısındaki kişiyi güzelliğiyle etkilemiştir fazla bi çaba sarf etmesinin gerekmediğini düşünür.. Ama belli bir zaman sonra ilişkilerde sadece güzelliğin tabiri caizse Karın Doyurmadığını görülürler ve daha doyurucu özellikler aramaya başlarlar kalp güzelliği, zeka, espri yeteneği, kültür gibi..

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 06:24:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürremcimm yine ilginç ve güzel bir konuya değindiğin için teşekkürler…

Amerikalıların bu konu üzerinde yaptıkları araştırmaya göre, birbirinden güzel kadınlarla çirkin erkeklerin sırrı çözülmüş; 82 çiftin evliliğini beş yıl boyunca izlenerek, eşi kendisinden çirkin olan kadınların kendilerini daha mutlu ve güvende hissettikleri ortaya çıkmış.

Eğer bayan çirkin erkek yakışıklı ise; erkeğin ufak kaçamaklar yapma şansı daha fazla olacaktır, bu ihtimal de kadını sürekli huzursuz ve mutsuz eder.

Erkek kadından çirkinse, kadınına daha fazla sahip çıkar, bu durumda erkeği arayış içinde olmayan kadın daha çok mutlu olur, bu yüzden, kadınlar da eş olarak kendilerinden daha çirkin erkekleri seçiyorlar ki mutlu olabilsinler...

EnDLeSSILoVe

EnDLeSSILoVe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2008 Çar 06:53:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aslinda bayanlari ilgilendiren bir konu ama yorum yazmaktan kacadim.

Bana göre cirkin erkek veya yakişikli erkek yoktur..

Parali erkek ve parasiz erkek vardir.

Nasilsa bu dunya da parayi veren düdüğü caliyor.

EnDLeSSLoVe

xXxfactorxXx

xXxfactorxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2008 Cmt 18:14:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KADINLAR KADINLAR EN BUYUK DUSMANINIZ TABIKI BULAŞIKLAR,VE YAĞ LEKESİ OLMUS ÇAMASIRLAR =)

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2008 Sal 11:59:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kadınların en önemli düşmanı  kadındır,doğru;ama  durumdan yararlanıp yüz veren erkeklerde en az kadınlar kadar düşmandır diye düşünüyorum…Paylaşımdaki yazı da hak verilecek noktalar çok olmasıyla beraber bu yazı bana  Sezer Güvenirgil,Yunus Bülbül çiftini anımsattı…Uzun süre önce tesadüfen canlı yayında bir programda izlemiştim…(Programın konuğu Sezer Güvenirgilin anlattığına göre)İddialara göre Yeliz Yeşilmen le aldatmıştı keko karakteriyle ünlü olan Yunus Bülbül eşini.İddiaların doğru olduğunu kabul edersek:Sezer Güvenirgil hoş bir bayan,Yunus Bülbül pek yakışıklı olmayan bir tip…Yeliz Yeşilmen de Sezer Güvenirgil den daha genç ve güzel bir bayan…Yeliz Yeşilmen bir menfaat sebebiyle yakınlaşmış onunla (iddalara göre),bu durumdan istifade eden de yakışıklı olmayan Yunus Bülbül…Adam yakışıklı değil;ama daha genç ve güzel bir bayanın ilgisini geri çevirmemiş…:)O zaman şöyle bir sonuca varılabilir mi bilmiyorum:Erkekler güzel bayanların ilgisine (kendisi çirkin ya da yakışıklı olsun fark etmez) kayıtsız kalamıyor…Bu bir genelleme tabi…Çirkin adamda her halukarda güzel başka bir kadının ilgisine karşılık verecek  bir potansiyele sahipse,bu çirkinliğinin de bir önemi kalmıyor :)Zaten sevgilisini  başka kadınların ilgisini çekemeyeceğini düşünerek aşırı ilgi gösteriyor,bu sebeple elinde tutmaya çalışıyor ve üzerine titriyorsa yine bu sevgisinin bir önemi kalmıyor...Başka özelliklerini geliştiren çirkin erkek tipi ayrı konu...

Sonuç olarak:Çirkin erkekle de ihanet korkusu her zaman yaşanabilecek bir durumsa,iş erkeğin yakışıklı veya çirkin olmasında değil,karakterinde bitiyor (sanırım)...

Nymphetamine99

Nymphetamine99 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2008 Sal 12:17:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

yakışıklı + sadık olsun benim olsun  

KarakterinKaderindir

KarakterinKaderindir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2008 Sal 18:19:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :

.....Çirkin erkekle de ihanet korkusu her zaman yaşanabilecek bir durumsa,iş erkeğin yakışıklı veya çirkin olmasında değil,karakterinde bitiyor...

Melissa606 hanım ben fikren size katılıyorum....Karakterdir buna sebep olan...Dış görüntüyle alakası yok....Eğer karakterli ve "iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır" atasözünü özümsemiz biriyse; kendisini yoldan çıkaran kadınların saç teline bile dokunmaz.......

En önemli düşman meselesine gelince;

bu konuda benim fikrim "Karaktersiz Kişilik"

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir