ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 00:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlar Çifte Standartlar Kalksın.
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XALiTONALiX

XALiTONALiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 17:22:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
speiderist :

Emek verilen şey herzaman değerlidir. Herzaman için taktir edilmek istersiniz. Çünkü bunun emeğinizin karşılığı olduğunu düşünürsünüz...Konuyla ne alakası var dıye düşüne bilirsiniz ama bence yakından ilgili...

Para kazanmak kolay değil bu devirde. Aslanın ağzında deniyorsada artık midesinde olduğuna bir gerçek paracıkların..:)) Bundan dolayıda kişiler zor elde etmış oldukları varliği dikkatli harcamak isterler. Hatta kimileri bir kac kere mütaalasını yaptıktan sonra 3-5 kuruşu anca harcamaya kıyarlar.

Caht City ye üyelerin büyük bir kısmı öğrencidir. Eline gecen para miktarıda  belli. belkı kız arkadaşıyla gezmekten kendını alı koyup burda Vip ve hatta Tip alan onlarca arkadaş vardır. Bu durumda da  resimden(Program) ibaret olan karakterler onlar için sanal bir ortam olsa da burası büyük değer ifade eder. Onlar bedelini ödedikleri bu keyfi sonuna kadar kullanmak isterler. Bunun engellenmesi veya engellenmemesi tamamıyla kullancının elindedir.

chat city yöneticisi olmaya gerek yok, yani istatisliklere bakmadan şunu kolayca demek mümkündür. VİP üylerin kendi içersinde ceza alma oranı normal  kullanıcılara göre daha düşüktür. Vipler, mümkün mertebe VİP+TİP leriyle dolaşma gayretındeyken, Normal kullanıcıların nasıl olsa daha 10-15 nıckım var mantığıyla hareket ettığı içinde ceza alırım endişesi VİP li arkadaşlar kadar taşımamaktalar....Buda cezaların neden normal userlede daha büyük bir oranda olduğunu açıkca ortaya koymaktadır...

Bu sitede Vip ve Normal kullanıcılar arasında bir ayrım yapıldığına şahsen ben inanmıyorum. Böyle bir durumun olduğunu hissettiğim anda zaten sizler gibi tepkimi gösterirdim...

Hayat Güzel..Ve kısa...

Bugünün Bir Daha Asla Doğmayacağını Düşün...

XALiTONALiX

XALiTONALiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 17:29:12sohbet oyun linki

dogru dıyıyorsun aslında sen SPEİDERST para kazanmak zor bu devırde cc yonetıcılerı bır kac vıp bulmuş bunlardanda para kazanıyor neden onlara ceza verıpte ekmegınden olsun kı haklısın helal SPERİDERST sende olmasan kim boyle aptalca duşebılır ki? ARKADAŞLAR BU SPEİDERST İN YAZISI HER ŞEYI ACIKLIYOR ZATEN ADAMLAR ACIKCA DIYIYORLAR VIP OLKI CEZA YEME DIYE BIRDE OZEL ODA ACMIŞLAR  ORDA FILITRE OLAYIDA YOK  NEDEN ACABA KUFUR KOTU BIRŞEY DEGILMIYDI BAY CC YONETICILERI ORDA NIYE FILITRE YOK PARA OLDUGU İCIN MI YAZIK GERCEKTEN SIZLERE  BIRDE GELMİŞ BURDA AJANLIK YAPIYORLAR NEYE HIZMET ETTIKLERININ FARKINDA BILE DEGILLER

LoVeStoRy82

LoVeStoRy82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 23:59:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aslan kırık be kim tutar seni benim başıma gelenler sanada gelmiş görüyosunuz bir ben değilim...

LoVeStoRy82

LoVeStoRy82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 00:02:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALİTONALİ

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 03:27:44sohbet oyun linki
KlxRxIK :
KufursuzGenc :
LoVeStoRy82 :

Ajan arkadaşların dikkatine lütfen bizlerle VİP arkadaşlar aynı kefeye konsun biz ceza alıyorsak onlarda alsın dakikalarda aynı olsun...

LAN BİLİP BİLMEDEN KONUŞMA. BEN VİP OLDUĞUM ZAMANDA AYNI CEZALARI ALIYORDUM ŞİMDİDE AYNI.  HERKESE EŞİT DAVRANIYOLAR...

BAŞTA SEN KAÇYIL CEZA ALDIN BU VİP NİCKİNLE? EN FAZLA 60dk ALMIŞSINDIR DAHA ÖNCEDEN CAZA ALAN NİCKLERİN SADECE AJANLARA KÜFÜR ETTİĞİN İÇİNDİR AJANA DEĞİLDE NORMAL BİRİNE KÜFÜR ETSEN BU KADAR CEZA ALMAYACAĞINI SENDE BİLİYORSUN BİDE ORTADA ZIPLAYIP ARTİSLİK YAPMA O VİP İNİ RÜLO YAPAR SOKARIM CEBİNE GENÇ BEBE

Koçum benim kim tutar seni be yürü bakalım... bana burada gelipte 60 dakika ceza aldığın için ağlama bebe...senin bir haftada aldığın cezalrın toplamı yaklaşık 3000 seneymiş ... o da bişeymi lan sığır.. ben vipli tipli iki tane nick banlattım 274 sene + bir nickimde 1129 sene ceza aldı... Ayrıca sana şunu söyleyeyim ki.. sakın aklına bu log la ilgili soru işareti falan gelmesin (ADRES SATIRINA İYİ BAK)60 dakika ceza alıyorum diye bebeler gibi ağlama tamammı !!!

https://img414.imageshack.us/my.php?image=asrlkceza8jy.jpg

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 03:33:51sohbet oyun linki

neymiş KlxRxIK anladın dimi.

1-Bilip bilmeden konuşmayacakmışsın..

2-bebeler gibi ağlamayacakmışsın

3-Benim hakkımda akıllı konuşacakmışsın. yoksa bir zamanlar yalakalık yaptığınız Üsküdar abiniz gelip Havuzlu Park 3 ü basarmış. bastığı zamanda Takarmış (Tıpayı)

5-Vipler hakkında ileri  geri konuşmadan önce aşağıdaki linke tıklayacakmışsın...

https://img414.imageshack.us/my.php?image=asrlkceza8jy.jpg

6-Yukarıdaki link kesinlikle reklam amaçlı değilmiş. sana kapak olsun diye konulmuştur..

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 12:18:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lem şimdide laflara cevap veremeyince kız kılığında dolaşıp msn istiyor diyosun sen ne kadar inanıyosun lem buna...bak aslan eğer birinin cc deki karimazsınısı çizmek istersen şöyle bir yalan uydurabilirsin..."Kız kılığında girip erkekelrden cc topluyor" inanki bu daha inandırıcı olur..çünkü msn nin insanlara bi getirisi yoktur. msn de yapılan sohbetler cc de yapılıyor...

KIxRxIKx

KIxRxIKx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 12:23:08sohbet oyun linki
işte bende onu diyorum bebe boş adamsın sen inkar edersin şimdi saygı duyuyorum çünkü kendine göre bir karizma oluşturmuşsun ( oğlan karizması  ) bunu seni tıpalayanlara filtersiz ortamda küfür etmek için yaptığını düşünüyordum cc toplarmıydın onu bilmiyorum çünkü ben öyle her isteyen kıza msn adresimi vermem

kuzyiyen

kuzyiyen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 21:43:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yaw harbi kırık sen bebelerle uğraşmazdın ama senin birbildiğin vardır  bebe 100 yıl yedin bir de log almışsın 

cimicito

xXxIdelicimIxXx

xXxIdelicimIxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 09:26:37sohbet oyun linki

Üsküdar mı puhahahyttt kız kılığında dolanan adam oda basıyormuş puhahahyttttbasan bassan faka basarsın(fare) komik olmaya başladın .Kızkılıklı bide madde madde saçmalamışpuhahhayttt

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir