ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 23:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlar Çifte Standartlar Kalksın.
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ILHANvSEN

ILHANvSEN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 03:24:26sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Cedday emeğin için saolda bir bok anlamadım yaw...Genede saol

LoVeStoRy82

LoVeStoRy82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 03:26:31sohbet oyun linki
Harbiden cedday sen ne yazdın öle bişey anlamadı ben....Genede saol

xCadiKisKedishx

xCadiKisKedishx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 03:41:50sohbet oyun linki

LoVeStoRy82 :
Candy girl ün dediklerini bizde biliyoruz...Ama bir tane 40 yýl yiyen VÝP görcemmi onu merak ediyorum gerçi ben yemedim ama bayaðý yiyen arkadaþlarým var..Bazý yeni yýldýz alan arkadaþlarda kendilerini ispat etme derdinden vazgeçsin kaç kere kýz arkadaþlarýmýn yanýnda haksýz ceza yedim..

40 yili bosfer 100 yil alan far:)

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 13:16:57sohbet oyun linki

Öncelikle Herkeze Selamlar.. Vip Üyelik Olan Kişilerin Ajanların Karşısında Torpilli Olduğu Kanısına Varan Arkadaşlar Var. Öncelikle Vip Üyelik Hakkında Bahsedelim. Vip Üyelik Site İçerisinde İstediği Odaya Girebilen ,Vip Cafe Gibi Sadece Viplerin Girebildiği Odalara Girebilen ,İstediği Kişilere Özelinden Yazabilmek Gibi Sayısız Hizmet Almakdadır. Vip Üyelik  Öncelikle Vip Olmayan Üyeleride Fazla Ceza Almıyor . Ceza Alan Kişiler Toplasak 50 Kişiyi Gecmez. Tabiki Bu Kişilerin Herbirinin 100Den Fazla Nicki Olduğu İçin Genel Olarak Bakılırsa Sanki Vipsiz Üyeler Daha Fazla Ceza Alıyormuş Gibi Gözüküyor. Doğal Olarak Vip Alıpda Küfür Edecek Hali Yokya. Kendince Kaybedecek Birseyi Yok. Butarz Kişilerde En Kısa Zamanda Yok Olacaktır Bunda Kimsenin Şupesi Olmasın. ChatCity Gibi Eşi Benzeri Olmayan Bir Sitede Bulunduğum İçin Çok Mutluyum. Eminim Sizlerde Mutlusunuz.

Keyifli Sohbetler ....          Saygılarımla

LoVeStoRy82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 23:24:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Becquerel  sölediklerinin bir kısmında haklısın ama ben olayları bizzat yaşadığım için bu konuyu açtım..Ben vip arkadaşın birisiyle tartışmaya girdim dolasıyla ilk önce kendisi başlattı küfürleşmede oldu.Daha sonra ajan arkadaşlardan birisi ismi bende saklı odaya girdi...Aynı sözleri bende kullandım o karşımdakide ama cezayı ben aldım..Tabiki viplerin bir ayrıcalığı olcak ama bende o yüzden vip olmak istemiyorum..Dediğim gibi itibar görceksem böyle görüyüm..Sizede çifte standart yapmadan iyi çalışmalar diliyorum..

LoVeStoRy82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 23:26:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Spederist bu kadar emek verdiğin için saolasın..Sende haklısın ne diyim saol...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 11:23:09sohbet oyun linki
LoVeStoRy82: Arkadaşım Ajanlar Sadece Odada Bulunduğu Zaman İçerisinde Yapılan Konuşmalar Ekranına Yansır. Konuşmalarınızın Geçmişini Göremez Sef"lerimiz Hariç. Doğal Olarak İçeri Giren Ajan Arkadaş"da Oanki Durumu Değerlendirmek Zorunda. Sözlerinizde Küfür , Hakaret İçerdiyse Doğaldır Ceza Almanız. Keyifli Sohbetler...

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 11:58:33sohbet oyun linki
LoVeStoRy82 :

Ajan arkadaşların dikkatine lütfen bizlerle VİP arkadaşlar aynı kefeye konsun biz ceza alıyorsak onlarda alsın dakikalarda aynı olsun...

LAN BİLİP BİLMEDEN KONUŞMA. BEN VİP OLDUĞUM ZAMANDA AYNI CEZALARI ALIYORDUM ŞİMDİDE AYNI.  HERKESE EŞİT DAVRANIYOLAR...

LoVeStoRy82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 21:05:29sohbet oyun linki
Küfürsüz genç bana öyle lanlı konuşma senin nick küfürsüz ama ağzın maşallah beni küfür ettirme şimdi doğru yaz ne yazcaksan.

KlxRxIK

KlxRxIK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 17:06:59sohbet oyun linki
Love Haklısın yani sende benim gibi günün çoğunu cc de geçirenlerdensin ancak o zaman anlaşılıyor tabi çünkü bu kadar olay tesadüf olamaz ne zaman bir vip le tartışsam ajan giriveriyor odaya ve hoopp kırık alıyor 60dk çıkarmayı sonrada 100 yıllar (: son bir hafta içinde toplamda yaklaşık 3000 yıl ceza aldım ( cc yönetimi beni bukadar önemsediği için teşekkür ) DAHA 2 GÜN ÖNCE VIP ARKADAŞIN BİRİ  BANA AĞIZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETTİ VE ODAYA GİREN İSMİNİ SÖYLEMEYECEĞİM AJAN ARKADAŞTA GÖRDÜ OLANLARI  O VIP ARKADAŞA SADECE 20dk SUSTURMA CEZASI VERDİ BENDE TEPKİ OLARAK SADECE BEYAZ(AK) DEDİM DİYE 60dk ÇIKARMA CEZASI ALDIM AYNI AJAN BEYEFENDİ TARAFINDAN sizce bu çifte standart değilmi?
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir