ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 14:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   içteki yara diline vurunca,gizlenemiyor demekki!!
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2008 Çar 12:46:32      içteki yara diline vurunca,gizlenemiyor demekki!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

CHP Denizli İl Başkanı Kavak, canlı yayında öyle bir kıyaslama yaptı ki stüdyo buz kesti.

CHP Denizli İl Başkanı Kavak, canlı yayında Denizli Vali Yardımcısı Güney in "Dünya, Hazreti Muhammed gibi bir lider istiyor" sözüyle ilgili öyle bir kıyaslama yaptı ki stüdyo buz kesti.

CHP İl Başkanı, CNN de "Hz. Muhammed" hakkında söylediği kelimelerle izleyenleri şok etti.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan ın sunduğu Tarafız Bölge programına, canlı yayın konuğu olarak katılan CHP Denizli İl Başkanı Ali Kavak, Denizli Vali Yardımcısı Mustafa Güney hakkındaki iddialar hakkında konuşurken inanılmaz bir mukayese yaptı.

CHP li Başkan, Denizli Vali Yardımcısı Mustafa Güney in "Dünya, Hazreti Muhammed gibi bir lider istiyor" sözüne istinaden "Atatürk gibi bir lider varken peygamber gibi lider bekliyorlar" dedi.

Kavak ın bu kelimelerinin ardından salonda buz gibi bir hava eserken Ahmet Hakan hemen devreye girerek reklam arası vermek zorunda kaldı.
Programa CHP Denizli İl Başkanı Alli Kavak ın yanısıra; AK Parti Denizli İl Başkanı Bilal Uçar, Türk Kadınlar Birliği Genel Başkanı Sema Kendirci Taraf Yazarı Yasemin Çongar ile Yazar Eser Karakaş konuşmacı olarak katıldı.

CHP yönetiminin, Denizli İl Başkanı Alli Kavak a nasıl bir tutum sergileyeceği merakla bekleniyor.

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 10:58:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MuHtErEm DOĞru haber GERCEKobjEKTİFlik  SENİtebrik EDERim 

SaN a gELEnARKAdaşLARIN niklerini YAZ BEN belge  OLArak kendileriNE İLETEYİM  ne ispat isterlerSE

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 12:24:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Peygamberimize saygısızlığın mazareti(!)
Gaf üstüne gaf yapan CHP li başkan, stüdyodakileri bile şaşırtan sözler için suçu reklamlara attı!

Başörtüsünü "Hitler in faşist gömleği ile karşılaştıran" CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen den sonra skandal bir kıyas da CHP Denizli il başkanından geldi.

CNN Türk te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katılan İl Başkanı Ali Kavak, Denizli nin gittikçe muhafazakârlaştığını iddia etti. Vali yardımcısını eleştiren Kavak, "Dünya Hz. Muhammed gibi bir lideri bekliyor, şeklinde konuşuyor vali yardımcısı. Yani Atatürk gibi bir lideri bırakıyoruz biz Denizli de. Tabii Hz. Muhammed dinî liderdir. Yeni baştan şeye getiriyoruz." dedi.

CHP Lİ BAŞKANDAN HZ.PEYGAMBERE SAYGISIZLIK

Bu sözler stüdyodaki herkesi şoke ederken, duruma müdahale eden program sunucusu Ahmet Hakan, "Hz. Muhammed le Atatürk ü karşı karşıya getirmeyelim. O çok yanlış olur. Bir kısa ara verelim en iyisi." uyarısını yaptı. Katılımcıların "CHP ye de haksızlık olur." demesi üzerine Hakan, "Evet, bu CHP ye de haksızlık olur. Başkana da haksızlık olmasın, öyle demek istemedi, yanlış anlaşılabilir. Bir düşünsün, belki onu da düzeltme imkânı olabilir." ifadesini kullandı.

GAF ÜSTÜNE GAF

Verilen aradan sonra tekrar söz alan CHP il başkanı, skandal sözleri düzeltmeye çalışırken yeni bir gaf yaptı. Kavak, bu kez de Hz. Muhammed e "İslam ın kurucusu" nitelendirmesinde bulundu: "Hz. Muhammed, İslam ın ilk kurucusu ve peygamberidir. Mustafa Kemal de laik Türkiye Cumhuriyeti nin kurucusudur. Vali yardımcısının görevi burada tesettürlü ilkokul öğrencilerinin başında durmak değil, ilkokul öğrencilerine tesettürü giydirenlere ve ilahi söyletenlere, kamu binası önünde ilahi söyletenlere karşı soruşturma açmak olmalıdır laik Türkiye Cumhuriyeti nde. Ben bunu söylemeye çalıştım. Yoksa kesinlikle bir karşılaştırma söz konusu değil."

TEKNİK HATA YORUMU

CHP li Ali Kavak, gelen tepkiler üzerine ise suçu reklamlara attı. Reklâmlar araya girince cümlesinin tamamlanmadığını belirten Kavak, "Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti ni kuran bir liderdir. Hz. Muhammed de bizim dinimizin lideridir dedik. İlk cümle kaldı, sonraki cümle de var arada dikkat ederseniz. Hiçbir zaman Atatürk ü Peygamber in yerine, Peygamber i Atatürk ün yerine koymamız söz konusu olmaz. Reklâmların girmesini teknik bir hata olarak görüyorum. Peygamber i siyasi liderle, Atatürk le karşılaştırmayız." savunmasını yaptı.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 14:33:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bütün Samanyolu haber’i taşımışız maşallahJ Zaten genel olarak kullandığın haber kaynaklarına baktığımızda; Samanyolu, Zaman ve benzeri dini haber portallarını görüyoruz. Doğruluğun sorgulamasını yaparsak, tek doğrucu bu haber kanalları mıdır? İşin en kötü yanı da hep bir yerlere saldırma politikası güden haberler bu eklediklerin. Doğruluğu ispatlanmamış konular hakkında sırf sindirme politikası maksadıyla gelişi güzel haberler yayımlanıyor. Ne yani, şimdi ben 14 yaşındaki kıza tecavüzün üzerine imam nikâhı yapılmasını normal sayan Vakit Gazetesi’ni mi okumalıyım? Bu konuyu haber yapma gereksinimi bile duymadı Samanyolu. Neden acaba?

Ya da başka bir konu; Tekbir Giyim’in sahibi gibi 3 eşli olmayı hoş mu görmeliyim? Kadına değer vermek bu mudur?

Habere gelince; bir bütünün içerisinden bir cümleyi çekerseniz, ve devamına bakmazsanız zaten kompozisyona hâkim olamazsınız. Bu olay bir alelacele telaşa kapılmış olan Ahmet Hakan’ın hatası diye düşünüyorum. Şayet cümlelerini bitirmesine izin verilseydi, böyle bir durum söz konusu olmazdı. Sayın Ali Kavak neden Atatürk ile Hz. Muhammed’i karşılaştırsın? O Müslüman değil mi? İkisinin ayrımını yapamayacak kadar aciz olabilir mi? Etrafta bir yanlış görmek için sinsilik bekleyenlerin bu yaptığını büyük bir ahlaksızlık olarak yorumluyorum.

İkinci gafı yapmışmış. Bu daha vahim bir durum gerçekten. İslam’ın kurucusu tabi ki yüce Allah’tır. Tabiî ki insanlara gönderilmiş tek bir din vardır, o da İslam. Ama insanlar Hz. Muhammed zamanına kadar onun ismini ve içeriğini değiştirmişlerdi. Peygamber Efendimiz geldikten sonra İslam’ın gülleri açmıştır. Burada kurucu demekten kasıt budur. Başka bir anlam nasıl aranabilir ki... Evet, bu bir gaf. Ama bunu haber yapma gereği duyanların gafıdır bu.

Ali Kavak’ın Sözleri :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vali yardımcısını eleştiren Kavak, "Dünya Hz. Muhammed gibi bir lideri bekliyor, şeklinde konuşuyor vali yardımcısı. Yani Atatürk gibi bir lideri bırakıyoruz biz Denizli de. Tabii Hz. Muhammed dinî liderdir. Yeni baştan şeye getiriyoruz." dedi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Hz. Muhammed, İslam ın kurucusu ve peygamberidir. Mustafa Kemal de laik Türkiye Cumhuriyeti nin ilk kurucusudur. İlahi söyletenlere, kamu binası önünde ilahi söyletenlere karşı soruşturma açmak olmalıdır laik Türkiye Cumhuriyeti nde. Ben bunu söylemeye çalıştım. Yoksa kesinlikle bir karşılaştırma söz konusu değil."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reklâmlar araya girince cümlesinin tamamlanmadığını belirten Kavak, "Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti ni kuran bir liderdir. Hz. Muhammed de bizim dinimizin lideridir dedik. İlk cümle kaldı, sonraki cümle de var arada dikkat ederseniz. Hiçbir zaman Atatürk ü Peygamber in yerine, Peygamber i Atatürk ün yerine koymamız söz konusu olmaz. Reklâmların girmesini teknik bir hata olarak görüyorum. Peygamber i siyasi liderle, Atatürk le karşılaştırmayız." savunmasını yaptı.

Kaynak: internethaber

Bu cümlelerden de anlaşılacağı gibi, Sayın Ali Kavak’ın asıl kastettiği her konuda “din” denilmesidir. “Din” özel ve kutsal olan bir şeydir, her yerde ve her şekilde bunun dile getirilmesinden rahatsızlık duyması gayet doğaldır. Bunu demeye çalışırken belki yanlış cümleler kurmuş da olabilir. Ama bu onu dinsiz yapmaz. Kendisini tanımam etmem, ama bu cümlelerden benim anladığım budur. Sinsilik peşinde koşan birtakım haberci kişiler utansın, ne diyeyim…

Kolay gelsin.

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 15:06:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

her yazılan yazılmış olmak adına yazılmamıştır..

öyle bir kaynaktan haber yazıyorumki

25 yıllık yayın hayatında bir kere oda anadolu ajansının  yanlış bilgilendirmesi dışında  yalan veya yanlış haber yazmamış bir yayın organının haberi ile karşınıza geliyorum..

tekzibi ile haberi aynı gün çıkan bir yayın organı ile değil.

ama  maksat farklı olduğundan  % 90 ı müslüman olan ülkemizin insanlarına "dinci" diye hitap ederken  acaba nasıl bir his ile ,nasıl bir  haya ile hitap ediyorsunuz doğrusu bunu merak ediyorum!!tıpkı plazalarda oturup"bidon kafalı" diyenlerin kaleminden çıkmış gibi bu itiraflar..

hissiyatınız , ön kabullerinizle değil,belgelerinizle,dökümanlarınızla gelin..

kuru gürültü yapmadan..ali kavak diyemedi de senmi dedin hokkabaz???

yanındamıydın  ali kavak ın?? bu ne aliyyül alalık??

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 15:30:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
perfectman70 :
her yazılan yazılmış olmak adına yazılmamıştır..

25 yıllık yayın hayatında bir kere oda anadolu ajansının  yanlış bilgilendirmesi dışında  yalan veya yanlış haber yazmamış bir yayın organının haberi ile karşınıza geliyorum..

tekzibi ile haberi aynı gün çıkan bir yayın organı ile değil.

İşte sorun burada. Ben sana herhangi bir yayın organını savunmadığım halde neden kendi kendine bir saldırma politikası gidiyorsun hala?

perfectman70 :
ama  maksat farklı olduğundan  % 90 ı müslüman olan ülkemizin insanlarına "dinci" diye hitap ederken  acaba nasıl bir his ile ,nasıl bir  haya ile hitap ediyorsunuz doğrusu bunu merak ediyorum!!tıpkı plazalarda oturup"bidon kafalı" diyenlerin kaleminden çıkmış gibi bu itiraflar..

Din nedir Perfectman70? Din, özel ve kutsal olan değil midir? Din, Allah ile kul arasında değil midir? Bunu uluorta sergileme amacı gitmek ne derece doğrudur?

Ben herhangi bir kişinin dediğini değil, kendi araştırmalarımla yazarım. Tek bir yayın kuruluşuna bağlı kalmam. Benim gözlerimde perde yoktur. Hatası olan babam olsa yüzüne hatasını söylerim. Ben, yatağa kafasını koyduğu zaman rahat uyuyanlardanım.

perfectman70 :
hissiyatınız , ön kabullerinizle değil,belgelerinizle,dökümanlarınızla gelin..

Ön kabul mü? Gülüyorum cidden buna J İşine geleni kabul eden, işine gelmeyeni kabul etmeyen zihniyet kim acaba? Ben var olan konuşmaları koydum, içinden cımbızla çekilmiş cümleleri değil. Acaba hangimiz ön kabul?

perfectman70 :
kuru gürültü yapmadan..ali kavak diyemedi de senmi dedin hokkabaz???

yanındamıydın  ali kavak ın?? bu ne aliyyül alalık??

Eğer yazının tamamını ve Ali Kavak’ın cümlelerini okumak gibi bir hata yapsaydın onun kastettiğini anlayabilirdin. Peki ben sana soruyorum, Ali Kavak’ın yanında mıydın da onun tek bir cümle edip bitirdiğinden eminsin?

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 17:49:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Konuyla ilgili yorum yapıp uzun uzun tartışmaya gerek yok. Bir partinin il başkanı konuşurken dili sürçmüş, gaf yapmış. Böyle şeyler ilk kez olmuyor.

perfectman70 demişsin ki,

Zaman Gazetesi de yalan haber yapıyor. Belki diğerlerine göre daha az, istatistik tutmadım ama tamamen dürüst diyemeyiz. Bizim ülkenin medyasında kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. Sadece bir örnek veriyorum, "bu yetmez" diyorsanız başka yalan haberler de buluruz.

Türban konusundaki tartışmalarda AKP ye destek veren Zaman gazetesi, türban yasasına destek veren lobiye Alevileri de katmak isteyince işler karıştı.

Zaman gazetesi, bazı Alevi derneklerinin türban konusunda destek verdikleri yönünde haberler yaptı. Bu haberlerde türbana sözde destek veren Alevi kurumlarının ve yöneticilerinin ağzından demeçlere yer verdi. Ancak bu derneklerin hiçbirinin adı daha önce duyulmamış ve kimse tarafından tanınmayan derneklerdi. Bu dernekler kendi bölgelerinde tanınmadığı gibi ne zaman kuruldukları da bilinmiyordu. Alevi sitelerinden "Alevionline" , haberlerden şüphelenerek söz konusu dernekleri İçişleri Bakanlığı kayıtlarından araştırdı. Ancak İçişleri Bakanlığı kayıtlarında bu isimde derneklere ilişkin en ufak bir kayda rastlanmadı. Alevionline sitesi, Zaman gazetesinin köy derneklerinin isimlerinde oynamalar yaparak hayali Alevi derneği yarattığını duyurdu.

Zaman gazetesinin "50 Alevi derneği başörtüsüne destek eylemi yapmaya hazırlanıyor" haberinde şu derneklerin ismi geçiyordu:

Hasandede Türkmen-Bektaşi Derneği Başkanı: Özdemir Özdemir .

Antalya-Finike Alevi Türkmen Derneği Başkanı: Cüneyt Gürbudak .

Çorum Bozköy Alevi Derneği Başkanı: Faruk Uçan .

Çorum Alaca Hamdi Köyü Alevi Derneği Başkanı: Mehmet Şahin .

Sıvas Divriği Alacadağ Alevi Derneği Başkanı: Ali Vural.

Kırıkkale Hamzalı Alevi Derneği Başkanı: İsmail Şimşek .

Haydar Sultan Derneği Başkanı: Tamer Öznuk .

Kırıkkale Federasyon Başkanı: Hüseyin Yakut .

Çankırı Şabanözü Alevi Derneği Başkanı: Akif Karsavuran .

Samsun Vezirköprü Alevi Derneği Başkanı: Satılmış Akyüz .

Gazetenin "hayali dernekleri" ne bulduğu başkan isimleri de büyük bir olasılıkla hayali. Çünkü Alevilerde hemen hiç kullanılmayan "Faruk ve Akif" isimlerinde başkan adlarına yer verilmiş. Alevilerin Hz. Ali dışında diğer üç halifenin gerçek adları ile sıfatlarını isim olarak çocuklarına vermediği biliniyor. Burada Hz. Ömer in sıfatı olan "Faruk" adında bir dernek başkanının bulunması yadırgatıcı. Aynı şekilde "Akif" adı da bir iki istisna dışında kullanılmıyor.

Söz konusu derneklerle ilgili olarak İçişleri Bakanlığı kayıtlarını araştıran Alevionline sitesi, bu derneklerin var olmadığını ortaya çıkardı.

Haberde, ismi "doğruya yakın" olarak yazılmış belki de tek dernek bu. İçişleri Bakanlığı kayıtlarına göre Ankara-Çankaya da "Hasandede Türkmen ve Bektaşi Kültür ve Dayanışma Derneği" ismiyle bir dernek bulunuyor. Kuruluşu, faaliyetleri, kaç üyesi olduğu, kapsamı belli değil. Faaliyetini Google a sormak için tıklayın. Google size net bir cevap verecektir.

Sonuç olarak Zaman gazetesi, "hayali" dernekler kuruyor. Var olan derneklere "hayali" isimler ve "misyonlar" yüklüyor. Gazetenin sıraladığı isimlerin hiçbiri gerçek isim değil. Çoğunun var olduğu bile şüpheli. Var olanların isminde de "Alevi" ibaresi geçmiyor.

Miyase İlknur / Cumhuriyet

Bu ülkede gerçekleri görebilmek hiçbir basın organına güvenmemekten geçiyor.

Hepsi taraflı; hepsi karşı kutbun açıklarını yakalamaya programlamış kendini.
İşine gelen haberi alır, işine gelmeyen haberi görmezden gelir. Çıkar ilişkisi bulunduğu kurumlarla, partilerle can ciğer kuzu sarmasıdır; diğerlerine düşman...
Zaman ile Cumhuriyet, Yeni Şafak ile Hürriyet, Yeniçağ ile Radikal... Zıt görüşlerin gazetelerini okursanız hiçbirine kayıtsız şartsız güvenilmeyeceğini tam olarak anlarsınız.

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2008 Per 18:17:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tamamen tahrik edici ve beyin yıkama amaçlı bir başlık olduğu kanısındayım. Yerel Seçimlerin yaklaştığı şu zamanlarda bu gibi pireyi deve yapan bir çok haber çıkacaktır eminim ki. Hatta Vogen in bir sözü vardı; kendisine bıraktım kendisi söylesin...

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 11:02:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ali kavak mevzuu ile alakalı olarak cevap 1  :      evet oradaydım !!! 1000 kere evet hemde.. evet  hokkabaz..! cnn sütüdyosu!!! inanmassan  cnn haber müdürüne sor  o gece orada olanları!!

zaman gazatesi ile ilgili cevap 2 ;      maalesef rest, 23 küsür senelik yayın hayatında  hiç taraf olmamış,yalan  haber yazmamış bir yayın organını  çarpıtmak, yamultmak yine bize nasib olduya doğrusu pes!!

taraf olmamış dediğimde sizlerin aklına ne geliyor,ne anlıyorsunuz doğrusu pek merak etmiyorum.çünkü eğer bir haber  , hoşunuza gitmediyse o mutlaka yanlı bir haberdir.. yaftası zaten ensesinde!! yookk  içinizi ısıttıysa haber, işte o szie göre tarafsız haber!!!

28 şubat 1997 de " düğmeye ben bastım" diyen  haber müdürleri hala ortalıkta!!

asker postalı yalayıp ,akşama kadar montaj yaparak asılsız ve mesnetsiz yapılan  binlerce haber var ortalıkta!!! bir kınama yazısımı yazıldı? bir protesto mu yapıldı??

nokta dergisine yapılan askeri baskının ardından ,üsküdarda içki serbest ( sabki yasakmışta) bırakılmalı diyen  sözüm ona  gazeteciler, o gün alper görmüş ün neden yanında değillerdi acaba??kim haber yaptı bu olayı?? kim üzerine gitti?? kim hala  karanlıkta kalmasın diye çabalıyor??

restt . senin bana  cevap olarak yazdığın bu üstteki sayfada ; hala sicili rezilliklerle dolu yayın organlarının mesnetsiz haberlerini (dahası yorumlarını) bana  delil diye sunmuşssun!!

kötüden örnek olmaz restt!!

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 14:08:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tarafsız zaman gazetesinin hangi dershanelerle iş birliği yaptını bir araştırın bakalım
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir