ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 16:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Asla Ajan Olmak İstemiyorum
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 02:30:57      Asla Ajan Olmak İstemiyorumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Asla Ajan falan olmak istemiyorum lütfen ısrar etmeyin.

Lakin ben böyle user kitlesi görmedim duymadım bilmiyorum.Hiç uğraşamam kimse kusura bakmasın.Hele hele Şef olmam gibi düşüncelerinizi kendinizden dahi sakının..

Konuyu bu düşüncelerimle noktalarken ısrarlarınızın fayda etmeyeciğinin altını çiziyorum ve diyorum ki

Ajanlarımız sağ olsun

Not:.Ne Ajanlık teklifi aldım ne de kamuoyunda bu yönde bir beklenti oluştu.Külliyen benim uydurmamdır itibar etmeyiniz..Ancak ciddiyim ajan falan olmayı düşünmüyorum böylesi bir sohbet adını verdiğimiz ortamda.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 04:39:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şimdi bu başlığı açıp okuduğumda, ne düşüneceğime karar veremedim... Ama bununla muteber bir kaç soru oluştu kafamda... Yüksek müsadenle Laser;
1. Bu düşünce nereden çıktı?
2.Ajan olman konusunda ağır tahrik mi yapıldı?
3.Bu bir nabız yoklama şekli midir?
4.Nabız yoklaması ise; "Hele hele Şef olmam" derken, ne kadar büyük düşündüğünü mü göstermek istedin?
5.Teklif almadıysan ve kamuoyunu oluşturan user arkadaşların böyle bir talebi de yoksa, bu başlığı açmak neden icab etti?

Not: Lütfen yukarıdaki sorularımın cevabını, 1. muhatabı olarak Laser versin!

DarpEdilenPisi

DarpEdilenPisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 04:52:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Laser bizi ÜFÜRÜKTEN TEYYARECİLİĞİ ile dövüp  NEVROTİK KİŞİLİĞİ ile tartaklamak istemiş sanırsam

(Laser  ajan olmama gayende arkandaki "şak şakçı" takım lideri olmayı canı gönülden istemekteyim şayet uygun görürsen)

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 15:19:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Hürrem hanımın ahiret suallerine yanıt niteliğinde bildirge :

1-Bu çeşitli kademelerden oluşan c.c. userlarımızca gündeme getirilmiş olup gündemin bir numaralı konusu olmuştur.

2-Ajan olma konusunda tahrik demiyelim istersen, ben her konuda tahrik olmam zira.Motive diyelim güldüleme diyelim, evet bu yönde düşünceler yok değil açıkçası çevremde.

3-Nabız yoklama şekline gelince Hürrem, ben bırak nabız yoklamayı nabzın attığı yeri bilmem.Tıp okumadım.1-2-3 tıp:).Tansiyon aleti var onunla ölçerim olur biter.Ayrıca bu çok kurnaz bir sorudur geçiştirmiş

bulundum.Anladın sen onu.

4-Büyük düşünüyorsun derken evet doğrusun büyük düşünüyorum kimilerine göre.Ancak benim için büyük bir düşünce değildir şu kadar ki büyüklük kavramı göreceli olmakla beraber kimi zaman zahiridir de.

5- Bu son sorun ise ilk soruna vermiş olduğum yanıt çerçevesinde, anlamını yitirmiştir.Ayrıca bu son soru tuzak sorudur.

Her neyse bu konu kapansın zaten sun-i gündemdir ben ciddiye almıyorum siz de gülün geçin.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 15:25:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Slip mayona tüküreyim Laser... Bu kadar cümle kurma kabiliyetin var da, neden sohbet odalarında millete beyin sarsıntısı yaşatıyorsun?

karabulut2

karabulut2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 15:31:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
   lem Hürrem  ajanlığı yada cc de editörlüğü marifet mi sayıyorsun yada hayatta başarılı olmak kıstasın bu mu ?.... :))))))  Bebeğim çok tatlısn

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 15:36:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
LaserSail :

Hürrem hanımın ahiret suallerine yanıt niteliğinde bildirge :

1-Bu çeşitli kademelerden oluşan c.c. userlarımızca gündeme getirilmiş olup gündemin bir numaralı konusu olmuştur.

2-Ajan olma konusunda tahrik demiyelim istersen, ben her konuda tahrik olmam zira.Motive diyelim güldüleme diyelim, evet bu yönde düşünceler yok değil açıkçası çevremde.

3-Nabız yoklama şekline gelince Hürrem, ben bırak nabız yoklamayı nabzın attığı yeri bilmem.Tıp okumadım.1-2-3 tıp:).Tansiyon aleti var onunla ölçerim olur biter.Ayrıca bu çok kurnaz bir sorudur geçiştirmiş

bulundum.Anladın sen onu.

4-Büyük düşünüyorsun derken evet doğrusun büyük düşünüyorum kimilerine göre.Ancak benim için büyük bir düşünce değildir şu kadar ki büyüklük kavramı göreceli olmakla beraber kimi zaman zahiridir de.

5- Bu son sorun ise ilk soruna vermiş olduğum yanıt çerçevesinde, anlamını yitirmiştir.Ayrıca bu son soru tuzak sorudur.

Her neyse bu konu kapansın zaten sun-i gündemdir ben ciddiye almıyorum siz de gülün geçin.

laser

suni gündemini sevsinler senin

sen aslında akıllı bir adamsın 

boş olmadığın ayan beyan meydanda

çoğu kişinin hönk!!!! dediği şeyleri sen avucunun içi gibi iyi biliyorsun

lakin neden böyle dengesizlikler yapıyorsun hala çözebilmiş değilim

tahtaların mı eksik acaba:S

ben senin, bizi fitil etmek için kurgulanmış bir  hayal kahramanı ya da bir karabasan kabusu olduğunu düşünüyorum

sen mi bizimle dalga geçiyorsun yoksa biz mi seninle dalga geçiyoruz bir türlü anlayamıyorum

prensess344

prensess344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2008 Pzt 15:45:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aslında Laser bey çok güzel beyin fırtınası yapar...

ccFORUMCUcc

ccFORUMCUcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2008 Çar 14:31:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben LaserSail i çözdüğümü düşünüyorum. Foruma kendisi yazı yazıyor ama cc odalarına 5 yaşındaki yeğeni giriyor. Doğrumuyum Laser abi

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2008 Çar 14:53:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kuyuya Taşı Atan Mı "Deliydi"? Yoksa , Kuyudan Taşı Çıkarmıya Çalışanlar Mı "Deliydi"? Ben Bunu Hep Karışdırıyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir