ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 20:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2008 Sal 15:24:10      GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

damla250

damla250 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2008 Sal 15:42:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çok güzel bi konuya değinmişsin Allah sonumuzu hayretsin

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2008 Sal 15:43:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bunlar genç değil  olsa olsa kımıl zararlısı olurlar.  Başkalarını geçtim kendilerine bile bir hayrı dokunmaz ne yazık ki.  

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2008 Sal 15:56:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tırnaklarına oje süren erkekleri gördük,yakında etek giyenlerini de görürüz

şaşırmamak gerek

ne de olsa tüm sapkınlıkların mübah gibi gösterildiği bir çağda yaşıyoruz

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2008 Sal 16:24:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben buna sadece gençlik hevesi gözüyle bakıyorum.Bir gün emolar demode olacak.Çünkü yaşıtlarım kendi kültürlerinden olmayan birşeyin yaşantılarında yer bulamayacağını anlayacaklardır.

Bende gencim daha ne olacağım belli değil bu yüzden onlar için kötü yazmak istemiyorum ve şuna inanıyorum ki;bugün savaş çıksa bütün gençlik,müslümanı,yahudisi,hristiyanı,ateisti,satanisti,zengini,fakiri bütün varı yoğuyla her ayrımcılığı ortadan kaldırarak tek bir amaç için tekrar kuvayi milliye ruhuyla bütün gücümüzle savaşırız.

O yüzden siz büyüklerden gençliğin bir evrim geçirmediğini aksine bugün düşüncelerini ve kendilerini daha net ve cesurca ifade edebildiklerini bilmenizi istiyorum.

Bu sadece bir özenti ve gençlik hevesi olarak değerlendirilmeli.Şu da bir gerçek ki;sbs,oks ve öss ile uyutulmaya çalışılan gençlik herşeyin farkında.Düşüncelerinizi karartmayın ve bizlere inanın.

xxjumperxx

xxjumperxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2008 Sal 19:47:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Umarım bu akım gençlerimizde sadece ve sadece bir özenti bir taklit olarak kalır be bir müddet sonra nihayetlenir.Çünki genç arkadaşlarla bir sohbet ortamında bile ortayol bulmakta zorlanıyorum.Belki benim eksikliklerimden kaynaklanıyordur,belki de değil,,,

Ama bir gerçek varsa da gençlerimizin çoğu kendi içlerinde bir dünya yaratmışlar ve girmek çok zor.Anlamak,o dünyada bende varolmak için uğraştım,hala uğraşıyorum ama kısa zamanda pes edecek gibiyim maalesef,,,

justbcool

justbcool resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2008 Çar 21:08:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu sadece bizim değil dünyanın sorunu hatta dünyanın yıllardır süregelen sorunu bizlere son birkac yıldır sıçramış durumda. artık insanların cinsiyet kavramı kalmadı demin bir haber okudum california da eşcinsel evliliği engelleyen yasak kalktıgı gün 650 çift ten basvuru gelmiş ve ay sonuna kadar 100 bini geciceği tahmin ediliyormus şaka gibi ..  allahım sen bana şöyle eli yüzü düzgün akıllı bir eş nasip eyle yksa kalmicak =)

666Chin

666Chin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2008 Cmt 11:17:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bunLarın hepsi özentiLik :D:D
Harbiden güzeL bi konu Bnm böyLe arkadaŞLArım waR ama Sadece özentiLik oLduqunu düşünüYorum.

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2008 Pzr 19:45:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sadece gençleri suçlamamak gerekir bence toplum olarak nereye gidiyoruz ona bakalım.. ßu gençlerin böyle olmasında en büyük suç ebeveynlerininde.. Nereye gidiyoruza cevap " ßindik ßir Alamete Gidiyoruz Kıyamete"..

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 00:17:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Oncelikle hurreme tesekkur ediyorum bu konu baslıgı icin ama yazdıklarına birkac noktada elestirim olucak.

Oncelikle sekle bakarak genclik uzerine yorum yapmaya karsıyım. siyah giyinen herkesi satanist yapmak veya degisik sac ve makyaj yapanları hemen belli bir kalıba sokmak son derece yanlıstır. Gencligin kendini boyle ifade etmesindeki nedenleri Marilyn Manson hayranlıgına baglamakta tamamen yanlıstır.

Hurremin yazısında bahsettigi colombine katliamı üzerine Michael Moore un cektigi Benim cici silahım(bowling for columbine) adlı belgeseli izlemelerini ozellikle oneririm. benzer tartısmaların amerikadada yapıldıgını gencligin siddete yatkınlıgını veya icine kapanıklıgını onlarında sorguladıgını ve bazılarının marilyn manson i sucladıklarını soyleyeyim ama belgeselde Manson ın cevaplarını ve siddet merakının nasıl amerikan tairihiyle bagdastırdıgını duydukca veya belgeselde diger etkenleri gordukce sanırsam sizlerde bazı sonuclar cıkaracaksınız.

sekle bakarak yargılama yapıcaksak o zaman tum dunyayı sarsan ve degistiren 68 kusagını ve gencligini nereye koyucaz.  o zamanın gencligi de zamanında boyle elestiri almıstı bunu unutmamak lazım

Gladyator filminde kralın ogluna soyledigi bir soz vardı "bir ogul olarak yaptıgın hatalar bir baba olarak benim hatalarımdır" der. Dolayısıyla gencligin yaptıgı hataların sebebide bizleriz onları nasıl bir sistemle yetistiriyoruz. oss, kps, oks gibi sınavlarda kosturup sonra ezbere bogup apolitiklestiriyoruz oda yetmiyor yok gibi kurumlarla iyice zaptırap altına alıp sonrada genclik nereye gidiyor diyoruz ama gormedigimiz birsey var yinede genclik direniyor 1999 depreminde yardıma kosanlar arasında uzun saclı kupeli siyah giyinen gencler coktu lutfen bunuda unutmayalım.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir